4:3
    Marek ČÍŽEK
    (Plášek)

Florbal Torpedo Havířov - FbC BD STAV Frýdek-Místek 4:3p
branky: 4. Jakub Kantor, 8. Marek Čížek, 11. Marek Čížek, 63. Marek Čížek - 15. Vít Korbaš, 31. Lukáš Žurek, 60. Tomáš Vežranovský; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Jiří Švihl 17 - Michal Zápalka 27; po třetinách: 3:1, 0:1, 0:1, 1:0
65:00 Komentář k zápasu domácího trenéra Romana Kantora: 'Ze zápasu nemáme tři body zaslouženě, a to díky neproměňování šancí. Děkujeme soupeři a divákům.'
65:00 Komentář k zápasu hostujícího trenéra Martina Sedláčka: 'Škoda první třetiny, kdy nám Havířov utekl o tři branky, taktéž škoda smolného gólu v prodloužení.'
62:27 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #9 Marek Čížek, asistoval #20 Hynek Plášek (4:3)
62:27 Střelu Hynka Pláška do brány dorazil Marek Čížek, který tímto gólem kompletuje hattrick!
61:02 Střela Vežranovského byla zblokovaná obranou Torpeda.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: Florbal Torpedo Havířov - 13, FbC BD STAV Frýdek-Místek - 7
59:26 Timeout Florbal Torpedo Havířov
59:26 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 3:3
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský bez asistence (3:3)
59:26 Tomáš Vežranovský srovnává skóre střelou pod rukou gólmana Švihla.
59:01 Švihl teď podržel svými zákroky havířovské Torpedo.
58:10 Frýdek to zkouší v šesti proti čtyřem.
57:03 Frýdek má zřejmě poslední šanci udělat něco s výsledkem.
56:26 Timeout FbC BD STAV Frýdek-Místek
52:58 Petr Bezděčík zůstává po střetu ležet na polovině hřiště.
45:44 Nevrlka si míček krásně prohodil mezi dvěma hráči Frýdku, jenže potom už nezakončil.
43:32 Petr Bezděčík byl dobře zdvojený v rohu hřiště.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině: Florbal Torpedo Havířov - 10, FbC BD STAV Frýdek-Místek - 6
38:43 Střela Vojtěcha Peřky letěla nad bránu hostujícího gólmana.
33:43 Petr Bezděčík přestřelil bránu Zápalky.
30:36 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 3:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #8 Lukáš Žurek, asistoval #11 Václav Štrbák (3:2)
30:36 V polovině druhé třetiny přichází kontaktní gól Frýdku. Žurek zůstal v před brankovém prostoru úplně osamocen a trestá..
28:33 Výborný zákrok Švihla, který v brance vyplnil co nejvíce prostoru a nedal útočícímu hráči žádnou šanci skórovat.
27:48 Teprve teď přichází první střela druhé třetiny a to z čepele Kantora.
23:55 Ani jeden z gólmanu si ve druhé třetině zatím nepřipsal ani zákrok.
20:27 Vlach v dobré pozici před bránou přestřeluje.
20:00 Střely na bránu v první třetině: Florbal Torpedo Havířov - 6, FbC BD STAV Frýdek-Místek - 7
18:50 Kantorova lajna opět 'zatopila' obraně Frýdku-Místku.
17:02 Utkání se hraje ve velice vlažném tempu..
14:30 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 3:1
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #20 Vít Korbaš, asistoval #19 Radek Měrka (3:1)
14:30 Korbášova střela proletěla za záda Švihla.
13:38 Početní výhoda Havířova nebyla využita.
12:55 Střela Beneše zasvištěla nad rameno Zápalky, naštěstí pro Frýdek netrefila bránu.
12:24 V přesilové hře Torpeda jsme zatím neměli možnost vidět žádnou větší šanci.
10:35 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #9 Marek Čížek, asistoval #39 Petr Bezděčík (3:0)
10:35 Čížek si na svůj účet připisuje druhou branku, a to když Petr Bezděčík prošel kolem dvou bránících hráčů Frýdku a potom krásně uvolnil již zmiňovaného Čížka.
09:05 Šťotka elegantně obešel Halaxu, jenže míček mu utekl do rohu hřiště.
07:28 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #9 Marek Čížek, asistoval #22 Tomáš Halaxa (2:0)
07:28 Chybná rozehrávka v obraně Frýdku končí krásnou střelou k tyči v podání Čížka.
07:24 Beneš vystřelil z vlastní poloviny, jenže jeho střela poskákala za mantinel.
05:55 Střela od Lukáše Žurka byla dobře zblokovaná Benešem.
03:54 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #11 Jakub Kantor, asistoval #23 Michal Kajpuš (1:0)
03:54 Kantor s naprostým přehledem vyjel s míčkem z poza brány a střelou pod nohu Zápalky otvírá skóre zápasu.
02:34 Havířov drží míček na svých čepelích a soupeři ho moc nepůjčuje.
01:30 Zápas začíná ve velice vlažném tempu.