• 59 58:56
    7:10
    (Kantor)

TEMPISH FBS Olomouc - Florbal Torpedo Havířov 7:10
branky: 1. Ondřej Otáhal, 2. Ladislav Plachý, 11. Jakub Dvorský, 26. Ondřej Otáhal, 35. Jiří Novák, 54. Ladislav Plachý, 59. Jakub Dvorský - 4. Jakub Kuttler, 9. David Mattivi, 18. David Mattivi, 26. Pavel Bezděčík, 39. Jakub Kuttler, 41. Pavel Bezděčík, 42. David Mattivi, 48. Michal Kajpuš, 53. Petr Bezděčík, 59. Petr Bezděčík; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Petr Brus 23 - Jiří Švihl 23; po třetinách: 3:3, 2:2, 2:5
60:00 Ještě jednou se omlouváme za nefunkčnost online přenosu a přejeme pěkný zbytek večera!
60:00 Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 30 - Florbal Torpedo Havířov 33
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 8 - Florbal Torpedo Havířov 14
58:56 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:10
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #39 Petr Bezděčík, asistoval #11 Jakub Kantor (7:10)
58:25 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
58:25 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 7:9
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #44 Jakub Dvorský, asistoval #9 Ondřej Stehlík (7:9)
53:08 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 6:9
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #71 Ladislav Plachý, asistoval #26 Jan Roletzky (6:9)
52:39 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:9
47:15 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:8
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #23 Michal Kajpuš, asistoval #39 Petr Bezděčík (5:8)
41:43 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:7
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #83 David Mattivi, asistoval #20 Hynek Plášek (5:7)
40:44 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík, asistoval #11 Jakub Kantor (5:6)
38:35 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #91 Jakub Kuttler, asistoval #8 Vojtěch Peřka (5:5)
34:21 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #45 Martin Schejbal (5:4)
25:43 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Otáhal, asistoval #11 Martin Willmann (4:4)
25:26 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík, asistoval #39 Petr Bezděčík (3:4)
20:01 Omlouváme se za výpadek systému!
17:37 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #83 David Mattivi, asistoval #91 Jakub Kuttler (3:3)
15:47 Konečný prošel přes hráče Havířova, ale dostal se pouze do zakončení bekendem. Prudká střela minula bránu.
15:20 Schejbal vyhazuje míček, aby sklidnil tlak Havířova a jeho spoluhráči mohli vystřídat.
12:31 Za zády Švihla zazvonila tyčka po střele Stehlíka.
10:34 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #44 Jakub Dvorský, asistoval #1 Petr Brus (3:2)
10:34 Brus nahrál na Dvorského, který si následně šel středem sám. Obklopili ho tři hráči Havířova, Novák si křikl o nahrávku, ale Dvorský si místo toho popotáhl míček a střelou přesně trefil šibenici havířovské brány.
08:19 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #83 David Mattivi, asistoval #73 Kamil Peřka (2:2)
07:43 Střela Nováka se od Švihla odráží do tyče a následně ven. Míček pak už golman hostí dostal pod kontrolu.
06:42 Domácí rozehrávají z rohu hostí.
05:38 Domácí si vytvořili tlak a málem z toho vytěžili branku, ale golmana hostí se jim přes jeho výšku nepodařilo prostřelit.
05:35 Tečovaná střela Olomouce končí za hrací plochou. Rozehrávat budou domácí.
04:31 Domácí reklamují u rozhodčích hru hlavou havířovského hráče.
04:06 Bezděčík posílal na svého bratra, ale míček končí na střídačce Hanáků.
03:53 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #91 Jakub Kuttler bez asistence (2:1)
03:05 Domácí se vymanili ze sevření a ihned pohrozili z brejku.
02:31 Havířov kombinuje na půli Olomouce.
01:09 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #71 Ladislav Plachý, asistoval #9 Ondřej Stehlík (2:0)
01:09 Švihl po druhé během chvíle překonán. Domácí vedou v první minutě o dvě branky.
00:14 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Otáhal, asistoval #31 Patrik Liška (1:0)
00:14 Otáhala krásnou bekendovkou překonal Švihlu.
00:01 První třetina začala a u míčku jsou domácí ...
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního 11. kola 2. ligy mužů divize IV. V dnešním utkání proti sobě nastoupí domácí TEMPISH FBS Olomouc a Florbal Torpedo Havířov. Dnešním onlinem Vás provede Michal Struž.