8:4
    Tomáš KRATOCHVÍL
    (Stehlík)

TEMPISH FBS Olomouc - FbC Playmakers Prostějov 8:4
branky: 17. Ondřej Stehlík, 32. Patrik Liška, 39. Patrik Liška, 44. Martin Willmann, 52. Martin Willmann, 56. Dominik Procházka, 58. Jan Konečný, 60. Tomáš Kratochvíl - 17. Jan Hloch, 21. Jan Páleník, 27. Jan Páleník, 59. Milan Fojt; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Porwisz 21 - Štěpán Panák 22; po třetinách: 1:1, 2:2, 5:1
60:00 Komentář trenéra hostů (Milan Hnízdil): Bez golů se nevyhrává. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář trenéra domácích (Pavel Švec): Makali jsme na hřišti od začátku utkání a šli si tvrdě za vítězstvím. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely celkem: TEMPISH FBS Olomouc 30 - FbC Playmakers Prostějov 25
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 11 - FbC Playmakers Prostějov 9
59:04 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 8:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #12 Tomáš Kratochvíl, asistoval #9 Ondřej Stehlík (8:4)
58:46 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 7:4
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #93 Milan Fojt, asistoval #83 Jan Hloch (7:4)
57:42 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #21 Jan Konečný, asistoval #11 Martin Willmann (7:3)
57:12 Krásnou branku vstřeluje Konečný a zvyšuje náskok domácích.
57:01 Právě probíhá poslední tři minuty 3. třetiny.
56:42 Porwisz vyráží míček za hrací plochu.
55:02 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #20 Dominik Procházka bez asistence (6:3)
53:26 Timeout FbC Playmakers Prostějov
52:43 Další podařený zákrok Porwisze zabránil obdržení branky.
52:09 Prostějov nedokázal několikrát po sobě trefit odkrytou bránu.
51:14 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #26 Jan Roletzky (5:3)
50:45 TEMPISH FBS Olomouc hraje v plném počtu.
48:45 Tato situace se bohužel rozhodčím moc nepovedla,
47:03 Domácí sevřeli na půli Prostějov. Olomouc měla šance, ale nedokázala je proměnit.
45:02 Hra se nám opět přiostřuje.
43:06 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:3
42:36 Hra na začátku třetiny je spíše opatrnějšího rázu.
41:54 FbC Playmakers Prostějov hraje v plném počtu.
39:01 Právě probíhají poslední minuta 2. třetiny.
38:32 Porwisz se natahoval pro míček a Fojt Z. ho vzal florbalkou přes žebra.
38:08 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #31 Patrik Liška, asistoval #26 Jan Roletzky (3:3)
37:02 Hra se nám celkem v posledních minutách přiostřilo. Rozhodčí ukliďnují drobné potyčky.
34:15 Domácí hodně potrápili Prostějov. Bohužel se jim nepodařilo střelecké příležitosti proměnit.
31:41 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:3
29:12 Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Šance na obou stranách a plno tvrdých soubojů na hraně pravidel.
28:26 Střela Roletzského byla zblokována.
26:14 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 1:3
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #5 Jan Páleník bez asistence (1:3)
25:35 Střela Plachého po teči skončila za mantinelem. Rozehrává Olomouc.
23:43 FbC Playmakers Prostějov hraje v plném počtu.
23:01 Přesilovka domácím moc nevychází. Několikrát pustili do protiútoku hráče Prostějova.
21:06 Pěknou střelu Willmanna vyráží Panák.
20:28 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 1:2
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #5 Jan Páleník, asistoval #12 Michal Kováč (1:2)
20:03 Třetina začala a u míčku jsou domácí.
19:01 Právě pobíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:33 Pěkný zákrok Porwisze.
16:54 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 1:1
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #83 Jan Hloch, asistoval #93 Milan Fojt (1:1)
16:54 Míček propadl za záda Porwisze a máme vyrovnáno.
16:17 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #9 Ondřej Stehlík, asistoval #10 Michal Hanusek (1:0)
13:42 Olomouc rozehrává na půli hostí.
13:12 Míček málem skončil v bráně hostí.
09:59 Hanusek prošel mezi čtyřmi hráči Prostějova. Byl faulován, ale rozhodčí nechavají hru plynout i přes protesty domácích.
08:51 Pochybení obrany Olomouce nevyzužil Prostějov a míček končí za mantinelem. Rozehrává Olomouc.
08:49 Rozhodčí uklidňuje potyčku mezi Konečným a Fojtem Z.
08:06 Roletzsky z dobré pozice přestřeluje bránu hostí.
07:06 Kováč trefuje boční siťku.
05:05 Střela hostí trefuje tyč.
04:47 Porwisz vyráží maskou.
04:32 Hosté si vytvořili několik šancí před bránou Olomouce. Naštěstí je neproměnili.
01:36 Schejbal si pěkně vyjel do středu hřiště a vystřelil. Trefil pouze hráče Prostějova.
01:05 Hra přerušena. Konečný byl faulován.
00:45 Wilmann v šanci, ale jeho střela byla tečovaná a končí v rohu.
00:02 Utkání nám začalo a u míčku jsou domácí.