11:5
    Ladislav PLACHÝ
    (Langer)

1. MVIL Ostrava - TEMPISH FBS Olomouc 11:5
branky: 4. Daniel Cabiš, 15. Jakub Robenek, 17. Jiří Šebesta, 18. Dennis Gruner, 29. Jakub Robenek, 31. Filip Machálek, 35. Marek Štefek, 38. Adam Tesárek, 40. Jakub Robenek, 42. Adam Tesárek, 49. Daniel Cabiš - 4. Ondřej Stehlík, 36. Martin Schejbal, 43. Martin Willmann, 53. Patrik Liška, 60. Ladislav Plachý; rozhodčí: Miroslav Tkáč - Radim Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 24 - Ondřej Porwisz 34; po třetinách: 4:1, 5:1, 2:3
60:00 Halou už zní vítězné Bara bara v podání domácího MVILu.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Ženčáka: Na šance vyrovnané utkání, domácí šance proměnili, my ne. Gratuluji soupeřům k výhře.
60:00 Vyjádření trenéra domácích Kozla: Jednoznačný zápas. Děkujeme soupeřům za fér hru.
60:00 Střely na branku celkem: MVIL 45 - Olomouc 29
60:00 Střely na branku: MVIL 15 - Olomouc 15
59:25 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 11:5
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #36 Ladislav Plachý, asistoval #30 Pavel Langer (11:5)
59:24 Zbloudilá střela, která končí gólem, také v podání hostů. Radost z něj však nemají.
59:00 Štefek teď povodil 4 olomoucké hráče. Závěrečná přihrávka mu však nevyšla.
56:59 Timeout 1. MVIL Ostrava
55:20 Na druhé straně sám sebe vymazal Tesárek, který, jak je jeho dobrým zvykem, minul míček před prázdnou bránou.
55:00 Neskutečný zákrok Kořínka, který se při úniku hostů 3 na 1 hbitě přesunul přes celé brankoviště a vymazal hostujícího útočníka.
53:30 Tesárek se sám úplně ztrapnil, když se pokoušel o technickou parádičku, která mu absolutně nevyšla. Sklidil posměch ze všech stran.
52:16 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 11:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #47 Patrik Liška, asistoval #32 Martin Schejbal (11:4)
52:15 Kořínek, jak je jeho zvykem, se plácal v brankovišti natolik, že si míček srazil do vlastní brány. Následné diskuze, že míček nepřešel brankovou čáru byly zbytečné. Vše se však neslo v přátelském duchu.
51:30 Stejskal prošel jako štírek mezi dvěma obránci, jeho střela však byla zblokována.
51:10 Machálek na návštěvě hostující střídačky.
50:34 Zato hosté se neustále rozčilují.
50:33 Domácí už se evidentně baví florbalem.
48:33 Snad uvidíme ještě jednu přesilovku a gól Cabiše. Flašek není totiž nikdy málo.
48:32 GÓL 1. MVIL Ostrava! 11:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #9 Daniel Cabiš, asistoval #12 Filip Machálek (11:3)
48:31 Cabiš a jeho krásná střela do vína = jasný vzkaz trenérovi: Ferrari nemůžete nechat zaparkované v garáži.
48:12 Domácí zahrál nebezpečně vysokou holí a čeká nás další přesilovka domácích. Vyloučený hráč okomentoval své vyloučení: 'Kdybych to chtěl trefit, tak to netrefím.'
47:50 To na co jsme všichni čekali už od začátku třetiny - Bulhartův první námaz.
46:51 Nečekaně...
46:50 Další koupačka hostů v podání Šebesty bohužel nekončí gólem.
46:00 Šebesta by se měl soustředit více na hru na hřišti než na komentování do onlinu.
45:11 Machálek střílí a opět.....nedal. Šmajdnul se, když byl sám před prázdnou brankou a trefil pouze tyč.
44:50 Utkání začíná být vyhecované a přibývá osobních soubojů.
43:50 Hostujícímu golmanovi zvoní tyč.
42:51 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 10:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #29 Patrik Mikuda (10:3)
42:50 Další gól hostů. Domácí lajdácky bránili hráče za brankou, který vyběhl před bránu, kde nachytal Kořínka kochajícího se krásami sportovní haly.
41:38 Další ohnivá voda za 10. gól na konto MVILu.
41:37 GÓL 1. MVIL Ostrava! 10:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #56 Jakub Robenek (10:2)
41:36 Nabídnutou přesilovku rychle využívá zbloudilou střelou Tesárek.
41:00 Dnešní utkání sleduje v hale 42 diváků a dalších několik stovek u onlinu.
40:01 Domácí kapitán Cabiš ve dnešním utkání sice zaznamenal 1 gól a 1 asistenci, ale jeho výkon se asi nelíbil trenérovi domácích Mirku Kozlovi, který jej nechal zatím odpočívat a za něj nastoupila mladá naděje Radim Bulhart.
40:00 Mladší žáci si zpestřují přestávku střelbou na domácího golmana Kořínka, který si s jejich střelami často neví rady.
40:00 Střely na branku: MVIL 20 - Olomouc 9
39:56 Robenek tak zaznamenává v dnešním utkání třetí branku a bude muset do týmové kasy přispět něčím ostřejším než 50ti korunovou mincí.
39:55 GÓL 1. MVIL Ostrava! 9:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #56 Jakub Robenek, asistoval #75 Jan Adamík (9:2)
39:54 A to se jim také daří, když se prosazuje střelou do protějšího horního růžku Robenek.
39:52 Domácí mají pár sekund před koncem 2. třetiny zajímavou šanci zvýšit se standardky.
39:37 Kořínek vyhazuje opět nepřesně.
39:03 Hosté již značně unavení odcházejí střídat se slovy: 'Pi.., on nevidí...'
37:32 Kořínek se teď vypravil na velice nebezpečný výlet, které za něj musel obětavě hasit Gruner.
37:02 GÓL 1. MVIL Ostrava! 8:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #9 Daniel Cabiš (8:2)
37:01 Tesárek běžel přes půl hřiště nikým nebráněn a tak mu nezbývalo nic jiného, než tento volný prostor využít k přesné střele k protější tyči.
36:38 Střela z půlky naštěstí nedělala Kořínkovi žádné větší problémy.
35:34 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #32 Martin Schejbal, asistoval #11 Martin Willmann (7:2)
35:33 Chybu domácích v útočném pásmu trestají olomoučtí gólem z rychlého protiútoku.
35:15 S prohlášením o kvalitě Tesárkových přihrávek jsem se asi unáhlil.
34:05 GÓL 1. MVIL Ostrava! 7:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #14 Marek Štefek, asistoval #77 Dennis Gruner (7:1)
33:35 Další krásná akce Robenka, který se na závěr snažil žabičkou přehodit golmana. To vše okomentoval hostující trenér slovy: 'To si snad děláte prd...'
32:25 Domácí kapitán Cabiš nyní nechtěně navštívil box časoměřičů. Vše se naštěstí obešlo bez zranění.
30:37 GÓL 1. MVIL Ostrava! 6:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #56 Jakub Robenek (6:1)
30:36 Učebnicová kombinace domácích, která končí brankou hlavně díky tomu, že se do ní nezapojil Tesárek.
28:59 GÓL 1. MVIL Ostrava! 5:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #56 Jakub Robenek, asistoval #10 Adam Tesárek (5:1)
28:58 Důkazem toho je další gól Robenka, ke kterému se svojí asistencí připletl Tesárek.
28:49 Olomouckým, kteří přijeli v devíti lidech do pole evidentně docházejí síly.
28:00 Šebesta: třetí námaz...
27:17 Kořínek a jeho standardně špatný výhoz.
26:56 Tesárek ze vzduchu pouze do tyčky, pískána hra vysokou holí.
26:20 Gruner dvakrát při bránění proběhl olomouckého hráče a byly z toho nebezpečné střely.
25:30 Šebesta: další námaz...
24:38 Tesárek se velice rychle sžil se svojí novou holí a rozdává na něj nezvykle přesné přihrávky.
23:22 Začátek 2. třetiny je ve znamení tlaku domácích, ale žádná střela zatím nenašla svůj cíl.
21:45 Šebesta měl nyní více štěstí než rozumu, když mu pod tlakem dvou olomouckých hráčů ujel míček. Nakonec ale oba hráče u mantinelu vykoupal a vyslal nebezpečnou střelu na hostujícího golmana.
20:00 Střely na branku: MVIL 10 - Olomouc 5
19:59 Právě nám skončila první třetina, ve které sice domácí jako první inkasovali, ale zbytek třetiny byl jednoznačně v jejich režii a odchází tak do šatny za stavu 4:1.
17:59 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #77 Dennis Gruner, asistoval #23 Jiří Šebesta (4:1)
16:29 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #23 Jiří Šebesta, asistoval #5 Štěpán Stejskal (3:1)
14:11 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:1
03:52 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #9 Daniel Cabiš, asistoval #56 Jakub Robenek (1:1)
03:22 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #19 Ondřej Stehlík, asistoval #32 Martin Schejbal (0:1)
00:16 Šebesta si v dresu domácích připsal dnešní první námaz.
00:01 Vážení diváci, vítáme Vás u sledování online zápisu z utkáni mezi domácím MVILem Ostrava a hosty z Olomouce. Tímto také zdravíme Matěje Vráblíka do Nizozemí.