59
  • 59 58:43
    MVIL

FBK Spartak Hluk - 1. MVIL Ostrava 4:6
branky: 28. Pavel Krchňáček, 32. Martin Hudeček, 35. Martin Hudeček, 42. Vojtěch Duda - 30. Jiří Šebesta, 33. Štěpán Stejskal, 38. Jan Adamík, 44. Adam Tesárek, 45. Adam Tesárek, 47. Lukáš Tomiczek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Richard Podškubka 15 - Vojtěch Kořínek 31; po třetinách: 0:0, 3:3, 1:3
60:00 Krátké hodnocení trenéra hostů M. Kozla: Hokejové utkání, které neodpovídalo florbalové 2. lize. Komentář P. Rochovanský: Dnes jsme si zápas prohráli úplně sami. I přes dvě neuznané branky jsme měli obrovské množství šancí, které jsme nedokázali využít a soupeř nám dal lekci z produktivity. Vyhrál šťastnější tým. Chtěl bych také pogratulovat Galdovi k base piv.
58:43 Timeout 1. MVIL Ostrava
58:17 Hosté dohrají zápas zřejmě v přesilové hře a šance domácích již klesli na 0
58:05 Už to vypadá, že si hosté odvezou všechny 3 body
56:19 Hosté nevyužili přesilovku a domácím se krátí čas na případné prodloužení
52:25 Domácí dostali výhodu i krátké přesilovky 5 na 3, ale nevyužili ji
48:45 Domácí dostali velkou výhodu v podobě přesilové hry
47:30 Domácí se mermomocí snaží vstřelit branku, ale musejí si dávat pozor na velmi nebezpečné protiútoky soupeře
46:02 Timeout FBK Spartak Hluk
46:02 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #24 Lukáš Tomiczek, asistoval #12 Filip Machálek (4:6)
46:02 Hosté se dostávají do herní pohody a pramení z toho jejich branky
44:22 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #24 Lukáš Tomiczek (4:5)
44:22 Hosté se poprvé v zápase ujímají vedení po rychlém protiútoku
43:23 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #12 Filip Machálek (4:4)
43:23 Hosté opět po ojedinělé akci vyrovnávají
41:50 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #95 Robin Kollár (4:3)
41:50 Po nádherné kombinaci vstřelil branku domácích Vojtěch Duda
40:00 2. třetina nabídla zajímavější věci než ta 1., ale od pohledného zápasu to má ještě daleko
39:00 Ve 2. třetině jsou k vidění i branky a vyloučení, oproti 1. třetině je alespoň na co se dívat
37:38 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #75 Jan Adamík, asistoval #14 Marek Štefek (3:3)
37:38 Hosté vyrovnávají ze standardní situace a opět vyrovnávají
36:06 Zápas začíná vypadat spíše jako debatní kroužek s rozhodčími než druholigový florbal
34:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Martin Hudeček bez asistence (3:2)
34:49 Domácí dokázali přečíslit hosty v oslabení a získávají již po 3. vedení na svou stranu
32:36 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #5 Štěpán Stejskal bez asistence (2:2)
32:36 Hosté opět srovnávají, tentokráte po nešťastném odrazu od mantinelu za bránou
31:07 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Martin Hudeček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:1)
31:07 Domácí využívají výhodu 5 na 3 a opět se dostávají do vedení
29:24 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #23 Jiří Šebesta bez asistence (1:1)
29:24 Hosté po obrovské chybě domácích, vyrovnávají z ojedinělé akce
28:50 Domácí začínají mít klid na svých holích a začínají soupeře i přehrávat
27:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (1:0)
27:15 Po nádherné individuální akci hráče domácího týmu Martina Krchňáčka, vstřelil branku jeho bratr Pavel Krchňáček
26:12 Hosté začínají až příliš provokovat rozhodčí a jsou za to trestáni
25:04 Hráč hostí č.24 dostal 2 minuty za zbytečné řeči po odpískání zákroku
22:32 Přesilová hra hostů skončila s vyrovnaným počtem střel 1:1
21:40 Přesilová hra se hostům absolutně nedaří, domácí drží většinou balon na svých holích a na půlce soupeře
20:32 Hosté dostávají již na začátku 2. třetiny výhodu přesilové hry
20:00 1. třetina nenabídla příliš zajímavý zápas, připomínalo to spíše boj
17:30 Domácí hráči se začínají přizpůsobovat hře soupeře a kvalita ze zápasu pomaličku vyprchá
13:50 Hosté začínají hrát velmi agresivně a podrážděně za rámcem pravidel a taktéž za to byli potrestáni vyloučením
10:27 Utkání se přiostřuje a diváci jsou nespokojení se hrou hostujících hráčů
03:55 Hra je plná osobních soubojů bez výraznějších šancí, ale aktivnější jsou zatím domácí
01:40 Začátek utkání je ospalejší, jak se po novém roku dalo čekat, ale doufáme, že se hra oživí a uvidíme hezký zápas
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na prvním utkání v roce 2014. Od komentátorského stolku Vás zdraví Robin Kollár a spolu s ním Pavel Rochovanský, který v dnešním utkání potáhne Hluk k výhře.