59
  • 59 58:09
    Sokol Rokycany

FbC Sokol Rokycany - Slavia VŠ Plzeň 6:7
branky: 18. Jan Topinka, 23. Jakub Král, 27. Michal Marek, 36. Michal Marek, 42. Michal Marek, 58. Vojtěch Vlach - 6. Petr Hodl, 9. Petr Hodl, 24. Lukáš Kubinec, 25. Lukáš Zápal, 32. Lukáš Kubinec, 43. Petr Hodl, 45. Lukáš Kubinec; rozhodčí: Michal Tichý - Václav John; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Barna 44 - Zdeněk Škrabálek 34; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostů (Milan Bejček): Těsné, nicméně zasloužené vítězství. Konečně jsme Rokycany porazili.
60:00 Komentář trenéra domácích (Karel Zelenka): Hosté v dramatické koncovce nepřipustili žádný zvrat v utkání.
59:58 Poslední střela na branku hostí, Škrabálek přesný.. Zápas končí těsnou výhrou hráčů Slavie VŠ Plzeň v poměru 5:6. Děkujeme za Vaše sledování a při některém dalším přenosu nashledanou!
59:00 tlak domácích graduje
58:09 Timeout FbC Sokol Rokycany
58:09 Time-out, tentokrát na vyžádání domácí lavičky! Branka domácích je prázdná, Rokycany zkouší hrát v šesti lidech!
57:31 Timeout Slavia VŠ Plzeň
57:31 GÓL FbC Sokol Rokycany! 6:7
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #27 Michal Marek (6:7)
57:31 Góóól!!! Aktivita se vyplácí, domácí snižují na rozdíl jediné branky!! Hosté si po této brance berou Time-out!
56:50 Domácí se snaží napadat hosty ve třech hráčích, je vidět, že se stávajícím stavem nesouhlasí a chtějí minimálně vyrovnat
55:50 hosté si nyní hlídají svou obrannou polovinu hřiště, z pohledu domácích se jejich 'hráz' zdá nepřekonatelná..
54:20 K Markovi se odrazil z rohu míček, před brankou však měl jen málo prostoru a nedokázal tak míček trefit přesně.. nakonec nemusel Škrabálek v brance Slavie ani zasahovat.
53:02 Obrovská chyba Boháče s Kodlem, kterým propadl nahozený míček za sebe, hostující Hodl byl sám před Barnou, jeho svatyni však přestřelil!
52:02 Chybu Lavorentiho před vlastní brankou napravil pozičně velmi dobře postavený Zelenka a překazil tak slibnou šanci hostí! Stříleli by do prázdné branky!
51:15 Technicky dobře vybavený Kodl se dostal přes několik hráčů soupeře, ušetřil tak několik sekund z trestu domácích..
50:24 pěkná kombinační akce hostí, Barna byl na svém místě
49:31 začíná zkrácená přesilovka hostí
49:16 Stav hráčů na hřišti se srovnává, Zelenka jde odpykat trest za nedovolenou vzdálenost.
49:00 Boháč s Topinkou byli nyní ve slibné šanci po nahození Marka před branku hostí, ani jeden se však nedokázal k míčku dostat.
47:28 Po pěkném průniku krále se dopustil přestupku proti pravidlům hostující Choleva a půjde siza to sednout na trestnou lavici, začíná další přesilová hra domácích!
46:24 Se střelou domácích se vypořádal bravurně Škrabálek, vytěsnil ji mimo hřiště
44:52 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 5:7
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #18 Lukáš Kubinec, asistoval #25 Jan Schejbal (5:7)
44:52 Další gól hostí.. zvyšují svůj náskok na 2 góly..Další hattrick na straně hostí nyní zkompletoval kapitán Kubinec!
42:34 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 5:6
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #9 Petr Hodl, asistoval #18 Lukáš Kubinec (5:6)
42:34 hosté se opět ujímají vedení po chybě domácí obrany.. Hattrick tentokrát dovršil Hodl!
41:15 GÓL FbC Sokol Rokycany! 5:5
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #88 Matěj Kodl (5:5)
41:15 Góóól! Marek aktivním napadáním zařídil vyrovnání stavu a jako první domácí hráč dnes zkompletoval hattrick! 5:5
40:25 první střelu ve třetí třetině si připisují hosté, Barna ji dokázal vytěsnit na břevno!
40:01 Třetí třetina začíná, ve středovém kruhu se rovnají na buli opět Topinka se Schejbalem
39:59 Právě končí druhá třetina. Hra se přiostřila na obou stranách, ale prozatím na hřišti nebylo vidět žádných zákeřných faulů, dá se říci, že rozhodčí Tichý a John mají zatím utkání plně pod kontrolou. Domácí tým se stále musí srovnat s jednogólovým mankem. Třetí třetina tak určitě bude nabízet kvalitní hru. Začíná zhruba v 18:30 hodin, budeme se snažit Vám vše důležité v našem on-line vstupu přiblížit.
39:05 Šance hostujícího Kubince - hattrick však nezavršil, střílel nepřesně
37:37 Na vlasním brankovišti byl tentokrát důrazný Lavorenti, hostujícím nedovolil ani náznak šance
36:20 Hra ve čtyřech proti čtyrem domácím vyhovuje, mají více prostoru..
35:09 GÓL FbC Sokol Rokycany! 4:5
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #19 Vojtěch Vlach (4:5)
35:09 Góóól! O snížení stavu se nyní zasloužili domácí perfektní přihrávkou Vlacha na Marka před odkrytou bránu!
34:55 Stav hráčů v poli se srovnal, Topinka si jde odpykat dvouminutový trest za vysokou hůl. Přísné vyloučení!
34:49 Další vyloučení hostí, na trestné lavici za opakované přestupky sedí Choleva.
33:50 Střela Vlacha od středové čáry se neujala, ačkoliv před hostujícím golmanem výborně clonil Firla
33:00 a další závar před domácím brankářem, který vyřešil Boháč razantním vyhozením míčku na druhý konec hřiště!
32:10 Do dalšího závaru se ze strany hostí dostali ke střele Žambůrek a Neužil, vynikajícího Barnu však překonat z těsné blízkosti nedokázali!
31:03 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 3:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #18 Lukáš Kubinec, asistoval #9 Petr Hodl (3:5)
31:03 Po chybě domácích ve středu hřiště se hosté dostali do rychlého přečíslení 3 na 2, které dokázali přesnou ranou zužitkovat! stav 3:5
30:30 Ze střídačky domácích napjatě sledují průběh hry střídající Staněk s Korelusem
28:32 Únik hostí ve dvou hráčích, domácí obrana se stihla včas vrátit na své pozice
27:49 Král byl nyní blízko k míčku, který se dostal zpoza branky hostí do hřiště, nedokázal jej však trefit. Nutno říci, že to byla situace z jeho pohledu těžká!
27:20 hra má nyní spád, přelévá se z jednoho konce hřiště na druhý!
26:30 Ozývají se fanoučci hostí, vyžadují od svého týmu další gól..
26:10 GÓL FbC Sokol Rokycany! 3:4
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #27 Michal Marek bez asistence (3:4)
26:10 Góóól!! Agilní Marek však snahy hostí opět zchladil, když opět snížil na rozdíl jediné branky!
25:50 Hosté po dvou vsítěných gólech viditelně ožili
24:35 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 2:4
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #78 Lukáš Zápal, asistoval #14 Matěj Neužil (2:4)
24:35 Další gól Slavie! Ujala se střela ze středu hřiště, nutno říci, že golman domácích měl tentokrát zakrytý výhled a míček tedy viděl až ve své síti! 2:4!
23:45 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 2:3
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #18 Lukáš Kubinec, asistoval #67 Kamil Pešek (2:3)
23:45 Hosté se opět ujímají vedení! Pešek se ještě přes výborného Barnu nedostal ke gólu, následně však již hosté ze závaru na brankovišti dokázali vsítit třetí gól. 2:3
22:58 GÓL FbC Sokol Rokycany! 2:2
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #40 Jakub Král, asistoval #93 Marek Lavorenti (2:2)
22:58 Góóól!!! využitá přesilovka domácích, stav je srovnán - 2:2!
22:47 Vyloučení hostí - hráč Červenka si jde odpykat trest za nedovolené vrážení na aktivního Marka!
21:59 chyba domácích, hosté jdou do přečíslení 3 na 2, Pešek však střílí nepřesně
20:27 Rokycany začínají náporem, golman Škrabálek je zatím přesný
20:01 Utkání právě pokračuje druhou třetinou, na vhazování jsou připraveni Topinka a Shejbal
19:59 Skončila první třetina utkání. Prozatím je nutno říci, že hráči hostí jsou o chlup lepší a důraznější, i proto je zatím stav 1:2 z pohledu domácích. Hráči nyní odchází do šaten, druhá třetina začne zhruba ve 17:42 hodin.
19:24 Marek teď 2x střílel, z ostrého úhlu z blízkosti však výborného Škrabálka v brance Slavie nepřekonal!
18:01 Střela ze středu hřiště nemohla teď Barnu nijak zaskočit..
17:14 GÓL FbC Sokol Rokycany! 1:2
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #33 Jan Topinka, asistoval #88 Matěj Kodl (1:2)
17:14 Góóól!! domácí snižují v přesilové hře po důrazu na brankové čáře! stav 1:2!
16:01 Máme zde avizovanou přesilovku domácích, vyloučen byl Michalovský za sekání
15:15 Signalizováno vyloučení hostí, domácí mají výhodu.
14:56 Golman Škrabálek nyní utrpěl v zápalu hry po střetu s Kodlem menší újmu na prstech pravé ruky, vše je ale dle gesta golmana v pořádku.
13:50 Rokycanský Mareš se dostal do slibné příležitosti, z úhlu ztroskotal na golmanovi Škrabálkovi!
12:10 velká šance Slavie! Hráči hostí teď vykombinovali obranu Rokycan, ze středu hřiště však mířili jen do golmana Barny!
11:15 Závar před bránou domácích, Barna byl tentokrát nadvakrát na svém místě
10:30 Aktivní Marek nyní sebral míček z hole hostující obrany, ale tváří v tvář golmanovi Slavie neuspěl!
09:20 Velká šance domácích, do které se dostal Kodl a následně i Marek, obrana hostí byla však na svém místě
08:11 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:2
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #9 Petr Hodl, asistoval #67 Kamil Pešek (0:2)
08:11 Po chybě domácí obrany tu máme zvýšení stavu, střílel opět Hodl, asistoval mu Pešek. 0:2!
07:06 standartní situace hostí ze středu hřiště byla zmařena domácí obranou
05:59 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:1
05:56 Máme zde první gól zápasu - hosté se ujímají vedení po střele Hodla, asistoval mu Kubinec. Stav 0:1
04:00 Další střelu hostí blokuje domácí obrana mimo hřiště
02:41 nepřesná byla i střela hostí
01:58 první náznak šance domácích, Marek však střílel nepřesně
00:44 Máme hned na začátek přesilovou hru domácích, mužstvo Slavie hrálo v šesti hráčích v poli