• 61 60:21
    7:6
    (Cihelka)

Z.F.K. AQM Petrovice - IMOS FbC Aligators Klobouky 7:6p
branky: 2. Ondřej Firda, 36. Martin Schulhauser, 40. Patrik Michalík, 44. Marek Cihelka, 46. Ondřej Firda, 46. Martin Schulhauser, 61. Martin Schulhauser - 21. Ladislav Dufek, 21. Michal Koláček, 28. Ladislav Dufek, 30. Tomáš Kordula, 39. Jaromír Lazor, 45. Ladislav Dufek; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Jakub Rataj 37 - Lukáš Bábíček 38; po třetinách: 1:0, 2:5, 3:1, 1:0
65:00 Komentář trenére domácích: Velmi dobrý a dramatický zápas, ve kterém jsme ztratili bod. Škoda nevyužité přesilovky 5 na 3 ve třetí třetině. Děkuji soupeři. Komentář trenéra hostů: Velice kvalitní utkání. Hrálo se nahoru dolů. Zatímco druhou třetinu jsme hráli lépe my, tak ve třetí hráli domácí lépe. Remíza po 60 minutách byla spravedlivá. My jsme si sem jeli pro jistotu pátého místa a tu díky jendomu bodu máme.
65:00 Střely v prodloužení: Petrovice - 2, Klobouky - 1.
60:21 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #13 Marek Cihelka (7:6)
60:21 Tak tento gól byl hodně kuriózní. Schulhauser stíhal Cihelkovu přihrávku a skoro na úrovni brankové čáry blácnul do míčku a ten zaletěl přesně do růžku Bábíčkovy brány.
60:00 Střely ve třetí třetině: Petrovice - 17, Klobouky - 17.
60:00 A budeme prodlužovat.
59:30 Líznar opět v gólové šanci tentokrát vedle.
58:55 Rataj vytáhnul zákrok z říše snů a vyrazil tak Líznarovu střelu mířící do prázdné branky.
58:12 Schulhauser opět stříli, ale Bábíček lapá.
57:18 Volný úder pro Klobouky.
56:20 Domácí rozehrávali volný úder, ale Klus jen do Bábíčka.
56:00 Do konce 4 minuty a u míčku Klobouky.
55:14 Hra přerušena kvůli zašlápnutému míčku, ale nakonec ho rozhočí přesvědčil, aby byl opět kulatý.
55:01 Za moc pohledný se florbal posledních dvou minut nedá označit.
53:00 Do konce máme 7 minut. Šance se střídají na obou stranách. O něco více ze hry mají domácí, ale i Klobouky se dostávají do šancí.
50:10 A teď ani další šanci. Míček se zastavil až na růžku branky.
49:39 Domácí Klus v rozmezí 10 sekund ve dvou šancích, ale ani jednu neproměnil.
49:09 Klobouky v plném počtu.
48:25 Přesilovka domácích 5 na 4
48:22 Zatím všechny střely domácích v této přesilovce míří mimo.
47:09 Domácí hrají přesilovku 5:3.
45:33 Timeout IMOS FbC Aligators Klobouky
45:33 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser bez asistence (6:6)
45:33 Schulhauser trochu se štěstím prokličkoval až před Bábíčka a střelou do horního rohu branky mu nedal šanci.
45:10 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #33 Marek Porosz (5:6)
44:36 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 4:6
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #12 Ladislav Dufek, asistoval #7 Tomáš Líznar (4:6)
44:36 Líznar od levého manitenlu na Dufka, který číhal na malém brankovišti a brankou završuje svůj hattrick v tomto utkání.
43:38 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #13 Marek Cihelka, asistoval #7 Jan Mieszek (4:5)
43:38 Mieszek vybojoval za brankou Bábíčka míček po kterém se gólman neúspěšně natahoval, počkal si a přihrál přesně na čepel Cihelky který od tyčky zasunul míček pod Bábíčka.
42:03 Koláčka zradilo koleno a odkulhává na satřídačku.
40:00 A budeme prodlužovat.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Petrovice - 13, Klobouky - 15.
39:21 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #46 Patrik Michalík, asistoval #44 Martin Schulhauser (3:5)
39:21 Se štěstím, ale nakonec Michalík míček za Bábíčkova záda dostal.
38:07 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 2:5
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #3 Jaromír Lazor, asistoval #7 Tomáš Líznar (2:5)
38:07 Z protiútoku proměňují hosté a domácí opět prohrávají o tři góly.
37:39 A mohlo to být 3:4, kdyby Firda proměnil svou šanci po přihrávce od Michalíka.
35:30 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #10 Martin Karola (2:4)
35:30 Přesilovku využívá Schulhauser, který od pravého mantinelu prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Škoda, že se mu takto nevydařilu jedna z jeho mnoha předchozích střel.
34:56 Michalík nadějně, ale Bábíček vyrazil nad.
32:05 Líznar jen do boční síťky místo do odkryté brány.
31:43 Lazor jen nad.
29:15 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
29:15 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 1:4
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #11 Tomáš Kordula, asistoval #99 Pavel Volek (1:4)
27:51 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 1:3
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #12 Ladislav Dufek, asistoval #9 Jakub Gremmel (1:3)
27:51 Jen tak tak, ale přece jen prošla Dufkova 'střela' za záda Rataje a už tu máme rozdíl dvou branek pro hosty.
24:45 Růžička překvapivě z bekendu, ale Bábíček byl pozorný.
23:36 Schulhauser z volného úderu jen do Bábíčka.
23:24 Konečně se nám na hale i skromně ozvali fanoušci.
22:51 Koláček nad.
21:57 Schulhauserova jedovka od levého mantinelu řádně protáhla Bábíčka.
20:55 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva IMOS FbC Aligators Klobouky vstřelil #14 Michal Koláček, asistoval #99 Pavel Volek (1:2)
20:55 A je otočeno. Domácí trochu zaspali úvod třetiny, na což Klobouky dokázaly dokonale zareagovat.
20:23 GÓL IMOS FbC Aligators Klobouky! 1:1
20:23 Hosté rychle přešli do útoku. Míček se dostal k Líznarovi a ten přihrál nabíhajícímu Dufkovi, který protlačil míček pod přemisťujícího se Rataje.
20:00 Počet střel v první třetině: Petrovice - 15, Kobouky - 10.
19:40 U míčku opět domácí.
19:26 Gremmel opět hrozil z individuální akce. S jeho přízemní střelou Rataj neměl problémy.
18:45 Překvapit mohli hosté, když se Gremmel s Bábíčkem M. dostali do úniku.
18:10 Schulhuser do boční síťky.
17:12 Na to, že sledujeme teprve první třetinu už se nám situace na hřišti začíná celkem vyhrocovat.
16:24 Z volného úderu opět nadějně Lazor. Následnou dorážku však už Komínek do brány neumístil a stav tak zůstává nezměněn.
16:09 Cihelka ve vlyožené šanci jenom do tyčky. Toho ještě mohou domácí litovat.
15:26 Kulla bude mít památku na domácího Suszku v podobě obtisku míčku poté co zblokoval jeho střelu náseldný protiútok domácí zachytili a Klobouky se ke střele nedostaly.
14:35 Schulhauser prověřil Bábíčkovu pozornost.
13:18 Líznar zkoušel najít z rohu Dufka na malém brankovišti míček však jen proletěl.
11:43 Lazorova střela z volného úderu se po teči ztočila přesně k tyčce Ratajovy brány, ale ten střelu nakonec vychytal.
10:10 Z uzavření z vlastní třetiny domácí rychle přešli do protiútoku, ale Oborák Bábíčka nepřekonal.
07:40 Teď pro změnu hosté uzavřeli domácí na půl minuty v jejich třetině.
07:00 U míčku jsou poslední minutu hlavně domácí, ale ke střele se nedostali a hra se odehrává spíše ve středu hřiště.
05:45 Rozehrávka se hostům zatím moc nedaří.
04:25 Z volného úderu zahrozil Lázók, ale Babíček jeho střelu nakonec lapil.
04:01 Po dlouhé době se hra přerušila a z volného úderu zahrozili i hosté, Rataj však vychytal.
01:10 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #10 Martin Karola (1:0)
01:10 Domácí dostává do vedení Firda, který vymetl pravý horní růžek Babíčkovy brány po přihrávce Karoly, který získal míček trochu nečekaně, ale zachoval chladnou hlavu a přihrál přesně na nabíhajícího Firdu.
00:00 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Zápas začne za tři minuty.
00:00 Vítáme vás při sledování dnešního online zápisu z utkání 2. ligy mužů mezi Z.F.K. AQM Petrovice a IMOS FbC Aligators Klobouky.