• 60 59:52
    9:3
    (Korbaš)

FbC BD STAV Frýdek-Místek - 1. MVIL Ostrava 9:3
branky: 16. Radek Měrka, 20. Tomáš Vežranovský, 29. Tomáš Vežranovský, 29. Radek Měrka, 35. Vít Kahánek, 43. Filip Závodný, 57. Lukáš Žurek, 59. Filip Závodný, 60. Filip Závodný - 12. Jiří Šebesta, 15. Jakub Robenek, 48. Michal Dombrovský; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Roman Sladký; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Daniel Tobola 19 - Vojtěch Kořínek 34, Daniel Pražák 1; po třetinách: 2:2, 3:0, 4:1
59:52 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 9:3
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #22 Filip Závodný, asistoval #20 Vít Korbaš (9:3)
59:00 Ostrava hraje stále bez brankáře. Vypadá to, že zbytek zápasu zcela vypustili.
58:48 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 8:3
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #22 Filip Závodný, asistoval #19 Radek Měrka (8:3)
58:32 Střelou opět pohrozil Robenek (Ostrava). Jen pár centimetrů nad...
56:15 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 7:3
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #8 Lukáš Žurek, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (7:3)
54:27 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Daniel Pražák družstva 1. MVIL Ostrava
54:20 Parádní dělovku na bránu vyslal Robenek (Ostrava). Brána byla odkrytá, ale trefil pouze břevno.
53:32 Ostrava hraje velmi rychle a Frýdečtí se naopak snaží zpomalovat hru. Vzhledem k současnému skóre je to pochopitelné.
52:10 Vežranovský vyslal Závodného do brejku. Na brankáře vyzkoušel blafák na levou stranu, ale Kořínek míček stihl zachytit.
51:32 Hráči Ostravy začínají hojně diskutovat s rozhodčími. Je vidět, že nervozita stoupá s každou minutou.
50:10 MVIL hraje v plném počtu.
49:30 Domácí hráči při této přesilovce opět kontrolují míček a unavují soupeře. Jen by to chtělo více střel na bránu.
47:43 GÓL 1. MVIL Ostrava! 6:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #6 Michal Dombrovský, asistoval #9 Daniel Cabiš (6:3)
47:41 Hraje se v plném počtu.
47:07 A teď budou navíc hrát přesilovku.
46:45 Při hře 4 na 4 jsou aktivnější hráči Ostravy.
44:52 Sám před bránou se ocitl Dombrovský. Tobola choval míček mezi nohama.
44:19 Teď už to pro Ostravu vypadá velmi nepříjemně. 4 góly budou jen těžko dotahovat.
42:39 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 6:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #22 Filip Závodný, asistoval #7 Vladimír Grochal (6:2)
42:07 První přesilová hra tohoto zápasu. Frýdek ji začal velmi pěkně. Drží míček a za prvních 30 sekund stihli 2x ohrozit bránu.
40:00 V druhé třetině to bylo se střelami na bránu vyrovnanější ikdyž tomu neodpovídá skóre. Frýdek-Místek 12:10 Ostrava
39:01 I hráči MVILu sem tam pohrozí. Až k bráně se však jejich střely nedostávají.
38:00 Do konce třetiny zbývají 2 minuty a domácí se snaží držet míček. Přesouvají si ho okolo celého hřiště.
34:32 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 5:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #7 Vladimír Grochal (5:2)
34:32 Po standardní situaci střílel Grochal. Kahánek tečoval koulema...
33:58 Tobolovy rybičky jsou velmi efektní a diváci je jistě ocení.
30:52 Střelu Machálka (Ostrava) brilantně hlavou vyrážel Tobola.
29:31 Před bránu nahazoval Žurek Lukáš a dorážet se pokoušel Gřunděl. Míček těsně míjel bránu.
28:44 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 4:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #19 Radek Měrka bez asistence (4:2)
28:22 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 3:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #7 Vladimír Grochal (3:2)
27:35 Dnešní zápas je pro domácí velmi důležitý. Kvůli změnám v ligových soutěžích se v druhé lize udrží pouze prvních 5 týmů. Hráči si velmi dobře uvědomují, že aby měli jistotu, že nesestoupí, tak dnes nesmí prohrát.
25:36 A situace se zcela obrátila. Hraje se převážně na polovině domácích a Olomouc tlačí a tlačí...
23:33 Živější jsou v tuto chvíli domácí, ale ani hosté nejsou úplně bez šancí.
21:44 Tvrdou střelu na bránu vyslal Vladimír Grochal (F-M). Brankář v tu chvíli nic neviděl přes stínící hráče, tak měl velké štěstí, že šla pár centimetrů nad horní tyč.
20:43 Standardní situace domácích vypadala nadějně. Střílel Daniel Žurek a brankář stihl jeho střelu jen vyrazit nad bránu.
20:11 Měrka (F-M) v obrovské šanci. Obránce míček zachránil těsně z brankové čáry.
20:00 Po první třetině vystřelili Frýdečtí 2x více střel na bránu. Přesně 16:8.
19:55 Branka do šatny se domácím velmi hodí a mohla by je psychicky zvednout.
19:43 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 2:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (2:2)
19:33 V první třetině se hrál velmi rychlý florbal. Uvidíme jak dlouho hráčům vydrží síly a jestli se v dalších částech hry změní herní styl.
18:50 Opět jsou Ostravští neúspěšní a do akce se dostávají naopak Frýdečtí.
18:31 Standardku domácí ubránili, ale právě se chystají na další.
18:07 MVIL si staví standartní situaci a hrozí gólem.
17:01 Brankář Olomouce teď v bráně trochu čaroval, když chytil podobnou kombinaci jako při posledním gólu. Na poslední chvíli zabetonoval odkrytou část branky a gólovou šanci zhatil.
15:30 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 1:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #19 Radek Měrka, asistoval #11 Václav Štrbák (1:2)
15:30 Kombinace tří hráčů, kdy už Štrbák mohl zakončovat do prázdné brány. Nahrál to však ještě na střed, kde dorážel Měrka.
15:06 Ostravští jsou v této fázi hry velmi nebezpeční. Dostávají se do brejků ve dvou na jednoho a jen se štěstím už nedali více gólů.
14:18 GÓL 1. MVIL Ostrava! 0:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #56 Jakub Robenek, asistoval #24 Lukáš Tomiczek (0:2)
14:18 První střelu Tomiczka ještě Tobola vyrazil, ale na dorážku Robeneka už nestačil.
11:40 GÓL 1. MVIL Ostrava! 0:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #23 Jiří Šebesta, asistoval #9 Daniel Cabiš (0:1)
11:40 Ne moc rychlá, ale nebezpečně skákavá střela k vzdálené tyči a Tobola na ni byl krátký.
10:59 Útok opět zastavuje Nenička (F-M) a vyhazuje míček za mantinel zhruba na polovině hřiště. Rozehrávat bude soupeř.
10:11 Nyní na druhé straně střílel Daniel Žurek (F-M), ale trefil pouze hůl soupeře.
10:00 Nátlak Ostravy zastavil Nenička a uklidnil hru zaběhnutím za bránu.
08:02 Před bránu nahazoval Grochal (F-M), tam ovšem nebyl nikdo schopný dorážky.
06:23 Michal Dombrovský (Ostrava) dostal při soubojí o míček loktem do obličeje a zkácel se k zemi. Naštěstí opět vstává a vypadá v pořádku.
05:30 Nyní tlačí naopak soupeř. Za bránou obránci bojují o míček.
04:55 První větší šance. Na bránu střílel Vežranovský (F-M) a dorážet se pokoušel Měrka. Až do brány však míček nedostal.
02:22 Ostrava i Frýdek-Místek se střídají v držení míčku. Každá akce je zhacena již v zárodku, takže brankáři zatím jen sledují hru.
00:58 Oba týmy hrají na 2 lajny a střídají velmi rychle aby co nejvíce šetřili síly.