6:5
    David BENEŠ
    (Plášek)

IMOS FbC Aligators Klobouky - Florbal Torpedo Havířov 6:5
branky: 5. Jaromír Lazor, 9. Pavel Volek, 14. Tomáš Kordula, 33. Ladislav Dufek, 42. Tomáš Líznar, 57. Jaromír Lazor - 19. Michal Kajpuš, 41. Jakub Kantor, 55. Kamil Peřka, 56. Tomáš Vlach, 59. David Beneš; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 26 - Jiří Švihl 11; po třetinách: 3:1, 1:0, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích Reného Falty: Z pohledu tabulky pro nás velice důležitý zápas, Havířov předvedl velmi sympatický výkon a zápasu by slušela i remíza. Přesto jsme rádi za 3 body, přejeme soupeři hodně štěstí.
60:00 Počet střel po 3. třetině: IMOS FbC Aligators Klobouky - 17, Florbal Torpedo Havířov - 31
59:51 Havířovští hrají již poněkolikáté power play, aby dorovnali
58:02 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #55 David Beneš, asistoval #20 Hynek Plášek (6:5)
57:39 Timeout Florbal Torpedo Havířov
57:39 Domácí lajna Kulla-Lazor-Koláček hrají na 120 % a Lazor mohl mít hattrick, Švihl však dobře vychytal.
56:31 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 6:4
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #23 Jaromír Lazor, asistoval #24 Lukáš Kulla (6:4)
56:31 Po Havířovském tlaku se domácí vzchopili a utíkají hostům o dva góly.
55:43 Timeout IMOS FbC Aligators Klobouky
55:43 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #3 Tomáš Vlach, asistoval #9 Marek Čížek (5:4)
54:47 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #3 Tomáš Vlach (5:3)
54:34 Do přečíslení 3 na 2 se dostali domácí, Volek dává břevno. Následný protiútok vyústil v gól a hosté snižují rozdíl.
53:07 Hosté jsou v plném počtu. Domácí měli několik šancí, ale přesilovky nevyužili.
48:48 V této třetině převládá hra nahoru dolů a brejkové situace.
45:23 Líznar teď těsně míjí bránu Havířova.
45:19 Po klidnější druhé třetině s málo střelami teď hráči začali hrát zase aktivněji a důrazně.
41:41 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #9 Jakub Gremmel (5:2)
41:41 Domácí první lajna předvedla další hezkou kombinaci, kdy Dufek zleva nahrál Gremmelovi na střed, ten bezhlavě nestřílel, ale posunul doprava na Líznara, který lehce nadhodil míč přes padajícího golmana.
40:09 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #11 Jakub Kantor bez asistence (4:2)
40:00 Počet střel po druhé třetině: IMOS FbC Aligators Klobouky - 3, Florbal Torpedo Havířov - 10.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
35:56 Jen kousek chyběl od další úspěšné akce domácích, kteří si dokázali vytvořit prostor v Havířovské obraně, ale místo finální přihrávky měla přijít asi střela.
32:18 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 4:1
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #68 Ladislav Dufek, asistoval #7 Tomáš Líznar (4:1)
32:18 Obránce Volek suveréně vyjíždí dopředu, posílá volnému Líznarovi do běhu, ten z první hnd na Dufka, který s klidem zasunul do odkryté brány.
30:11 Havířovský Bezděčík sprintem oběhl bránu a chtěl zasunout do prázdné, avšak Bábíček se stihl přemístit.
26:02 Domácí golman Bábíček předvedl výbornou formu a vychytal Havířovu tutovku.
25:01 Volek vybojoval faul v rohu hostí, ale Havířov nepustil Klobouky dobře rozehrát a z rohu se dostat.
24:38 Obránce Pavel Volek poslal prudkou přihrávku na Lazora přímo na střed před bránou, Lazor neproměnil.
22:08 Domácí útočník Kordula vybombil, naštěstí pro Havířov cinkla jen horní tyčka.
21:02 Aktivní hra domácích v brankovišti hostí skončila jen míčem v boční síti.
20:18 Havířov vstoupil do druhé třetiny s vyšším nasazením a hned se dostal k domácí bráně a nastřeluje tyčku.
20:00 Počet střel v 1. třetině: IMOS FbC Aligators Klobouky - 9, Florbal Torpedo Havířov - 8.
18:30 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #23 Michal Kajpuš, asistoval #11 Jakub Kantor (3:1)
18:30 Havířov získávají výhodu, vyloučení nenásleduje, neboť hned dokázali proměnit a snižují skóre.
16:10 Koláček má další šanci, kdy jde sám na golmana, ozvala se pouze golmanova přilba, Lazor z běhu doráží, Švihl opět chytá.
16:01 Koláček sám před brankářem, dostal míček, ale neustál náraz soupeře.
13:40 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 3:0
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #11 Tomáš Kordula, asistoval #87 Denis Jakubec (3:0)
13:40 Kordula po přihrávce Jakubce ukazuje soupeřům svou dělovou ránu, golmana taktéž překvapil.
12:15 Hráč Havířova prudce střílí backhandem, Bábíček vyráží nohou. Následný protiútok vyústil pouze v tyčku.
11:16 Havířov má herní převahu, vyvíjí tlak na Klobouckou obranu.
08:21 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 2:0
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #99 Pavel Volek, asistoval #9 Jakub Gremmel (2:0)
08:21 Klobouky měly další volný úder, Gremmel rozehrává na Volka, který taktickým lobem proměňuje a navyšuje skóre.
06:27 Domácí volný úder rozehrál Líznar, Hos dlouhou střelou z poza půlky zkouší golmana, Dufek se snaží dorazit, ale minul.
04:18 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #23 Jaromír Lazor, asistoval #10 Michal Kolaja (1:0)
04:18 Domácí Lazor zpracoval míč ze vzduchu v rohu, oběhl bránu a zkouší nahrát Kullovi, nahrávka ale byla odražena a Lazor procpal míč těsnou škvírou za Švihlovy záda.
02:53 Utkání začalo rychlým tempem, domácí Klobouky měly hezkou kombinační akci, finální přihrávka byla ale přerušena.
00:00 Vážení virtuální diváci, vítám vás u dnešního 17. kola 2. ligy mužů, kdy se utkají domácí IMOS FbC Aligators Klobouky s Florbal Torpedo Havířov. Obě družstva jsou v tabulce aktuálně na 2-3. místě se stejným počtem bodů, o pouhý jeden bod za vedoucími Petrovicemi. Zápas začne v 17:30.