60
  • 60 59:39
    Bulldogs

itelligence Bulldogs Brno - BILLY BOY Mladá Boleslav 4:5
branky: 17. Jiří Koutný, 27. David Coufal, 30. Luděk Ondráček, 43. Petr Kadlec - 14. Petr Novotný, 31. Tomáš Chroust, 34. Jaromír Ekl, 35. Josef Pluhař, 48. Tadeáš Chroust; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 540; zásahy brankářů: Filip Kejík 19 - Lukáš Bauer 28; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:1
60:00 Vyjádření domácího trenéra Rudolfa Škubala: V odehraném zápase jsme rozhodně nebyli horším týmem, chybělo nám trochu štěstí v zakončení a musím vyzdvihnout výkon soupeřova výkon, který nám chytil některé velice dobré šance.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Tomáše Janečka: Dnes hodně těžce vybojované tři body. Asi to byl atraktivní zápas pro diváky s hodně šancemi na obou stranách. Nebýt obou golmanů bylo by skóre daleko vyšší.
60:00 Střely celkem: Bulldogs:32 Boleslav:24.
60:00 Střely ve třetí třetině Bulldogs: 11 Boleslav: 10
59:39 Timeout itelligence Bulldogs Brno
58:34 Domácí opět v šesti šroubují hostující obranu ta zatím tlaku odolává.
58:01 Koutný střílí nad domácí jsou zpátky v pěti.
57:40 Domácí hrají v šesti.
56:45 Zápas graduje domácí tlačí, hosté hrozí z protiútoků. Lidově řečeno dnes je to zápas jako víno.
55:34 Bauer zastavuje hostující protiútok 3 na 1 a zároveň zakládá protiútok na jehož konci je výborný zákrok Bauera.
55:22 Salát vyslal tvrdou střelu od levého mantinelu, která končí na tyčce.
54:55 Kříž na Koutného jeho bekhendovou střelu ale Bauer i s menšími problémy chytá.
54:03 Coufal vykoupal Ekla ve stylu poď sem kam deš.
53:45 Ekl sám proti Kejíkovi ten vyráží maskou.
52:05 Koutného ve 100%šanci vychytal Bauer.
51:16 Salát v samostatném úniku, Kejík chytá.
50:01 Další signál v podání Boleslavy. Novotný na Saláta jeho střelu z otočky ale tentokrát chytá Kejík.
48:59 Potyčku mezi Bauerem a Mátl dokázali po pár vteřinách uklidnit oba rozhodčí. Bude se hrát dál v pěti.
47:27 Boleslav uštědřila domácím další lekci z florbalovosti. Tentokrát výborně rozehraným volným úderem, o který se postarala trojici Tadeáš Chroust, Křenek a Tomáš Chroust. Signál skončil gólovou střelou prvního jmenovaného.
47:26 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #29 Radim Křenek (4:5)
47:23 Tvrdá střela Gwudže, Kejík pozorný.
45:48 Bauer zavařil domácí obraně, když poslal nepřesnou přihrávku na Juhaňáka, ten naštěstí pro domácí dokázal situaci alespoň neutralizovat.
45:25 Ondráček na Koutného, ten se prodral do šance ale bohužel těsně minul.
42:53 V Brně je opět vyrovnáno! Coufal si pokryl balonek a z poza branky milimetrově našel Kadlec, ten neměl problém zakončit a tak srovnává na 4:4.
42:52 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #13 David Coufal (4:4)
40:45 Utkání sleduje 540 diváků. Děkujeme!
40:00 Druhá třetina pokračoval v nastoleném trendu - dnes se v Brně hraje nadprůměrné utkání na poměry naší soutěže. Hra je rychlá plná tvrdých soubojů nejen u mantinelu a konec konců i emocí, na kterých určitě neubralo ani velké množství sporných situací v druhé třetině. Skóre se měnilo za druhou třetinu celkem pětkrát. Nejprve se domácí drali do úniky když skórovali Coufal a po něm Ondráček a poté již střílela góly pouze Boleslav a to postupně Tomáš Chroust po něm Jaromír Ekl a Josef Pluhař.
40:00 Střely v druhé třetině Bulldogs: 10 Boleslav: 11.
39:53 Domácí Bauer střílí hostující golman Bauer vyráží a následně se k dorážce dostává domácí Juhaňák. Balonek na brankové čáře zachytává hostující hráč ležící v brankovišti. Dle mého názoru byl domácím odepřen regulérní nájezd...
38:46 Brno se oklepává a po delší době vyráží do útoku nicméně jeho snaha končí na dobré obraně hostů.
37:40 Omlouváme se za neaktuálnost online přenosu z důvodu výpadku internetu už by snad mělo být vše v pořádku a tak aspoň krátký souhrn posledních minut. Nejprve v 33. minutě vyrovnával Ekl a poté obrátil skóre ve prospěch hostů Pluhař. Mezitím se otočil i poměr sil na hřišti Boleslav je nyní lepším, aktivnějším i důraznějším týmem.
34:17 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #24 Josef Pluhař, asistoval #26 Daniel Ludvík (3:4)
33:32 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #10 Jaromír Ekl, asistoval #9 Petr Novotný (3:3)
30:32 Neuvěřitelná akce Boleslavi, která se na čtyři doteky dostala přes celé hřiště a totálně vyšachovala domácí obranu. Na konci akce vyslal Tadeáš Chroust Tomáše Chrousta, který kličkou obešel Kejíka a zasunul do prázdné brány.
30:31 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #16 Tadeáš Chroust (3:2)
29:26 Domácí zabiják na brankovišti opět úřaduje! Po tvrdé střele Juhaňáka, kterou Bauer jen vyrazil doráží do odkryté kasy a domácí tak vedou už o dva góly.
29:25 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #14 Jiří Juhaňák (3:1)
28:44 Hosté několikrát sekli domácí a tak si Bouška odsedí dvě minuty za opakované přestupky.
28:20 Domácí jsou v laufu je jich plné hřiště a balonky jakoby se odráželi přímo na jejich čepele.
26:58 Dlouhý výhoz Kejíka se dostal až k Coufalovi, který procpal balonek mezi nohami Bauera. Domácí se tak ujímají vedení 2:1.
26:57 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #30 Filip Kejík (2:1)
26:26 Pěkný signál ze standartní situace předvedla dvojice Bauer-Jakůbek, druhý jmenovaný mířil těsně vedle.
24:49 Koutný přesprintoval hostujícího obránce a následně se protlačil až před brankáře. Svým bekhendovým pokusem ale mířil těsně nad.
23:29 Dlouhý balonek na Saláta, ten naštěstí pro domácí nedokázal svoji volej usměrnit svoji volej mezi tři tyče.
22:15 Druhá třetina pokračuje tak jak první skončila. Ve vysokém tempu s velkým počtem osobních soubojů i střel na obouch stranách hřiště.
20:22 Boleslav je v pěti, Novák se po pěti minutovém trestu vrací na hřiště.
20:01 Domácím zbývá ještě 20 vteřin z přesilovky, ale hosté mají balonek pod kontrolou.
20:00 Velice zajímavá třetina v podání obou týmů je za námi. Většinu času byli domácí lepším týmem, ale do vedení šli hosté, když se v přesilové hře prosadil Novotný. Domácí vyrovnání přišlo taktéž v přesilovce a to dokonce 5 na 3, kdy vyrovnával Koutný. Domácím i po vstřelené brance zbyla přesilovka a tak se snažili obrátit skóre ve svůj prospěch. Nakonec se jim to nepovedlo a tak první třetina končí za stavu 1:1. Druhá třetina začne přibližně za deset minut.
20:00 Střely v první třetina Bulldogs:11 Boleslav:3
19:25 Střela Jakůbka těsně vedle.
18:22 Tvrdou střelu Komendy vyráží Bauer, Ondráčkovu dorážku blokuje hostující obrana.
17:35 Jakůbek na Bauera, ten střílí vysoko nad.
16:17 Domácí taktéž využívají přesilovku. Po nahrávce Bauera srovnává střelou Koutný.
16:16 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #65 Jiří Bauer (1:1)
15:23 Novák zasáhl Jakůbka vysokou holí a domácí si tak zahrají přesilovku 5 na 3.
14:30 Podobně zbytečný faul jako v případě Koutného. Ekl u mantinelu narazil Jalového do zad.
13:03 Mladá Boleslav využívá přesilovku. Dorážkou z hrany malého brankoviště se prosazuje hostující kapitán Petr Novotný.
13:02 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #9 Petr Novotný, asistoval #40 Jiří Curney (0:1)
11:13 Koutný zbytečně fauloval a půjde si tak 'odpočinout' na trestnou lavici.
10:45 Bauer i s trochou štěstí chytá Jakůbkovu střelu.
10:12 Bauer střílí pouze do Tomáše Chrousta, Jakůbek zase mimo.
08:50 Veselý našel parádním krosem Jalového, jeho střela byla ale opět zblokována pozornou hostující obranou.
07:03 Novotný míjí odkrytou domácí branku.
06:27 Mendrek z otočky pouze do prvního obránce.
05:08 Hostující obránce Kadlec chybuje v rozehrávce, ale domácí nedokázali jeho zaváhání využít.
03:30 Veselý se z pravé strany natlačil před bránu bohužel pro domácí již nedokázal zamířit mezi tři tyče.
03:02 Kadlec se od mantinelu prodral na střed jeho střelu ale zblokovala hostující obrana.
01:43 Bekhendová střela Curneyho míří vysoko nad.
00:57 První střela v podání hostů Kejík vyráží do autu.
00:02 Úvodní buly vyhrává Juhaňák Brno tak může začít s postupným útokem.
00:01 Ještě před úvodním buly proběhla minuta ticha pro uctění památky tragicky zesnulého juniorského reprezentanta a hráč FBC Ostrava Radima Šelmeciho...
00:00 Dobrý den, vítejte u textového online přenosu 17. kola AutoCont extraligy, ve kterém se střetnou domácí tým itelligence Bulldogs Brno a hostující tým BILLY BOY Mladá Boleslav. Při pohledu na tabulku je zřejmé, kdo je v utkání favoritem - jedná se o souboj druhé Boleslavi proti osmému Brnu. První vzájemný zápas v této sezoně dopadl lépe pro hostující tým, který zvítězil 8:4, nutno podotknout, že zápas se tehdy lámal až ve třetí třetině, do které se vstupovalo za stavu 3:3.