6:3
    Ondřej OTÁHAL
    (Hanusek)

FBC Spartak MSEM Přerov - TEMPISH FBS Olomouc 6:3
branky: 24. Dalibor Koutný, 25. Lukáš Kaďorek, 33. Petr Gereš, 37. Lukáš Kaďorek, 44. Lukáš Kaďorek, 57. Petr Gereš - 2. Martin Willmann, 23. Martin Schejbal, 60. Ondřej Otáhal; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Pavel Ceh 32 - Petr Brus 30; po třetinách: 0:1, 4:1, 2:1
59:59 Střely na branku v první třetině: domácí 11, hosté 10, střely celkem domácí 36, hosté 35
59:34 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Michal Hanusek (6:3)
56:21 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Petr Gereš, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (6:2)
43:19 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 5:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #87 Ondřej Jűngling (5:2)
39:59 Střely na branku v první třetině: domácí 13, hosté 12
36:57 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #17 Radim Dvořák (4:2)
32:34 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Petr Gereš, asistoval #5 Martin Jurečka (3:2)
24:46 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #86 Petr Gereš (2:2)
23:10 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný bez asistence (1:2)
22:55 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #45 Martin Schejbal, asistoval #12 Jan Konečný (0:2)
19:59 Střely na branku v první třetině: domácí 12, hosté 13
01:52 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #26 Jan Roletzky (0:1)