59
  • 59 58:19
    Aligators

IMOS FbC Aligators Klobouky - EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I 1:4
branky: 57. Tomáš Kordula - 35. Jakub Kovařík, 36. Martin Sláma, 40. Radim Fila, 53. Adam Bouška; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 28 - Lukáš Křižka 33; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostí: Trenér se nedostavil.
60:00 Komentář trenéra domácích Reného Falty: Zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný, o výsledku rozhodla 2. třetina, kdy soupeř odskočil a závěr zápasu si zkušeně pohlídal. Soupeř šel víc po bodech, které si zasloužil, a přejeme do dalších zápasů hodně štěstí.
60:00 Počet střel po 3. třetině: IMOS FbC Aligators Klobouky - 34, EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I - 32
59:55 Další neuvěřitelná dělovka Lazora, opět však pouze tyčka.
58:32 Kanonýr Dufek dnes není formě., ani prázdná brána mu nepomohla.
58:19 Timeout IMOS FbC Aligators Klobouky
58:10 Další vyložená akce domácích, Křižka neskutečně vychytal.
56:36 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 1:4
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #11 Tomáš Kordula, asistoval #24 Lukáš Kulla (1:4)
56:36 Domácí přehráli hostující obranu a konečně dostali míč za Křižkovy záda.
55:25 Domácí jsou v plném počtu
52:56 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 0:4
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #99 Adam Bouška, asistoval #85 Radim Fila (0:4)
51:44 Domácím dnes štěstí nepřeje, ani nejlepší střelci nemohou přemožit zkušeného Křižku.
51:23 Křižka teď se štěstím vychytal Dufkovu backhandovku.
49:23 Dnešní utkání navštívilo 62 diváků.
47:51 Hosté jsou v plném počtu.
45:45 Gremmel chytře posílá Kordulovi za hostující obranu, Kordula zvládl jen lehce tečovat.
43:31 Domácí jsou v plném počtu.
40:00 Počet střel po 1. třetině: IMOS FbC Aligators Klobouky - 10, EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I - 14.
39:55 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 0:3
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #85 Radim Fila, asistoval #94 Michal Fila (0:3)
39:55 Hosté začali hrát tvrdší hru a vyplácí se jim to, po zlikvidování domácího obránce se prosazuje Fila.
38:23 Další střela domácího Kully končí za mantinelem.
36:54 Hostující měli obrovskou šanci před prázdnou domácí bránou.
36:19 Rozehrávka z rohu u hostující brány, Křižka chytá.
35:56 Domácí Kordulova tutovka míjí bránu.
35:11 I přes dosavadní lepší hru Aligátorů, jako první otevřeli skóre Gullivers a hned přidali další gól.
35:10 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 0:2
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #15 Martin Sláma, asistoval #79 Jakub Kovařík (0:2)
34:32 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 0:1
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #79 Jakub Kovařík bez asistence (0:1)
34:32 Hostující obránce projel skoro celé hřiště a zakončil.
33:30 Hosté střílí a míč se dostává za Bábíčkovy záda, zvládl však ještě míč vyhodit z malého brankoviště.
32:57 Pres za hostující brankou, Líznar vyjíždí zpoza brány a bekendem střílí, Křižka se štěstím míč zalehl.
31:32 Rychlý kros od Volka pro Kordulu, tvrdá střela končí za mantinelem.
31:10 Lazor dělovkou nastřeluje břevno.
31:01 Sám před golmana se protlačil Dragan, Křižka včas zasáhl.
29:26 Hosté jsou v plném počtu.
29:20 Další střelu Lazora Křižka chytl.
28:18 Lazor střílí do boční sítě
26:12 Obrovskou šanci teď dostal kanonýr Dufek po krásné nahrávce Gremmela, kdy mohl střílet do odkryté kasy, střela šla však těsně vedle brány.
25:00 Druhá třetina je zatím bez větší šancí. Domácí teď před bránou hostí při standardní situaci nastřelili zeď, hosté z protiútoku stříleli poněkud vedle brány.
18:45 Domácí brankář Bábíček teď předvedl neuvěřitelné zákroky, diváci nevěřícně kroutí hlavou.
16:05 Domácí útočník Bábíček slušnou střelou protáhl Křižku.
15:00 Domácí se více drží na míčku, hosté jsou o něco aktivnější.
14:24 Kulla prověřuje golmana Křižku střelou z dálky k noze, ten se pro míč natáhl.
12:15 Hezká akce domácích, Volek poslal po lajně Dufkovi, ten zabíhá směrem na bránu a posílá na volného Gremmela, střela šla vedle.
10:32 Gremmel zkouší procpat míč v chumlu před bránou, Křižka zachytil.
09:36 Backhandovou střelou překvapil Čejka Bábíčka, ten ale zvládl vychytat.
07:22 Standardní situace před Gulliverskou bránou Aligátorům dostatečně nevyšla.
05:54 Střelu z dálky zkouší Gulliverský obránce, Bábíček chytá.
04:49 Těžkou nahrávku vzduchem Dufek neproměnil v gól.
02:05 První akci zápasu předvedla domácí třetí lajna, kdy se rychlým přesunem z obranné pozice dostali do přečíslení 3 na 2, golman Křižka vyráží.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u 19. kola 2. ligy mužů, kdy se střetnou jihomoravské týmy, a to domácí IMOS FbC Aligators Kloubouky, kteří vstupují do zápasu z čela tabulky, a EMKOCASE Gullivers Sool Brno I, kteří jsou aktuálně na 7. místě, avšak v minulém zápase Aligators překonali 7:5.