• 55 54:44
    7:10
    (Suszka)

FBK Spartak Hluk - Z.F.K. AQM Petrovice 7:10
branky: 21. Tomáš Olbert, 25. Martin Tuhý, 27. Vojtěch Duda, 49. Jan Holý, 52. Robin Kollár, 52. Martin Hudeček, 53. Václav Gurkovský - 3. Ondřej Firda, 8. Richard Urban, 9. Martin Karola, 13. Roman Ochodek, 14. Ondřej Firda, 20. Martin Karola, 36. Marek Cihelka, 42. Marek Cihelka, 44. Adam Kubiena, 55. Ondřej Firda; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Richard Podškubka 10, Lukáš Kolečkář 26 - Jan Drobný 35; po třetinách: 0:6, 3:1, 4:3
60:00 Komentář trenéra domácích P. Rochovanského: Bohužel rozhodla první třetina, kdy soupeř dokázal lépe využít šance a obrovsky odskočil ve skóre. Od druhé třetiny soupeř polevil, což nám dovolilo utkání alespoň trochu srovnat. Dopadli jsme na dno tabulky, tak teď se máme od čeho odrazit a půjdeme konečně nahoru. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí L. Hrčka: Dnes jsme hráli podle mých představ jen v první třetině, zbytek bylo spíše utrpení. Máme na čem pracovat.
60:00 Střely v závěrečné třetině Hluk 13 - Petrovice 13. Celkově 42:46.
54:44 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:10
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #22 Tomáš Suszka (7:10)
54:44 A Ondřej Firda kompletuje hattrick, který věnuje zraněnému spoluhráči Lukáši Rychlému.
53:55 Domácí ožili, ale brzdí je podivné vyloučení.
52:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:9
Vlastní branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #17 Václav Gurkovský (7:9)
51:24 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Martin Hudeček, asistoval #95 Robin Kollár (6:9)
51:24 Hluk se stále nevzdává, teď dva góly zařídil navrátilec Kollár a především ten druhý co vybojovali s Hudečkem roztleskal celou halu.
51:06 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Robin Kollár, asistoval #9 Martin Halašta (5:9)
50:00 Duda se dnes trápí, již v několikáté šanci neuspěl.
48:11 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #93 Jan Holý, asistoval #9 Martin Halašta (4:9)
48:11 Celá hala očekávala trestné střílení po faulu na unikajícího Dudu, avšak následovala pouze přesilová hra. Tu však domácí velice rychle využívají.
43:25 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:9
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #11 Adam Kubiena, asistoval #33 Marek Porosz (3:9)
43:25 Petrovice se vrátili ke své hře, kdy jdou přímočaře do brány a zaměstnávají domácího brankáře.
41:37 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:8
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #13 Marek Cihelka, asistoval #5 Ondřej Firda (3:8)
41:37 Domácí se dobře bránili, ale těsně před návratem se Petrovice prosazují.
40:00 Domácí stále bojují o co nejlepší výsledek a je pravdou, že ve druhé třetině měli více ze hry. Uvidíme, jestli se Hluku povede v závěrečné třetině utkání zdramatizovat či si Petrovice koncovku pohlídají.
40:00 Střely ve druhé části Hluk 16 - Petrovice 17.
39:00 Utkání se přiostřuje, je k vidění spousta potyček a tvrdých soubojů.
35:51 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:7
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #13 Marek Cihelka bez asistence (3:7)
35:51 Obrovskou chybu domácího obránce potrestal jeden z nejproduktivnějších hráčů soutěže.
35:00 K vidění je bojovná hra nahoru dolů, které dominují brankáři a nepřesnost v zakončení.
27:40 Hluk se tlačí do šancí avšak ty končí mimo branku nebo na pozorném brankáři Drobném.
26:12 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #95 Robin Kollár (3:6)
24:52 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:6)
24:52 Domácí jsou nyní aktivnější a po sérii šancí se prosazují i gólově.
24:00 Domácí ožili po vstřelení gólu, ale zapomínají na obranu. Fantastický Kolečkář však má již 7 zákroků za 4 minuty.
20:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #95 Robin Kollár (1:6)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk
20:00 Pro domácí je výsledek velmi krutý, avšak pravdou je, že hosté vedou zcela zaslouženě. Hosté hrají jednodušeji a přímočaře, z čehož plynou i branky. Snad se Hlučané dočkají branky a zkusí s utkáním ještě něco udělat.
20:00 Střely po první třetině Hluk 13 - Petrovice 16
19:48 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Martin Karola, asistoval #5 Ondřej Firda (0:6)
17:45 Velké šance domácích Tuhý ani Vlachopulos nedokázali dostat míček do branky.
16:02 Agilní Kollár jsou aktivitou v oslabení, vybojoval vyloučení a síly na hřiště se vyrovnávají.
13:32 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #16 Martin Vlček (0:5)
12:24 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #13 Marek Cihelka (0:4)
12:10 Další střela končí v domácí síti, tentokrát ze středu se prosadil hostující kapitán.
12:10 Petrovice po ospalejším začátku převzali otěže utkání a jsou nebezpečnější.
08:19 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Martin Karola, asistoval #7 Jan Mieszek (0:3)
08:19 Petrovice opět důraznější na brankovišti.
07:59 Vzápětí neuznaný gól na straně Hluku. Úmyslná noha.
07:44 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #12 Richard Urban, asistoval #10 Martin Karola (0:2)
07:44 Šťastným gólem zvyšují hosté na rozdíl dvou branek.
05:13 Domácí v úvodu více na míčku a dostávají se i do více šancí. Tuhý, Duda ani Hudeček se svými pokusy neuspěli.
02:14 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #17 Václav Gurkovský (0:1)
02:14 Domácí na soupeře vlétli a vůbec to nevypadá jako souboj posledního s prvním. Hosté však z první střely dávají gól, který si domácí Podškubka nedá za rámeček.
00:01 Domácí vyhráli buly a hned z první akce zvonila tyč.
00:00 Oba celky mají co napravovat, když ve včerejších zápasech těsně prohrály. Dnes také uvidíme jednoho lídra...budou to domácí, kteří se usadí na dno nebo hosté, kteří upevní vedoucí pozici?
00:00 Dobré odpoledne, vítáme všechny čtenáře onlinu. Na ploše se rozcvičují oba celky a dnes domácí konečně v trochu početnějším zastoupení. Snad nám domácí předvedou kvalitní výkon proti vedoucímu celku a třeba se dočkají nějakého bodíku.