3:5
    Josef RÝPAR
    (Plesník)

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov p/R 3:5
branky: 7. Tomáš Sladkovský, 14. Martin Nehera, 18. Tadeáš Klemens - 20. Filip Kristek, 26. Josef Rýpar, 28. Josef Viktořík, 38. Petr Krhut, 51. Josef Rýpar; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 167; zásahy brankářů: Martin Pinďák 27 - Pavel Panaš 20; po třetinách: 3:1, 0:3, 0:1
59:59 Komentář trenéra domácích Jehlára - I když jsme měli zápas výborně rozehraný tak jsme opět zbytečnými fauly soupeři dovolili vrátit se do utkání, které nakonec soupeř strhl pro sebe.
59:59 Komentář trenéra hostů Macury: V první řadě musím poděkovat našim divákům, kteří nám v hale udělali prakticky domácí prostředí. Jsem rád, že se nám podařilo ukočírovat rozjetou Kopřivnici. V zápase bylo poznat že derby nemá favorita. Děkuji soupeři za zápas.
59:59 Sledovali jsme poměrně vyrovnané utkání ve kterém Rožnov dal Kopřivnici lekci ve využívání přesilovek.
59:59 Střely ve 3. třetině 10:8 Střely celkem 23:32
59:59 A je konec...
59:52 Viktořík zůstal ležet za brankou domácích a zdá se být rozhodnuto.
58:45 Rožnov se však velice dobře brání.
57:35 Domácí to zkouší v šesti.
57:02 Domácí se né a né trefit brány.
55:10 Hosté v plném počtu a další nevyužitá přesilovka domácích.
54:45 Domácí se doslova v přesilovkách trápí a nemohou nic vymyslet.
53:10 Hostující Kristek dává možnost domácím ke snížení.
52:55 Panaš Skvělým zákrokem zachránil Rožnov před snížením.
52:34 Domácí přežili oslabení bez úhony. Rožnov téměř nic nevymyslel.
50:34 Domácí Lichnovský hned po obdržené brance úplně zbytečně oslabuje svůj tým.
50:14 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #26 Dalibor Plesník (3:5)
50:14 Hosté odskakují do dvougólového vedení po sporné situaci kdy jeden z domácích zůstal ležet na zemi a dokonce i hostující hráč se dožadoval přerušení, rozhodčí uznávají gól hostujícímu Rýparovi.
49:02 Rýpar teď netrefil v tutové šanci branku.
48:30 Dnešní utkání sleduje 167 diváků.
48:25 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
48:02 Další břevno Panašovy branky!!
46:02 Domácí se sice snaží ale vůbec jim to nejde, Rožnov se bez problémů brání.
44:15 Hosté jsou v plném počtu a domácí opět neohrozili Panaše v brance Rožnova.
43:14 Domácí si sice nahrávají po obvodu ale bez střely gól nedají.
42:15 Domácím se naskýtá další přesilová hra a opět za sekání.
41:05 Domácí vstoupili do třetí třetiny aktivně a snaží se napadat rozehrávku Rožnova
40:01 Třetí třetina nám za okamžik začne. Jestli domácí chcou pomýšlet na body budou se muset zlepšit snad ve všem.
39:59 Střely na bránu ve 2. třetině 7:13 , střely celkem 13:24
39:59 Skončila nám 2. třetina ve které byl Rožnov jednoznačně lepším týmem a ukázal Kopřivnici jak se hrajou přesilové hry.
39:20 Domácí v přesilovce opět vůbec nic nevymysleli.
37:20 Domácím se naskýtá ideální možnost na vyrovnání.
37:16 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:4)
37:16 Na třetí střelu, kterou vyslal Krhut už Pinďák neměl nárok.
37:00 Pinďákv první části dvakrát domácí podržel.
35:58 Domácí špatně střídali a budou za to potrestáni
35:00 Hra se nám po přesilovce poměrně vyrovnala. Sledujeme urputnou bitvu bez střeleckých pokusů.
32:30 Domácí během přesilovky nedokázali ohrozit Panaše ani střelou, všechny pokusy byli zblokovány.
32:27 Hosté v plném počtu.
31:30 domácí zatím nic kloudného nevymysleli.
30:27 Domácím se naskýtá druhá přesilová hra v utkání, tu první využili.
30:00 Domácí jsou po vyrovnání jako opaření, Rožnov je všude.
27:45 Domácí se hned snaží odpovědět Klemensem, Panaš však jeho střelu krásným zákrokem chytá.
27:19 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:3)
27:19 Rožnovský snajpr Viktořík překvapil střelou od levého mantinelu Pinďáka a srovnává na 3:3.
25:54 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar bez asistence (3:2)
25:54 Sekundu před koncem trestu Rožnov využívá přesilovku, Rýpar střelou nad Pinďákovo rameno snižuje na 3:2.
25:45 Ke konci přesilovky Rožnov zatlačil domácí před svou branku a Pinďák zachránil domácí.
25:10 Rožnov zatím v přesilovce nic kloudného nevymyslel.
23:55 V době kdy se domácí stávali aktivnějším týmem na hřišti, Klemens zbytečně nabízí Rožnovu další přesilovou hru.
22:54 Po střele Kresty z hranice velkého brankoviště zazvonilo za Panašem břevno.
21:40 Domácí se teď také dvakrát osmělili Vávrou.
20:52 Rožnov vstoupil do 2. třetiny aktivněji.
20:00 Za okamžik nám začne druhá třetina, jsme zvědavi s čím oba týmy se vrátí z kabin.
19:59 Střely na bránu v 1. třetině 6:11
19:59 Skončila nám 1. třetina ve které jsme sledovali vyrovnaný florbal na obou stranách, domácí jsou však značně produktivnější.
19:13 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #4 Filip Kristek, asistoval #76 Josef Viktořík (3:1)
19:13 Rožnov nabízenou přesilovku využívá Viktořík našel křižnou přihrávkou Krhuta před prázdnou bránou pro kterého nebyl problém míček uklidit do brány.
18:24 Domácí Křižan nabízí hostů další šanci ke snížení.
17:02 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Tadeáš Klemens, asistoval #11 Daniel Rebroš (3:0)
17:02 Domácí utíkají do třígólového trháku, po námazu hostujícího hráče domácí Rebroš posunul míček na lépe postaveného Klemense, který trefuje prázdnou bránu.
15:47 Domácí přežili oslavení a jsou v plném počtu.
15:00 Domácí se zatím brání velice úspěšně. Rožnov zatím téměř neohrozil domácí branku.
13:47 Hostujícím se nabízí ideální šance na snížení, když je vyloučen domácí Soukal.
13:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Martin Nehera bez asistence (2:0)
13:23 Domácí odpovídají nejlepším možným způsobem, Nehera od levého mantinelu nahodil míček na Panaše a ten k údivu všech končí v brance.
13:05 Pinďák opět zachraňuje domácí před vyrovnáním.
10:55 Domácí Kresta krásně našel na středu volného neheru ten Však trefil hráče před sebou.
10:00 Pinďák likviduje další šanci Rožnova od pravého mantinelu.
08:10 Máme tady další výpadek časomíry ta na takové tempo utkání není asi opravdu zvyklá.
07:55 Hostují se po inkasované brance snaží Viktoříkem odpovědět ze středu hřiště Pinďák však chytá.
06:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Tomáš Sladkovský, asistoval #7 Martin Nehera (1:0)
06:55 Domácí také nabízenou přesilovku využívají, Sladkovský krásnou střelou pod horní tyčku posílá domácí do vedení.
06:08 Rožnovský Kristek nabízí domácím přesilovou hru za hru vysokou holí.
05:52 Domácí teď spálili obrovskou šanci, Nehera nahrával před bránu na osamoceného Podlezla, ten však bránu přestřelil
04:01 Po restartu časomíry můžeme pokračovat, aktivnější jsou v úvodu utkání domácí.
04:00 Utkání nám nabírá takové tempo že ani časomíra mu nestačí a zhasla.
02:30 Utkání nám začíná z obou stran velice aktivně na obou stranách jsme byli svědky náznaků šancí.
00:00 Vítám vás při sledování 16. kola 1. ligy mužů. Do kopřivnické Vikings arény dnes dorazil soupeř z nedalekého Rožnova pod Radhoštěm, čeká nás tedy pravé derby. Tribuna se nám pomalu zaplňuje čekáme jen na nástup obou zúčastněných týmů.