2:2
    Jáchym KELLAR
    (Soukup)

FBŠ Kerio Plzeň - Slavia VŠ Plzeň B 2:2
branky: 5. Martin Šampalík, 24. Jakub Vandák - 3. Lukáš Hajšman, 40. Jáchym Kellar; rozhodčí: Karel Kotyza - Michal Bůha; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Paleček 7, Jiří Paleček 8, Jiří Paleček 8 - Martin Škubal 11, Martin Škubal 13, Martin Škubal 10; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:1
44:59 Krejčí byl vyhlášen hvězdou zápasu, Židlický asistoval u cenné výhry zdroj : http://hokej.idnes.cz/krejci-byl-vyhlasen-hvezdou-zapasu-du9-/nhl.aspx?c=A140405_225854_nhl_Mkr
44:59 Tomáš Červenka je jako hlavní postava filmu NOE, na kterém byl včera se svojí přítelkyní. Neuvěřitelně obětavý to cápek.
42:16 Slavia chytá druhý dech, dokonce i Hajšman nevypouští žádný souboj, moc pěkná podívaná.
39:35 Martin Rusnák si dnes bohužel vytáhl černého Petra a zase sedí na střídačce. Posíláme veselého smajlíka aby mu nebylo smutno :)
39:30 GÓL Slavia VŠ Plzeň B! 2:2
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň B vstřelil #10 Jáchym Kellar, asistoval #69 Martin Soukup (2:2)
39:30 Martin Soukup nabídl suroviny a Jáchym Kellar z nich upekl parádní buchtu. Jeho dělo, které vyslal na branku Keria by nevydržel ani nejtvrdší kevlar.
38:42 Petr procházka skolen na zem, nevypadá to dobře. Chytá se za koleno. Za potlesku obou týmů a publika je odváděn z hrací plochy.
38:06 Slavia chodí na zteč a nese to ovoce.
35:50 Husák při krásném průniku přes střed hřištěm ukázal, že se nenechá jen tak odstavit a složil soupeře k zemi. Vše v rámci pravidel.
30:15 Hajšman v souboji, obral soupeře o míček a založil útočnou akci.
30:01 Toto utkání sleduje fantastických 39 diváků... Děkujeme
30:01 Florbalisté Slavia VŠ Plzeň Vás zvou na 1. Florbál - florbalový ples více na : http://www.florbalslaviaplzen.cz/index.php?s=florbal
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Škubal družstva Slavia VŠ Plzeň B
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Jiří Paleček družstva FBŠ Kerio Plzeň
29:58 Paleček zkouší nervy svých spoluhráčů podruhé a propouští ve výstroji míček za svá záda, obránce byl však pohotový a uklidil míček do postranní dřív než přešel brankovou čáru.
29:13 Zatím si s míčkem rozumí a několika přihrávkami nabídl spoluhráčům příležitost skórovat. Ti však nevyužívají.
28:10 A do hry nastupuje všemi opěvovaný Martin Rusnák, který vystřídal Adama Tkadlece.
27:20 A utkání nabírá na obrátkách.
26:15 Červenka plete soupeřům hlavu jako pekař vánočku.
23:30 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #71 Jakub Vandák, asistoval #10 Jiří Trnka (2:1)
22:32 Jan Husák byl poněkud unaven a tak si jde odpočnout na trestnou lavici, oslabuje tak svůj tým.
22:30 Jakub Vandák využil přesilovku a díky jeho střele Kerio odskakuje na rozdíl jedné branky.
22:22 Soukup teď zpracoval míček na prsa jako student prvního ročníku víceletého gymnázia slohovou práci.
15:10 Chceme pozdravit naše kamarády za velkou louži, kteří na New Yourku sledují náš skromný online. Jmenovitě zdravím Honzu S. ; Lukáše K. ; Standu F. a miláčka publika Kamila P.
15:02 A jsme tu zase v borské hale v Plzni, kde začíná další třetina tzv. máleho derby mezi Slavia VŠ Plzeň ''B'' a FBŠ Kerio Plzeň
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Jiří Paleček družstva FBŠ Kerio Plzeň
14:59 Z první třetiny mělo víc jednoznačně Kerio, které při svém nástupu do třetiny zaspalo a okamžitě inkasovalo. Později se zvedlo a teď předvádí kompaktnější florbal než protějšek.
14:33 Paleček teď něco pro diváky, ovšem jeho spoluhráčům musely stát chlupy i na místech, které není vhodné popisovat v online přenosu.
13:48 Škubal teď nadzvedl půl republiky ze židlí když svým zajímavým zákrokem ohrozil svojí klec.
12:23 Na hřišti můžeme vidět florbalového matadora Jakuba Klíra, který by měl jít příkladem pro ostatní co se týče bojovnosti.
10:35 Kerio nehraje vůbec špatně a tlačí Slavii.
09:32 Tkadlec musí teď hodně bojovat aby napravil svoje zaváhání. (stejně je to pán)
09:12 Zatím oba týmy zaměstnávají naší pořadatelskou službu, která musí každou druhou minutu rovnat mantinely
08:05 Kerio využívá Kašpara jako obléhací stroj, ten střílí z dálky ale hodně nepřesně.
07:01 Soukup zúročil svoje kila, Vandák se odporoučel k zemi.
06:20 Nájezd pro Kerio!!! pojede Trnka Jiří
06:06 Standartní situace Keria byla zahraná jako ze slabikáře florbalu, nebylo to ovšem nic platné.
05:26 Kerio drží poctivý blok a nepouští domácí k většímu závaru.
04:21 GÓL FBŠ Kerio Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ Kerio Plzeň vstřelil #6 Martin Šampalík, asistoval #71 Jakub Vandák (1:1)
04:15 A neuvěřitelně.... Hajšman střídá a svým nástupem rozebral polovinu mantinelů na hřišti. Už není tak oblíbený v ochozech.
04:06 Teď hráči Keria zkoušeli pevnost spojů mantinelu..... neobstála a musí se stavět mantinely
03:40 Lukáš Hajšman si atmosféru náležitě užívá a klaní se divákům.
02:07 GÓL Slavia VŠ Plzeň B! 0:1
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň B vstřelil #26 Lukáš Hajšman, asistoval #22 Daniel Fencl (0:1)
02:07 Teď svojí chybu napravuje a střílí goooooool. Ochozy burácejí a vyvolávají jeho jméno.
01:38 Hajšman tzv. na slepici nahrával nikam.
01:15 Utkání začalo v sympatickém tempu ale ani jeden tým se moc nepřetrhne.