55
  • 55 54:53
    7:2

FbC BD STAV Frýdek-Místek - FBC Spartak MSEM Přerov 7:2
branky: 9. Tomáš Vežranovský, 12. Filip Závodný, 25. Martin Kalivoda, 30. Jakub Hnila, 45. Lukáš Žurek, 51. Vladimír Grochal, 55. Martin Kalivoda - 19. Dalibor Koutný, 38. Petr Gereš; rozhodčí: Martin Fráňa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Tobola 35 - Tomáš Havlík 29; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:0
59:50 Konec zápasu se blíží a vypadá to, že domácí nátlak ustojí.
59:20 Lukáš Žurek se vrátil do hry a je to jen 5 na 4.
58:13 Na konci zápasu si Přerov zahraje 5 na 3. Skórují alespoň tentokrát?
57:20 Soupeř Lukáši Žurkovi přidržel hokejku a nenechal ho hrát. Ten to už nevydržel a fyzicky mu to vrátil.
54:53 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 7:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #14 Martin Kalivoda, asistoval #10 Tomáš Vežranovský (7:2)
54:53 Brankář Havlík měl u protější tyče jen minimální prostor, Kalivoda se svou střelou nemýlil.
50:06 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 6:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #7 Vladimír Grochal, asistoval #11 Václav Štrbák (6:2)
49:45 Oba týmy hrají v plném počtu.
49:32 Skoro z brankové čáry zachránil míček Grochal.
47:46 Rozhodčí asi mají rádi více prostoru na hřišti.
46:14 Vzrůstající tlak Spartaku ukončil opět Žurek. Tentokrát vypíchl obraně míček a běžel sám, ačkoliv obtěžován, k bráně. Střela šla nad bránu.
44:08 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 5:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #8 Lukáš Žurek bez asistence (5:2)
44:08 Na dvakrát, ale nakonec úspěšně se snažil do brány míček protlačit Žurek starší.
42:22 Hosté se při střídání nestihli vrátit na hřiště a Vežranovský mohl beztrestně střílet. Střelu zastavil až golman.
40:23 Oba týmy hrají v plném počtu.
38:28 Zahrajeme si na chvíli ve čtyřech. Uvidíme kterému týmu bude vyhovovat více prostoru.
37:47 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Petr Gereš, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (4:2)
37:47 Standardní situace v bezprostřední blízkosti brány se hostům vydařila a skórují.
36:04 Rychlý přesun hostů na polovinu domácích vyústil v zajímavou akci, ale prázdnou bránu se ze špatného úhlu trefit nepodařilo.
35:20 Ačkoliv se v posledních minutách neurodila žádná větší šance, hraje se na pohled velmi pěkný florbal. Tvrdý, velmi rychlý s krásnýma přihrávkama.
32:55 Do nádherné šance se teď dostal Dan Žurek, ale trefil tyč.
29:54 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:1
Vlastní branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #27 Jakub Hnila (4:1)
29:54 Přerov asi nerad hraje oslabení, tak si to raději dobrovolně ukončili sami.
29:50 Včera se domácím přesilové hry vůbec nevydařily, tak uvidíme co předvedou dnes.
28:30 Napětí vzrůstá a trochu se nám tady přiostřují i výrazy hráčů na adresu soupeřů. Převážně ze strany Spartaku, ale ani Frýdečtí na tom nejsou bez viny.
26:19 Domácí již 2 minuty kontrolují míček. Ačkoliv se ho soupeř nedokázal ani dotknout, gólovka z toho rozhodně nebyla.
24:15 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 3:1
23:39 Hra se vyrovnala. Je velmi rychlá, oba týmy se střídají v držení míčku a v šancích skórovat. Na gólovou příležitost v druhé třetině zatím čekáme.
21:44 V druhé minutě se však situace obrátila a domácí zasypali branku několika střelami.
21:00 Do druhé části vletěl s větší vervou Přerov.
19:27 Žeby domácí ztráceli síly. V tuto chvíli to skoro vypadá jako by hráli oslabení.
18:22 Jen pár sekund po góle se rozezvučela tyč Tobolovy brány. Spartak vytahuje drápy.
18:07 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #27 Jakub Hnila (2:1)
18:07 Domácím se rozehrání moc nezdařilo a soupeř se sám před branou při střele nemýlil.
16:05 Rozehrávka ovšem ke střele nevedla.
15:59 Vežranovský během po celé délce hřiště a za bránou vybojoval faul a rozehrávání na polovině soupeře.
14:04 Tobola je v bráně neuvěřitelný. Ohromně rychlými přesuny chytá jasné šance a ohromuje všechny diváky.
11:19 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 2:0
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #22 Filip Závodný, asistoval #11 Václav Štrbák (2:0)
11:19 Štrbák přeběhl celou soupeřovu polovinu a z křídla nahodil míček k bráně. Vypadalo to jako nešťastný vlastní gól, rozhodčí však bod připsali Závodnému.
10:08 Nahrávek zpoza brány se hráči Spartaku vzdát nehodlají. Není se co divit, protože Frýdečtí jim tam nechávají až nebezpečně moc místa.
08:38 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 1:0
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský bez asistence (1:0)
08:38 Z brejku pak skóroval Vežranovský.
08:26 Tobola krásným skokem chytil jasný gól.
06:58 Nakonec jej přece jen získali, uklidnili hru a konečně vystřídali.
05:40 Frýdečtí kontrolují míček a než aby jej přenechali soupeři, raději vrátí hru dozadu. Hosté tak jen běhají bez míčku.
04:32 Při střele Lukáše Žurka byl gólman trochu nejistý, ale přesto míček zachytil.
03:11 Hosté se snaží využívat přihrávek z poza brány. Tobola je neomylný.
01:34 Také Přerov již stihl pohrozit, když střílel Otáhal.
00:57 Utkání právě začalo a do první šance se dostal Gřunděl střelou ze středu hřiště. Míček letěl jen pár centimetrů nad horní tyč brány.