(Gremmel)
  • 60 59:38
    Bulldogs

IMOS FbC Aligators Klobouky - Retro Bulldogs Brno B 5:4
branky: 5. Marek Bábíček, 38. Marek Bábíček, 46. Tomáš Kordula, 52. Tomáš Líznar, 60. Pavel Volek - 31. Pavel Švéda, 41. Zdeněk Drápal, 45. Vít Mlejnek, 51. Vít Mlejnek; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 31 - Daniel Tlaskal 22; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:3
60:00 Trenérka hostí utkání nekomentovala.
60:00 Komentář trenéra domácích Reného Falty:Další těžké utkání s druhým z Brněnských celků, po včerejší porážce jsme nutně potřebovali uhrát 3 body. Naše vítězství se rodilo velmi těžce, a štěstí, které nám chybělo ve včerejším zápase, se k nám dnes ke konci utkání obrátilo. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí do dalších utkání.
60:00 Počet střel po celkem: IMOS FbC Aligators Klobouky - 27, Retro Bulldogs Brno B - 35
60:00 Počet střel po 3. třetině: IMOS FbC Aligators Klobouky - 9, Retro Bulldogs Brno B - 13
59:50 Hosté zkouší power play, ale dnešní drama končí vítězným koncem pro Aligarors Klobouky, kteří tak zůstávají na první příčce.
59:38 Timeout Retro Bulldogs Brno B
59:38 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 5:4
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #99 Pavel Volek, asistoval #9 Jakub Gremmel (5:4)
59:38 Gremmel posílá Volkovi, ten dělovkou zavěšuje.
59:04 Rivalita narůstá, domácí hrají přesilovku 4 na 3
58:35 Timeout IMOS FbC Aligators Klobouky
53:32 Volek ze standardky pálí, Tlaskal hlavou vyráží.
53:03 Volek dlouhým obloukem posíla k hostující bráně, kde Kulla málem skóruje.
51:45 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 4:4
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #9 Jakub Gremmel (4:4)
51:45 Gremmel si šel pro přihrávku od výhozu Tlaskala, a posílá na uvolněného Líznara, Tlaskal bez šance.
50:43 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 3:4
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #88 Vít Mlejnek, asistoval #33 Peter Babka (3:4)
50:43 Skvělou střelu z vytočení předvedl Mlejnek a dostává tak Bulldogs podruhé do vedení.
49:58 Líznar opět zkouší Tlaskalovu pozornost, ten zase uspěl.
48:34 Lazor z první ohrozil bránu hostí, následně ještě Gremmel doráží, Tlaskal si bránu dobře hlídá.
47:01 Líznar měl obrovskou šanci těsně před golmanem, Tlaskal ale dobře zakročil.
45:56 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 3:3
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #11 Tomáš Kordula, asistoval #24 Lukáš Kulla (3:3)
44:15 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 2:3
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #88 Vít Mlejnek, asistoval #12 Zdeněk Drápal (2:3)
44:15 Rychlý útok Bulldogs je posouvá do vedení.
43:29 Tlaskal teď se štěstím vychytal Kordulovu teč.
43:16 Nahrávku z poza brány poslal Líznar, Lazor ale promáchl a Bulldogs založili nebezpečný útok 2 na 1, obránce jim šanci zlikvidoval.
40:24 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 2:2
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #12 Zdeněk Drápal, asistoval #33 Peter Babka (2:2)
40:24 Pěknou rychlou kombinaci předvedli Bulldogs v jejich pokračující přesilovce, Drápal dostal míč za Bábíčkovy záda, když se nestihl přemístit.
37:48 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #26 Marek Bábíček, asistoval #11 Tomáš Kordula (2:1)
37:48 Kordula dobře backhandovkou od mantinelu nahrál na střed Markovi Bábíčkovi, který z otočky vymetá víko.
36:23 Gremmel teď skvěle nahrál nabíhajícímu Dufkovi, který bohužel prázdnou bránu míjí.
36:01 Gremmel střílí od mantinelu z poměrně ostrého úhlu, Tlaskal zvládl vyrazit.
34:59 Hosté jsou v plném počtu.
30:44 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 1:1
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #96 Pavel Švéda, asistoval #99 Aleš Pokorný (1:1)
30:35 Tlaskal vychytal Lazorovu střelu z blízka.
29:15 Bábíček teď výborně vyrazil tečovanou střelu.
27:56 Gremmel se trefuje do boční sítě brány.
27:27 Domácí jsou v plném počtu.
24:11 Líznar dobře poslal dlouhou vzdušnou, kterou Hos backhandem málem proměnil
22:46 Nebezpečnou střelu teď předvedl Mlejnek.
20:00 Počet střel po 1. třetině: IMOS FbC Aligators Klobouky - 7, Retro Bulldogs Brno B - 10.
19:00 Saňka metr před golmanem jej zkouší prostřelit, Bábíček vychytal.
15:01 Kulla střílí vedle brány, Kordula zkouší dorážet, Tlaskal byl rychlejší.
12:35 Gremmel v šanci, avšak zlikvidován hrubým faulem bez potrestání.
09:15 Domácí jsou v plném počtu.
06:54 Hostující útočník sám před golmanem, Bábíček vychytal.
05:34 Dufek sám před gólmanem, ale dlouhý míč nezvládl doběhnout a dobře zpracovat.
04:32 Dufek nastřeluje tyčku.
04:15 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #26 Marek Bábíček, asistoval #99 Pavel Volek (1:0)
04:15 Obránce Volek posílá rychlou přihrávku na volného Bábíčka, a ten střílí po zemi k tyčce a otevírá skóre ve prospěch domácích.
02:45 Do první větší šance se dostává domácí Lazor, když se od mantinelu s míčem uvolňuje do středu hřiště a střílí, Tlaskal bez větších problémů chytá.
00:00 Vážení diváci, vítám vás u dnešního 20. kola 2. ligy mužů a zároveň posledního domácího utkání IMOS FbC Aligators Klobouky, obývajícího první místo tabulky. Hostujícím týmem je Retro Bulldogs Brno B.