11:4
    Aleš FAFÍLEK
    (Koutný)

FBC Spartak MSEM Přerov - Retro Bulldogs Brno B 11:4
branky: 22. Radim Klimecký, 24. Martin Jurečka, 26. Petr Malina, 30. Ondřej Otáhal, 41. Petr Gereš, 43. Petr Gereš, 47. Lukáš Kaďorek, 57. Petr Malina, 58. Tomáš Padalík, 59. Lukáš Kaďorek, 60. Aleš Fafílek - 14. Tomáš Weiser, 41. Michael Weiser, 47. Michal Žůrek, 55. Pavel Műller; rozhodčí: Martin Fráňa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Pavel Ceh 26 - Daniel Tlaskal 12; po třetinách: 0:1, 4:0, 7:3
59:57 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 11:4
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #69 Aleš Fafílek, asistoval #14 Dalibor Koutný (11:4)
59:57 Fafílek dokončuje brněnské trápení střelou do šibenice tři vteřiny před koncem utkání - Brno si odváží výprask 11:4.
58:42 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 10:4
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #87 Ondřej Jűngling (10:4)
58:42 Kaďorek krásnou otočkou zvyšuje na 10:4! Bude muset koupit flašku do přerovské kasy.
57:44 Timeout Retro Bulldogs Brno B
57:44 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 9:4
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #18 Tomáš Padalík, asistoval #61 Petr Malina (9:4)
57:44 Mladíček Padalík zvyšuje na 9:4! Využívá krásné přihrávky od Maliny.
56:41 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 8:4
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #61 Petr Malina, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (8:4)
56:41 Malina s Kaďorkem si podrobili brněnskou přesilovkovou formaci. První jmenovaný elegantně bekendem uklízí do rožku Tlaskalovy brány.
55:41 Kužela nekompromisně posílá jednoho z hostí k zemi, rozhodčí toto počínání hodnotí 2 minutami za hrubost! Kužela nesouhlasí, ale co mu zbývá.
54:54 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 7:4
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #96 Pavel Műller bez asistence (7:4)
54:54 Muller snižuje na 4:7! Brno se ještě nevzdává, má však pouze 5 minut na to, aby něco vymyslelo!
54:21 Brněnská 11ka je napomínana, jeho stížnosti a výhrůžky jsou usměrněny jediným slovem rozhodčích.
53:50 Brno nastřeluje tyčku! Z následného brejku je v šanci opět Přerov.
51:43 Brno i přes svou brankovou ztrátu působí velmi sympatickým dojmem.
50:40 K úžasu všech domácích fanoušků Otáhal přestřeluje stylem - americký fotbal.
50:03 Gereš odmítl hattrick! Tlaskal chytá.
49:29 Koutný zbytečně promrhal svou šanci na branku! Přerov rozehrává z rohu.
48:08 Klimecký netrefuje Tlaskalovu branku! Střela těsně míjí levou šibenici.
46:54 Brno v zápětí využívá svou p řesilovou hru! Žůrek trefuje Cehovu svatyni.
46:53 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 7:3
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #4 Michal Žůrek, asistoval #94 Jan Hušek (7:3)
46:24 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 7:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #5 Martin Jurečka (7:2)
46:24 Přerov dává na 7:2! V momentě, kdy Brno mělo jít také do čtyřech využívá Kaďorek přerovskou hru bez golmana. Pokračuje brněnská přesilovka.
45:38 Z hřiště se ozývají velice ostré výrazy, nejčastěji se týkají jistého ženského orgánu. Současně je vyloučen přerovsý Grener za nedovolené vrážení. Brno tak má šanci k snížení!
44:32 Brno pomalu ztrácí nervy a předvádí zbytečné agresivní zákrorky, přerovským fanynkám - přítelkyním přerovských hráčů - se to vůbec nelíbí.
42:21 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Petr Gereš, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (6:2)
42:21 Gereš svým druhým gólem zvyšuje na 6:2. Asistoval mu nejproduktivnější přerovák - Kaďorek.
41:40 Brno se zachovale velice sportovně, když vrátilo míček Přerovu.
40:30 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 5:2
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #48 Michael Weiser bez asistence (5:2)
40:30 Tak třetí třetina začala opravdu divoce! Ve 30. vteřině snižuje na 2:5 brněnský Weiser, tentokrát Michal.
40:09 V osmé vteřině Gereš zvyšuje na 5:1!
40:08 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 5:1
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Petr Gereš, asistoval #5 Martin Jurečka (5:1)
39:36 Jurečka mohl zaznamenat další gól ... Tlaskal mu to ovšem nedovolil.
38:33 Blíží se konec třetiny, hra je vyrovnaná. Dlouho jsme neviděli větší šanci.
37:40 Mates pochtívá chleba po online zapisujícím Veselém!
36:04 Kužela odpočívá na trestné lavici, krátkou přesilovku 5:3 ovšem Brno nevyužilo.
35:20 Brno tlačí na Cehovu branku! Ten ovšem likviduje jednu šanci za druhou.
34:18 Na hřišti pracují nervy! Vyloučený Fafílek sedí na tretsné lavici za sekání, v době ponechané výhody Jungling chytil míček do ruky, hosté se proto dožadují dvojitého vyloučení, dle výroku rozhodčích však marně.
33:17 Tlaskal likviduje Jurečkovu vyloženou šanci!
32:11 Brno ovšem ještě ani zdaleka neskládá zbraně, hrozí nebezpečnými brejky.
31:10 Přerov působí klidným dojmem a drží míček na svých holích.
29:24 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:1
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #66 Ondřej Otáhal bez asistence (4:1)
29:24 Otáhal zvyšuje již na 4:1! Dostal se k míčku sice jako slepý k houslím, ale věděl co s ním.
29:09 Brno rozehrává ze své poloviny po faulu přerovanů.
28:03 Hra přerušena, jeden z brněnských zboural Cehovu branku i s ním.
25:51 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 3:1
25:51 Kapitán Malina zvyšuje na 3:1! Po výborné Kaďorkově práci za Tlaskalovou bránou využívá jeho bezchybnou přihrávku.
23:48 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #5 Martin Jurečka bez asistence (2:1)
23:42 Přerov se ujímá vedení! Jurečka se konečně strefuje mezi 3 tyče! Doráží Klimeckého střelu. Stínující Otáhal se u rozhodčích marně dožaduje bodu do kanadského bodování v podobě asistence!
21:21 Klimecký z otočky schovává míček za Tlaskalova záda!
21:20 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #21 Radim Klimecký, asistoval #69 Aleš Fafílek (1:1)
19:40 V posledních sekundách třetiny Přerov tlačí.
18:32 Zapisovatelé se těší na konec třetiny, hrozně se jim chce na záchod!
17:37 Jurečka měl vyrovnání na své holi, tentokrát netrefil boční síťku, pro změnu přestřelil Tlaskalovu klec!
16:03 Jungling trefuje pouze tyč! Přerovu se nedaří vyrovnat skóre.
14:34 Jurečka opět trefuje pouze boční síťku.
13:17 Brněnský Němeček zbytečně dohrává souboj a Přerov jde do své první přesilovky.
13:01 A je to Brno, které se ujímá vedení!!! Weiser trefil po zemi k tyči.
13:00 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 0:1
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #11 Tomáš Weiser, asistoval #99 Aleš Pokorný (0:1)
10:10 Jsou to spíše brněnští, kteří kontrolují hru. K vidění jsou pěkné akce na obou stranách.
09:40 Tlaskal si připusje další zákrok když likviduje Fafílkovu nepříjemnou střelu.
08:32 Otáhal se málem dostal k zakončení!
07:15 Ceh likviduje Žůrkovu střelu !
07:00 Přerovský Mates neposlouchá Sedláčkovou.
05:07 Jurečka nádherně vybídl Kaďorka, brněnský Tlaskal ovšem bezchybný.
04:20 Hra je vyrovnaná, šance jsou na obou stranách. Přerov rozehrává ve svém útočném pásmu.
03:10 Ceh si připisuje další zákrok.
02:07 Přerov: Jurečka nastřeluje pouze boční síť.
01:18 První akci brněnských likviduje Ceh!
00:01 Přerovští nastupují ve svém posledním utkání sezóny.