12:6
    Jakub VILÍM
    (Delong)

Florbal Torpedo Havířov - itelligence Bulldogs Brno 12:6
branky: 8. Adam Delong, 17. Marián Kloza, 22. Vojtěch Mžyk, 26. Jakub Vilím, 29. Dominik Mrowiec, 35. Richard Kraus, 41. Adam Delong, 41. Marián Kloza, 43. Jakub Vilím, 45. Adam Delong, 54. Dominik Mrowiec, 57. Jakub Vilím - 27. Antonín Švehla, 38. David Hrazdira, 42. Antonín Švehla, 44. Adam Kovář, 53. Lukáš Jalový, 53. David Hrazdira; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 216; zásahy brankářů: Lukáš Nešťák 13 - Jan Mazánek 23; po třetinách: 2:0, 4:2, 6:4
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: Florbal Torpedo Havířov - 11, itelligence Bulldogs Brno - 9
60:00 Komentář k zápasu domácího trenéra (Richard Strnadel): ' Určitě sluší poděkovat všem fanouškům, kteří si našli cestu dneska na halu. Výborně zvládnuté utkání v podání hráčů, rozhodlo proměňování šancí a aktivita v zápase.
60:00 Komentář k zápasu hostujícího trenéra (David Kyzlink): 'Padesát minut jsme na hřišti nebyli a na posledních deset minut se nedá hrát. Děkuji soupeři za utkání.'
59:07 Vilím trefuje padáčkem pouze tyč, opět neskutečné štěstí Brna.
58:18 Konečný teď neskutečně vyškolil Delonga.. 'pojď sem, kam jdeš'
57:02 Mžyk trefil pouze horní tyčku prázdné brány.
56:33 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 12:6
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #72 Adam Delong (12:6)
56:07 Oslabení Havířova je výborně zvládnuté, hlavně po taktické stránce.
53:48 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 11:6
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec z trestného střílení (11:6)
53:48 Mrowiec takzvaně 'vykoupal' Mazánka, když nekompromisně proměnil trestné střílení.
52:49 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 10:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #31 David Hrazdira, asistoval #18 Lukáš Klaška (10:6)
52:49 Rozehrávka před bránou Havířova končí gólem Hrazdíra.
52:04 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 10:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #9 Lukáš Jalový, asistoval #31 David Hrazdira (10:5)
52:04 Střela Jalového zapadla přesně pod ruku Nešťáka.
51:53 Brno to zkouší v šesti proti čtyřem.
51:12 Timeout itelligence Bulldogs Brno
50:29 Největší šanci přesilovky měl asi na své holi hostující Konečný, když utekl havířovské obraně v oslabení.
49:37 Zatím se přesilová hra Havířovu moc nedaří.
47:32 Vilím vybídl k teči Delonga, ten ale míček netrefuje. O pár sekund později odchází Delong se zlomenou hokejkou na střídačku.
46:17 Většinu času mají míček na svých holích hráči Havířova.
44:53 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 10:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (10:4)
44:53 Chyba v obraně Brna byla potrestána z čepele Delonga, který skóruje střelou nad nohu Mazánka.
44:42 Střela Němečka byla velice nepřesná, žádné ohrožení pro Nešťáka.
43:24 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 9:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #78 Adam Kovář, asistoval #43 Ondřej Krejčí (9:4)
43:24 Že by poslední nádech ze strany Brna?
42:05 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 9:3
42:05 Delong, který stál v rohu u rozehrávky, vybídl Vilíma k teči a ten svou šanci chytil za pačesy a skóruje.
42:04 Mžyk teď utekl brněnské obraně, ale nevyzrál na gólmana Mazánka.
41:29 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 8:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Antonín Švehla, asistoval #31 David Hrazdira (8:3)
41:29 I Švehla nezaostává a připisuje si druhou branku v utkání.
40:32 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 8:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #9 Marián Kloza, asistoval #8 Ondřej Glogar (8:2)
40:32 Mladíček Kloza se prosazuji již podruhé v utkání, tentokrát po dorážce před bránou.
40:20 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #25 Jakub Vilím (7:2)
40:20 Jak je ten florbal krásný - tři nahrávky přes šíři hřiště, rozebrání obrany a vyškolení gólmana.
37:41 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #31 David Hrazdira, asistoval #66 Adam Konečný (6:2)
37:41 Špatná komunikace na straně Havířova končí gólem Brna.
37:12 Němeček si prohodil havířovského Drobisze a snažil se zakončil, jenže střelu výborně zablokoval Mrowiec.
34:14 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 6:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #13 Richard Kraus, asistoval #5 Tomáš Třaska (6:1)
34:14 Krásně sehraná přesilová hra v podání havířovských. Kraus neměl problém vystřelit příklepem do odkryté brány, dezorientovaný Mazánek bez šance.
33:53 Jalový vystřelil, Nešťák střelu vyrazil a potom se jí snažil ze vzduchu dorazit - problém byl v tom, že míček byl zrovna někde u stropu.
32:51 Seidl se teď sportovně přiznal k teči do zámezí - rozehrávka pro Bulldogs.
31:52 Mazánek střelu Glogara pouze vyrazil do rohu hřiště.
31:18 Zápas se nám přiostřuje, začíná přibývat více tvrdých střetů a osobních potyček.
28:13 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #5 Tomáš Třaska (5:1)
28:13 Mrowiec se ideálně postavil před bránu do volného prostoru a nahrávka Třasky byla také ideální - bylo by hříchem ji nevyužít.
27:59 Němeček neudržel své emoce na uzdě a jde si zchladit hlavu na trestnou lavici.
26:32 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Antonín Švehla, asistoval #78 Adam Kovář (4:1)
26:32 Švehla si zběhl ze své vlastní půlky pro přihrávku Kováře a střelou nad nohu Nešťáka se nemýlil.
25:20 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #73 Jan Šimík (4:0)
25:20 Krásný gól v podání Vilíma, Mazánek opět bez šance.
25:18 Domácí Třaska si něco vyřizoval s brněnským Nekudou, rozhodčí situaci uklidňuje.
21:55 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk, asistoval #5 Tomáš Třaska (3:0)
21:55 Třaska krásně prohodil míček na střed, kde byl připravený Mžyk, ten poté zvedl hlavu, zamířil a vyslal po bráně krásnou střelu na kterou byl Mazánek krátký.
20:19 První zákrok ve druhé třetině si připisuje Mazánek, který výborně zakročil proti střel Šimíka.
20:00 Máme tady změnu rozhodčího, kvůli zranění odstupuje Radim Waliczko a nahrazuje ho Tomáš Podlesný.
20:00 Střely na bránu v první třetině: Florbal Torpedo Havířov - 11, itelligence Bulldogs Brno - 7
17:58 Obrana Brna byla před svou bránou dostatečně důrazná a nepustila Delonga k dorážce.
16:46 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:0
16:46 Glogar krásně prostrčil míček před bránu na volného Klozu. Ten neměl problém se zasunutím míče do brány.
14:50 Třaska teď ukázkově prošel přes dva brněnské hráče a jeho střela označkovala horní tyč.
13:51 Střela Delonga vylekala Mazánka, ale chytá.
11:23 Přesilovka Bulldogs byla bez větších šancí nevyužita.
09:23 Třaska u mantinelu tvrdě atakoval Němečka a jde si odsedět dvouminutový trest.
08:46 Mrowiec teď dvakrát prošel brněnskou obranou, jenže střely nebyly dostatečně přesně na to, aby ohrozili bránu Mazánka.
07:26 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #73 Jan Šimík (1:0)
07:26 Šimík uvolnil krásnou nahrávkou Delonga a ten již neměl problém se zakončením.
06:52 Rozehrávka pro Brna v dobré vzdálenosti od brány Havířova.
05:09 Tvrdý střet u mantinelu v podání Vilíma a Sobotky, rozhodčí píská Vilímovi faul.
04:23 Rozhodčí sice pokulhává, ale pokračuje se ve hře.
04:22 Hra je pozastavena. Jeden z rozhodčích má problémy s nohou a je ošetřován.
04:13 Zakončení Vilíma bylo sice krásné, ale nemělo účinek.
02:51 Havířov teď dostal Bulldogs pod větší tlak, ale obrana Brna zatím odolává.
01:42 Střela Mžyka docela překvapila hostujícího Mazánka, který střelu pouze vyrazil.
00:55 První střela v utkání byla vyslána z hokejky Konečného, ale havířovskou bránu neohrozila.
00:01 Úvodní vhazování vyhráli hosté.
00:00 Krásný sobotní večer u 11.kola juniorské G2 ligy! V zápase se utkají týmy ze špičky tabulky, Florbal Torpedo Havířov (3.místo) a itelligence Bulldogs Brno (5.místo). Přejeme příjemnou zábavu.