9:6
    Jiří JELÍNEK
    (Beránek)

Slavia VŠ Plzeň - ASK Lovosice - LFP A 9:6
branky: 2. Stanislav Fencl, 3. Jan Schejbal, 38. Aleš Monhart, 39. Tomáš Červenka, 42. Martin Perháč, 51. Jan Husák, 52. Kamil Pešek, 54. Jan Schejbal, 56. Jan Husák - 13. Martin Pechatý, 16. Luděk Pospíchal, 29. Tomáš Beran, 31. Jakub Malý, 42. Martin Perháč, 57. Jiří Jelínek; rozhodčí: Michal Tichý - Václav John; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Vlastimil Průcha 8 - Lukáš Topš 12; po třetinách: 2:2, 2:2, 5:2
59:00 Poslední minuta utkání a paní vrátná se stále dožaduje desítky. Nikdo asi nechce platit do týmové kasy.
56:32 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 9:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #13 Jiří Jelínek, asistoval #90 Ladislav Beránek (9:6)
56:32 Nikdo neví jak se mu to povedlo, ale jednou rukou a máchnutím snižuje Jelínek
55:07 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 9:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #43 Jan Husák, asistoval #25 Jan Schejbal (9:5)
55:07 Dnes se bude svítit. Paní vrátná vyžaduje desítku.
54:10 Kellar do tyčky, signalizováno vyloučení hostů
53:25 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 8:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #25 Jan Schejbal, asistoval #11 Aleš Monhart (8:5)
53:25 A domácí jsou na koni. Z vytvořeného tlaku proměňuje Schejbal, dnes podruhé
51:16 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 7:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #18 Lukáš Kubinec (7:5)
51:16 Pešek střílí do golmana, míček se odráží do vzduchu a celá hala ho tlačí očima do brány. A daří se. Slavia vede o 2 góly
50:47 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 6:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #43 Jan Husák, asistoval #18 Lukáš Kubinec (6:5)
50:47 Husák gólem ze standartky dostává domácí do vedení
50:38 Po příchodu z trestné Michalovský v úniku. Šťastnější Topš
49:16 Začíná zkrácená přesilovka hostů
48:20 Michalovský označkoval pouze břevno
44:08 Paní vrátná nám tu slibuje, že pokad se Lovosice znovu dostanou do vedení tak jim zhasne. Můžeme být svědky zajímavé situace
41:28 Ale nejspíš o to nestojí...
41:27 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 5:5
Vlastní branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #80 Martin Perháč (5:5)
41:08 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 4:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #80 Martin Perháč, asistoval #7 Jakub Malý (4:5)
41:08 Nedůraz v brankovišti a Lovosičtí vedou
40:40 Domácí v plném počtu
40:00 Domácí se na konci druhé třetiny probudili a srovnali skóre. Snad budou takto dále pokročovat v poslední třetině
40:00 Střely ve druhé třetině 6-3
39:09 Bartoš získává drahocenné vteřinky za soupeřovo bránou
38:04 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 4:4
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #93 Tomáš Červenka, asistoval #67 Kamil Pešek (4:4)
38:04 A Červenka srovnává. Po přihrávce Peška nedává Topšovi šanci
37:50 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 3:4
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #11 Aleš Monhart bez asistence (3:4)
37:50 Odražený míček trefuje do brány Monhart. Je to opět o jeden gól
35:48 Vyrovnaná hra bez větších šancí
33:23 Opět je vidět Krsek, který vybojoval standartku ve velkém brankovišti, bohužel míček se odráží pouze od zdi
33:22 Hosté hrají v 5
32:15 Mimo rychlý start se slávisté střelecky trápí a na jejich náladě to začíná být znát
31:00 Krskova nabídka a do prázdné netrefuje Fencl
30:52 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 2:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #7 Jakub Malý, asistoval #6 Miroslav Zůna (2:4)
30:52 Tato třetina patří Lovosicím. Domácí se trápí
29:40 Na hřiště se dostává Jan Krsek, junior, který má premiéru v druhé lize. Snad bude moct oslavit první zápas bodem
28:33 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 2:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #61 Tomáš Beran, asistoval #13 Jiří Jelínek (2:3)
28:33 A právě trestaný Beran trestá zaváhání domácích v přesilovce. Lovosice se ujímají vedení v zápase
27:44 Už to začínají být Lovosice, které Slavia zná. Hra začíná přitvrzovat na obou stranách
26:47 Domácím se nepodařilo využít dvojnásobné přesilovky. Hraje se po 5 hráčích na obou stranách
25:48 Lovosice ve 4
24:47 Hustujícímu Beranovi se nelíbil výrok rozhodčího 'čistý' a řval na něho, že to slyšeli i venku. Ten ho za to odměnil odpočinkem na trestné lavici
22:27 Hra je nyní velmi vyrovnaná, šance na obou stranách
20:00 Střely v prní třetině 9 - 5
19:00 Poslední minuta první třetiny
18:13 Lovosice v plném počtu
16:13 První přesilovku si zahrají i domácí. Doufejme, že se ji podaří využít
15:29 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 2:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #14 Luděk Pospíchal, asistoval #13 Jiří Jelínek (2:2)
15:29 Lovosice z přesilovky vyrovnávají. začíná se od znovu
13:56 A je tu první vyloučený. Mlnařík si odpyká 2 minuty za sekyru
12:57 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 2:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #66 Martin Pechatý, asistoval #80 Martin Perháč (2:1)
12:57 Tomu se ani nedalo říct střela, to ovšem někdy bývá mnohem nebezpečnější. Pechatý snižuje na rozdíl jedné branky
12:15 Duo Mlnařík - Fencl opět předvádí krásnou souhru. Topš ale střelu chytá
09:35 Hra se přerušuje, kvůli rozvázané tkaničce hostujícího golmana
08:57 Domácí mají hru stále pevně pod kontrolou
06:54 Krásná akce domácích, Mlnařík nahrává do brankoviště Fenclovi, který byl bohužel zblokován
05:16 Hostům se ještě stále nepodařilo ohrozit branku soupeře
03:41 I přes neúčast Petra 'Sucháče' Hodla, který je pracovně zatížen, vidíme v hale jeho tatínka, který opět dorazil z Klatov - tentokrát ovšem bez maminky :(
02:19 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 2:0
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #25 Jan Schejbal bez asistence (2:0)
02:19 Koterovská ikona zvyšuje náskok domácích. Slávistům se vstup do utkání opravdu vydařil
01:37 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 1:0
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #84 Stanislav Fencl bez asistence (1:0)
01:37 Lepší vstup do utkání mají domácí. Sláva Fencl sebral na vápně balón a beckhendem prohodil brankáře Lovosic