• 54 53:30
    7:3
    (Sekyra)

1. FbK Jablonec n.N. A - FBC DDM Kadaň A 7:3
branky: 17. Petr Šochman, 19. Pavel Sekyra, 36. Daniel Měkota, 38. David Strýček, 40. Pavel Sekyra, 50. Jiří Chládek, 54. Petr Šochman - 5. Jakub Štěrba, 33. Dominik Kičura, 35. Dominik Kičura; rozhodčí: David Scholz - Petr Neumaier; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 15 - Jan Michalitschke 22; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0
60:00 Střely na branku celkem: Jablonec 29, Kadaň 18
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Jablonec 7, Kadaň 4
60:00 Komentář trenéra domácích Javůrka: Vydřené vítězství, hodně důležité pro zimní pauzu a druhou půlku sezony. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí Štěrby: Myslím si, že jsme herně nebyli horší, spíše naopak. Výsledek je pro nás zbytečně krutý, domácím tam spadlo vše, nám skoro nic.
59:30 Krásné dvě akce Jablonce za sebou. Je vidět, že domácí již hrají ve velké pohodě.
57:30 Zdravíme hlavního časoměřiče a diskžokeje zároveň - Marka Čeřovského! Zatím odvádí opravdu kvalitní práci!
53:30 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 7:3
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #17 Petr Šochman, asistoval #91 Pavel Sekyra (7:3)
53:30 Šochy se dostal do dráhy Sekyrovy střely a pomohl jí tak usměrnit do brány hostů.
52:56 Hosté dnes poměrně často hrozí z přečíslení, nicméně málokdy se dostanou do finální koncovky.
52:19 Hosté jsou v plném počtu.
51:20 Zatím trochu rozpačitá přesilovka Jablonce.
49:12 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 6:3
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #10 Jiří Chládek, asistoval #17 Petr Šochman (6:3)
49:12 Krásná střela z půlky v podání Chládka!
49:02 Domácí se v oslabení ubránili.
48:12 Výtečný zákrok Švece!
44:00 Začátek třetiny v režii domácích.
42:45 Ložená šance Šochmana, jen zakončit do prázdné brány. Bohužel balón na čepel nesedl, a tak skončil kdesi v oblacích.
42:14 Nebezpečné situace před bránou hostů. Škoda, že žádná neskončila gólem.
40:00 Po dvou třetinách máme výsledek vcelku odpovídající hře. Jablonci se konce třetin daří. Uvidíme co přinese poslední část.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Jablonec - 10, Kadaň 6
39:19 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 5:3
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #17 Petr Šochman (5:3)
39:19 Razantní střela do choulostivých míst nejdříve skolila bránícího hráče Kadaně a z následné dorážky se prosazuje Sekyra.
37:27 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 4:3
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #61 David Strýček, asistoval #17 Petr Šochman (4:3)
37:27 Důležité momenty pro Jablonec. Strýček navyšuje a dostává Jablonec opět do vedení.
35:19 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 3:3
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #27 Daniel Měkota, asistoval #7 Jan Mikula (3:3)
35:19 Hráče už asi omrzel dosavadní stav a tak s tím začali něco dělat. Během tří minut jsme mohli spatřit tři góly.
34:02 GÓL FBC DDM Kadaň A! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kadaň A vstřelil #17 Dominik Kičura, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:3)
32:21 GÓL FBC DDM Kadaň A! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kadaň A vstřelil #17 Dominik Kičura, asistoval #71 Erik Štěrba (2:2)
29:58 Tak tohle se jen tak nevidí. Nejdřív se Kadaň valí v situaci 4 na 1, kterou neskutečně zadrbává, a ihned z protiútoku hrozí Jablonec. Šochman rychlou protiakci překvapivě neřeší gólem, ač situace se k tomu přímo vybízela.
28:49 Zbytek opět ve slibné šanci před bránou hostů.
28:12 Plachtící střela z půlky avšak minula Švecovu branku.
27:22 V těchto chvílích o sobě kadanští opět dávají vědět. Bude z toho něco?
25:30 Zbytek (Hujer) střílí nebezpečně z otočky.
24:22 Jablonečtí dnes vskutku dobře blokují střely, o tom žádná.
23:09 Jedovatá střela směřovala na Švece. Ale má přehled ten kluk.
21:02 Sekyra opět ze své pozice na pravém křídle střílí, ale opět vedle. Dejme tomu, že se dnes hraje na pro něj nezvyklém povrchu.
20:00 Jablonečtí se nejspíš v prvních 15ti minutách potřebovali trochu rozehřát, aby ve zbývajících 5ti minutách zahráli tak, jak se na ně sluší a patří. Budeme doufat, že budou v nastaveném trendu pokračovat i do dalších částí zápasu. Kadaň dnes nehraje špatně, šance má a když může, tak hrozí.
20:00 Střely na branku po první třetině: Jablonec - 12, Kadaň - 8
19:45 Břevno nastřelil Sekyra. Tohle za normálních okolností dává.
18:05 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 2:1
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #61 David Strýček (2:1)
18:05 Krásný přechod, který mnohdy zdobil i včerejší zápas s Chomutovem, zakončil s přehledem Sekyra.
16:10 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 1:1
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #17 Petr Šochman, asistoval #61 David Strýček (1:1)
16:10 Šochy bere zodpovědnost na sebe a střílí důležitý gól pro jablonecký válec.
15:40 Jablonec dnes ztrácí až moc balonků ve středním pásmu.
12:49 Sekyra natahoval svou pověstnou střelu, ale měl by si měl pro příště trochu seřídit mířidla.
12:02 Nástup tlaku domácích. Že by se začali dostávat do zápasu?
10:05 Špatně rozehraná standartka v podání Jablonce v rohu hostujících. Z brejku málem gól pro hosty.
09:21 Slibná akce Měkoty s Mikulou. Hostující golman zatím bezchybný.
07:55 Naprosto ložená šance hostů skončila na břevnu.
06:20 Více ze hry mají zatím kadanští.
04:12 GÓL FBC DDM Kadaň A! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kadaň A vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #71 Erik Štěrba (0:1)
03:40 To samé na druhé straně.
02:24 Závar před bránou domácích, ale nic z toho.
01:32 Pěkná střela Měkoty. Golman hostů vyráží.
00:09 V prvních vteřinách hned vcelku velká šance hostů.