• 45 44:51
    2:2
    (Täuber)

TJ Jiskra Domažlice - FBC Plzeň B 2:2
branky: 6. Ondřej Baroch, 41. Filip Bořík - 30. Vilém Vopelák, 45. Vilém Vopelák; rozhodčí: Michal Bůha - Jakub Matějka; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Bozděch ? - Lukáš Palatínus ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1
44:51 GÓL FBC Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBC Plzeň B vstřelil #71 Vilém Vopelák, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:2)
44:51 Plzeň se i ve svém druhé zápase vrací na body v poslední minutě! Devět sekund před koncem vyrovnává na 2:2 svým typickým způsobem Vilém Vopelák.
43:36 Time-out přinesl Plzni ovoce a v závěru zápasu budou hrát přesilovku, ze které mají šanci srovnat.
43:13 Timeout FBC Plzeň B
43:13 Time-out FBC Plzeň.
40:34 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:1
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #83 Filip Bořík, asistoval #3 Dušan Boroš (2:1)
40:34 Obrovská euforie Domažlic po gólu Filipa Boříka na 2:1!
37:20 Stále vyrovnané utkání má rychlý spád a turnaj tak bude končit velmi brzy, paní správcová už si mne ruce, za chvíli může jít domů.
29:59 Střely na branku ve druhé třetině: 8:9
29:55 GÓL FBC Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBC Plzeň B vstřelil #71 Vilém Vopelák, asistoval #26 Martin Krýsl (1:1)
29:55 Využitá přesilovka Plzně těsně před koncem druhé části.
28:55 Baroch je zatím v tomto zápase u všeho, dvě minuty za opakované přestupky.
24:31 Pořadatelská služba má ve svém playlistu s největší pravděpodobností pouze jeden song, to je smutné.
15:01 Střely na branku v první třetině: 8:7
12:30 V první třetině vidíme na obou stranách hodně bojovnosti, stačilo by to rozhodně na natočení druhého dílu úspěšného filmu Warrior.
05:35 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 1:0
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #3 Dušan Boroš (1:0)
05:35 Baroch nezaváhal a v dobré šanci proměnil způsobem jemu vlastním.