()
  • 59 58:57
    Bulldogs

EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I - Retro Bulldogs Brno B 4:5
branky: 15. Michal Fila, 17. Adam Bouška, 31. Michal Fila, 59. Jakub Kovařík - 29. Jan Grábl, 29. Lukáš Jalový, 30. Aleš Pokorný, 36. Peter Babka, 37. Pavel Švéda; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Lukáš Křižka 19 - Daniel Tlaskal 22; po třetinách: 2:0, 1:5, 1:0
60:00 Komentář trenérky hostí: Děkuji hráčům a doufám, že se divákům toto derby líbilo.
60:00 To je dnes vše. Nashledanou při dalších florbalových přenosech.
60:00 Střely ve třetí třetině 8:5. Střely celkem Gulls - 26, Bulls - 24.
60:00 Závěr utkání byl velice vyhrocený, Peter Babka na závěr ještě předvedl své vybrané chování, kdy si vyměňoval názory s diváky.
58:57 Timeout Retro Bulldogs Brno B
58:57 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 4:5
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #79 Jakub Kovařík bez asistence (4:5)
58:57 Kapitán zavelel k obratu - prostřelil vše co mu stálo v cestě. Gulliveři mají poslední minutu ke skórování a možnosti dotáhnout zápas do prodloužení.
57:40 Gulliveři zkoušejí hru bez brankáře.
57:35 Timeout EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I
57:14 Křižka předvedl fantastický zákrok, kdy se bleskově přesunul k pravé tyčce.
56:23 Gulliveři presují soupeře, nahání je po celém hřišti. Bulldoci však chybí nedělají.
53:01 Bravurně! Ondra Sláma naznačil střelu a přihrál do velké šance Machovi. Tlaskal střelu kryje.
52:22 Křižka drží Gullivery stále ve hře. Teď vychytal dvě velké šance.
50:33 Tomáš Pavla (Bulls) se ocitl sám 4 metry před brankářem. Střela mu nesedla.
49:04 Zajímavě domluvená akce při standartce - nicméně finální provedení bylo špatná. Střela skončila za mantinelem - daleko od brány.
47:51 Přesilovka se Gulliverům nepovedla, sice tu byly nějaké střely ale nic zajímavého.
45:43 A znovu velká šance, Gulliveři mají jediné štěstí - že Buldoci pohrdají šancemi.
44:14 Obrovská šance Bulldogs - Křižka již byl na zemi ale hostující útočník trefil pouze tyč.
43:23 První minuty třetí třetiny žádné velké příležitosti ke skórováni nenabídli. Až teď Weiser prověřil pozornost Lukáše Křižky.
40:00 V této zvláštní třetině převzali Buldoci otěže zápasu. Střely v druhé třetině: Gulls - 6, Bulls - 9.
39:20 Po obrovské chybě Titze zazvonila tyč Křižkovy brány.
36:09 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 3:5
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #96 Pavel Švéda, asistoval #21 Ondřej Vrána (3:5)
35:25 Při přesilové hře prostřelil Babka Lukáše Křižku téměř od poloviny hřiště.
35:09 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 3:4
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #33 Peter Babka, asistoval #88 Vít Mlejnek (3:4)
32:33 Drahoš Mach si nejprve obhodil obránce a poté se snažil přehodit golmana. To se mu povedlo, nicméně v cestě míčku stála branková konstrukce. K dalšími gólu bylo velice blízko.
30:40 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 3:3
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #94 Michal Fila bez asistence (3:3)
30:22 Frajeřinka v podání Lukáše Demka - efektně si nadhodil míček přes obránce a vystřelil.
29:49 Buldokům se povedl obrat v utkání během pouhých 2 minut. Gullivers se musí rychle probrat.
29:33 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 2:3
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #99 Aleš Pokorný, asistoval #22 Jan Grábl (2:3)
29:19 Gulliveři vypadli ze hry. Nejprve srovnával Jan Grábl po nedůrazu obrany, poté Lukáš Jalový tvrdou střelou.
28:58 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 2:2
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #9 Lukáš Jalový bez asistence (2:2)
28:08 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 2:1
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #22 Jan Grábl, asistoval #99 Aleš Pokorný (2:1)
26:46 Gulliveři teď jsou v útlumu. Buldoci zvýšili tempo a gulls nestíhají. Buldoky nakopnul gól na 3:4 a od té doby jsou mnohem lepší.
26:35 Kovařík bombou otestoval Tlaskala. Ten střelu kryje.
25:35 Bouška vybojoval míček na hostující obraně a přihrál na veterána Čejku. Jeho možnost skórování překazila obrana.
24:02 Obrovská šance buldoků. Křižka s velkým štěstím uhájil čisté konto.
23:53 Michal Fila je dnes při chuti. Teď střílel velice nebezpečně.
22:54 Zápas byl teď na několik chvil zastaven, kdy se nový rozhodčí převlékal k zápasu. Nyný již pokračujeme.
22:54 Zranění rozhodčího bylo natolik vážně (dvojnásobně velký kotník oproti normálu), že nemůže pokračovat. Jeden z přítomných nestranných diváků (vlastnící rozhodcovskou licenci) jej zaskočí.
22:54 Rozhodčí je nyní ošetřován po špatném došlapu.
22:39 Úvod druhé třetiny je velice bojovný. Vidíme hodně soubojů.
20:00 První třetina je za námi. Pokračovat budeme za 10 minut - 17:43. Střely Gulls - 12, Bulls - 10.
19:19 Martin Sláma teď poslal k zemi hostujícího Huška u mantinelu.
18:26 Moc hezká akce Adama Boušky, převzal si míček, potáhl a skrytou střelou prověřil Tlaskala.
17:53 Kovaříkova dělovka od mantinelu. Tlaskal kryje. Gulliveři jsou posledních 5 minut zcela jiným týmem.
16:53 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 2:0
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #99 Adam Bouška bez asistence (2:0)
16:53 Bouška efektivně zametl ze vzduchu míč do brány po zmatku hostující obrany.
15:46 Gulliverům první gól velice pomohl, Lukáš Demek prověřil Tlaskala střelou od poloviny hřiště. Nyný zazvonila tyč Tlaskalovy brány.
14:53 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 1:0
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #94 Michal Fila, asistoval #40 Tomáš Čejka (1:0)
14:53 Nakonec ale Gulliveři gól vstřelili. Čejka vybojoval míč a Michal Fila zametl skákající míč do branky Tlaskala.
14:25 Hušek nebezpečně střílel na Křižku. Vypadá to, že je jen otázkou času, kdy Bulldoci vstřelí první gól.
13:30 Obrovská šance Bulldogs - Mlejnek nezkrotil střelu ze vzduchu, přestřelil
12:57 Radek 'Dřevo' Dřevěný vypíchl míč hostující obraně a přihrál Machovi, ten velice nebezpečně střílel. Konečně nějaká akce Gullivers.
11:30 Boldoci stupňují tlak. Břevno Křižkovi brány zazvonilo po střele. Teď míček skákal na brankové čáře, ale nebezpečí bylo s velkým štěstím zažehnáno. Gulliveři se vůbec nedostávají do šancí.
11:06 Buldoci zatím mají mírně navrch. Teď vychytal Křižka velice nebezpečnou střelu od mantinelu.
08:50 Ondřej Vrána byl za agresivní hru pozván rozhodčími na kobereček.
08:19 Radim Fila obkroužil celou polovinu soupeře s balónkem na čepeli, poté chtěl přihrávat na obránce ke střele. Bohužel přihrávka se mu nepodařila a nabídl možnost boldokům.
07:24 Lukáš Holan mířil k bráně, obhodil si obránce ale ten ho nakonec do zakončení nepustil. Nicméně akce pěkná.
07:02 Gulliveři v plném počtu. První přesilové hra zůstala nevyužita.
05:33 První velice nebezpečná šance hostů. Zazvonila tyčka gulliverské brány.
04:57 Buldoci hrají v početní přesile, nyní kombinují na polovině gullivers. Střely zatím nepřichází.
04:07 Veterán Čejka se po souboji ocitl na zemi, navíc si protihráč odnášel jeho florbalku na zádech.
02:59 Boldoci nedávají ani kousek prostoru pro domácí rozehru.
00:30 Vítáme všechny příznivce florbalu u dnešního utkání. Zápas před malou chvílí začal, vidíme opatrný začátek .