2:8
    Dušan BOROŠ
    ()

Slavia VŠ Plzeň B - TJ Jiskra Domažlice 2:8
branky: 1. Tomáš Červenka, 3. Tomáš Červenka - 4. Ondřej Baroch, 6. Zdeněk Opálka, 22. Jakub Hrabík, 22. Ondřej Baroch, 37. Ondřej Baroch, 38. Martin Kubů, 43. Filip Bořík, 44. Dušan Boroš; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Jaroslav Anton ? - Petr Bozděch 26; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:4
43:18 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:8
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #3 Dušan Boroš bez asistence (2:8)
42:37 Bořík přehodil golmana a upravuje tak na 2:7.
42:36 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:7
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #83 Filip Bořík, asistoval #22 Martin Kubů (2:7)
38:40 Hráči Domažlic v klidu kontrolují utkání.
37:53 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:6
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #22 Martin Kubů, asistoval #83 Filip Bořík (2:6)
36:50 Baroch hned po návratu na hřiště skóruje a Domažlice se tak prosazují v oslabení.
36:49 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:5
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #2 Jakub Hrabík (2:5)
35:39 Plzeňští si zahrají zhruba minutovou přesilovku 5 na 3.
30:25 Loučíme se prozatím s psaným onlajnem, od stolku pořadatelů Vás zdraví syn tety Boh, milovník Adélky Břicháčkové a romský baron Nico 'Love Mekamav' Tůma. Pa a pac!
29:59 Konec druhého dějství, misky vah se převážely na stranu hostí z Domažlic. Čeká nás velmi zajímavá třetí třetina, která bude kořením tohoto pohledného utkání. Do haly před třetí třetinou už míří opět rozhodčí, jak by řekl všemi známý činovník Lukáš Grundler: 'Roshotší'!
29:06 Miloš Stodola výborný obranným blokem zastavil na půlce Růžičku. Ten doplatil na výrazný váhový deficit.
28:01 Adam Tkadlec je výborně fyzicky připravený i po zranění, stíhá bránit, napadat, střílet. Připomíná fotbalového Pavla Nedvěda v dobách své největší slávy.
27:23 Od onlajnu Vás zdraví nově Nicolas Tůma, romský baron.
26:17 Bořík v samostatném úniku minul, Plzeň odpovídá akcí Peška.
25:35 Jan Šnajdr, známý to prasák se už projevil, na svého bývalého spoluhráče Adama Tkadlece povykuje slovy : 'Varlec'!
24:37 Ondřej Baroch má nyní zdravotní neduhy, proto si přišel náhradní brankář ke stolku pořadatelů pro Kelen, stolek pořadatelů výborně připravený poskytnul rychlou pomoc. Hráči Domažlic velmi vděčni.
23:17 Do haly už dorazili i dva hráči USK z kategorie nejstarších. Milan Bednařík a Jan Šnajdr s lehce acetonovým nádechem jsou v hale.
21:47 Domažlice v krátkém rozmezí odskakují na rozdíl dvou branek, dieselový motor Domažlic se dostává do 5 tisíc otáček.
21:39 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:4
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #3 Dušan Boroš (2:4)
21:18 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:3
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #2 Jakub Hrabík bez asistence (2:3)
20:33 Týmy přidávají na důrazu.
20:02 Zdeněk Novák a Jan Husák teď slušnou formou vyvíjí tlak na rozhodčí, ti jsou však zatím neoblomní. Ve hře se nyní na obou stranách kupí nepřesnosti.
18:25 Aleš Monhart se teď probíjel mezi trojici Domažlických, neuspěl.
17:33 Boroš výborně našel na středu Barocha, ten však neproměnil. Domažlice však přidávají na tempu.
16:22 Adam Tkadlec teď důrazně odebral míček Stodolovi, v zakončení si však počínal o poznání hůře. Škoda pro plzeňské. Dobré střídání formace Lukáše Hajšmana.
15:14 Druhou třetinu zahajuje dvojicí zblokovaných střel plzeňský Husín.
14:59 Lukáš Grundler a Jakub Matějka už jsou natěšeni na druhou třetinu a jejich příchod na palubovku doplňuje americký úsměv...
14:59 Máme tu první přestávku, hráči zhluboka odfukují. První třetina se hrála ve velmi slušném tempu a bylo k vidění mnoho pěkných soubojů u mantinelů i čtyři branky. Zanedlouho bude ofenzivní festival pokračovat a my Vám rádi zprostředkujeme jeho dění.
14:50 Aleš Monhart teď odkopem ala John Terry nyní odkopl míček z obranné poloviny.
14:05 Jaroslav Anton teď vytáhl výborný zákrok proti Barochovi.
13:10 Domažlice mají volný úder v blízkosti velkého brankoviště. Výběh Ondřeje Barocha zablokoval čiště Adam Tkadlec.
12:48 Vondrovic se umně uvolnil, vysoko však přestřelil.
12:12 Slávie nyní v mírné převaze, Domažlice se však nenechávají zahanbit a odpovídají rychlým kontrem.
11:19 Plzeňský Soukup teď v souboji odmítl domažlického protihráče jako ohavný hmyz!
10:23 Hra je plná pěkných, férových soubojů! Baroch napřáhl ze střední vzdálenosti, ale netrefil bránu. Špílmachr Domažlic se začíná rozjíždí jako dieselový motor...
09:35 Na dálku bychom chtěli popřát k narozeninám florbalovému labužníkovi a mágovi Ladislavu Menkusovi, který dnes slaví narozeniny. Všechno nejlepší!
09:10 Jan Husák je zpátky na hřišti, Slávie v plném počtu.
08:06 Svoboda teď orazítkoval horní tyč, po vzoru Petra Svobody z Nagana nyní napřáhl na polovině hřiště.
07:25 Za katr míří plzeňský kapitán Jan Husák, který se 'vyfauloval' na Ondřeji Barochovi a teď musí smutně přihlížet.
06:09 Oba týmy produkují pohledný florbal před třemi diváky, kteří se florbalem baví. Domácí publikum však velmi mrzí absence Dana Michalovského, domácí se tak musí spokojit pouze s přítomností Adama 'Atéčka' Tkadlece, rychlonohý univerzál dnes nastupuje na pozici centra.
05:41 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:2
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #12 Zdeněk Opálka, asistoval #3 Dušan Boroš (2:2)
05:24 S malým zpožděním Vás vítáme u onlajn přenosu ze třetí ligy z Františkových Lázních, na palubovce se servíruje velmi výživné menu mezi Domažlicemi a rezervou plzeňské Slávie..
03:11 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:1
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch bez asistence (2:1)
02:05 GÓL Slavia VŠ Plzeň B! 2:0
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň B vstřelil #72 Tomáš Červenka, asistoval #27 Kamil Pešek (2:0)
00:46 GÓL Slavia VŠ Plzeň B! 1:0