4:3
    Vojtěch LEGNER
    (Cikner)

ASK Lovosice - LFP A - FBC Plzeň 4:3p
branky: 2. Vladimír Cikner, 19. Matěj Žaloudek, 25. Vladimír Cikner, 64. Vojtěch Legner - 13. Lukáš Kotrbatý, 27. Petr Kleiner, 39. Marek Zíka; rozhodčí: Lukáš Procházka - Josef Monzer; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Topš 34 - Lukáš Hurda 31; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:0, 1:0
63:21 Komentář trenéra domácích: Hráči svou příkladnou bojovností a dodržováním taktických pokynů dokázali, že se dá hrát vyrovnané utkání s každým soupeřem. Vojta Legner korunoval svůj výborný výkon brankou v prodloužení, která nám přinesla nečekané 2 body!
63:21 Komentář trenéra hostí: Podcenili jsme soupeře. Gratulujeme Lovosicím.
63:20 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 4:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #5 Vojtěch Legner, asistoval #7 Vladimír Cikner (4:3)
38:48 GÓL FBC Plzeň! 3:3
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #94 Marek Zíka, asistoval #37 Vojtěch Šváb (3:3)
26:03 GÓL FBC Plzeň! 3:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #77 Vilém Vopelák (3:2)
24:19 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 3:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #7 Vladimír Cikner, asistoval #44 Jan Hrdlička (3:1)
18:38 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 2:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #15 Matěj Žaloudek, asistoval #8 Martin Pechatý (2:1)
12:57 GÓL FBC Plzeň! 1:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #64 Lukáš Kotrbatý, asistoval #62 Lubomír Jurečka (1:1)
01:36 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #7 Vladimír Cikner, asistoval #5 Vojtěch Legner (1:0)