43
  • 43 42:20
    FBC Plzeň B

FBŠ Kerio Plzeň - FBC Plzeň B 4:1
branky: 13. Martin Růžička, 17. Tomáš Vykoupil, 22. Vít Procházka, 41. David Strolený - 7. Tomáš Kůst; rozhodčí: Miroslav Duda - Václav John; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jiří Paleček 13 - Lukáš Palatínus 15; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:0
42:20 Timeout FBC Plzeň B
40:21 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #7 David Strolený bez asistence (4:1)
29:59 Ve druhé části se hra přiostřila, hráči Keria byli aktivnější a zaslouženě se ujali vedení 3:1. V celkovém obrazu je však hra stále vyrovnaná a o vítězi tohoto klání ještě není zdaleka rozhodnuto.
21:06 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #83 Vít Procházka, asistoval #6 Jan Kuncl (3:1)
16:13 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #13 Tomáš Vykoupil bez asistence (2:1)
14:59 Po první třetině je stav vyrovnaný, hráči FBC Plzeň však byli mírně lepší s několika zajímavými šancemi. Kerio však dokázalo na konci třetiny vyrovnat jak stav, tak i obraz hry.
12:38 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #3 Martin Růžička, asistoval #6 Jan Kuncl (1:1)
06:36 GÓL FBC Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBC Plzeň B vstřelil #27 Tomáš Kůst, asistoval #75 Jaromír Täuber (0:1)