2:8
    Kamila PALONCYOVÁ
    (Léblová)

TEMPISH FBS Olomouc - 1. SC WOOW Vítkovice 2:8
branky: 16. Tereza Reimerová, 48. Jitka Oháňková - 9. Denisa Ratajová, 12. Andrea Pastušková, 23. Ivana Šupáková, 27. Michaela Šponiarová, 32. Andrea Pastušková, 38. Petra Mandátová, 45. Michaela Šponiarová, 53. Kamila Paloncyová; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Ivana Starečková 12 - Lenka Kubíčková 11; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:2
60:00 Komentář trenéra hostí (Jiří Velecký): Jsem rád že etapu extraligy do mistrovství jsme uzavřeli přesvědčivým výkonem. Kdyby musely holky péct za každou neproměněnou šanci tak jsme dneska zásobili celý Kaufland. Soupeři děkujeme za pěkné utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích (Pavel Hausner): Dneska jsme hodně experimentovali se sestavami, což se projevilo řadou nedorozumění v obranné fázi. Z hlediska výsledku škoda druhé třetiny, ale jinak utkání bylo běhavé, mělo náboj a taková by měla být všechna utkání ve florbale. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely celkem: TEMPISH FBS Olomouc 13 - 1. SC WOOW Vítkovice 20
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 6 - 1. SC WOOW Vítkovice 7
59:36 Pavlíková si málem vstřelila vlastní branku.
58:04 Ratajová pálí od středu hřiště, ale trefila Pavlíkovou, která stála před bránou.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
56:34 Pavlíková čistým zákrokem obrala o míček Léblovou.
55:31 Sládečková E. dávala zadovkou na svoji sestru, ale Vysloužilová včas přistopila k H. Sládečkové.
54:02 Pastušková faulovala Pavlíkovou na středu hřiště. Rozhodčí signalizuje rozehrávku pro Olomouc.
52:20 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #20 Monika Léblová (2:8)
52:01 Domácí hráčky si dokáží vytvořit střelecké příležitosti, ale bohužel z toho nedokáží vytěžit gól.
49:59 Kubíčková vyráží maskou střelu Machů.
49:01 Sládečková H. trefuje ze středu horní tyč.
47:35 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:7
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #14 Monika Zamazalová (2:7)
47:35 Oháňková dostává do levé šibenice míček, který se po střele Zamazalové odrazil od Kubíčkové.
46:08 Hra je teď spíš nahoru a dolů, ale výrazněji víc jsou na míčku Vítkovice.
44:23 Lišková leží v bolestech na zemi.
44:01 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #24 Denisa Ratajová (1:7)
42:02 Pavlíková si čistě tělem odstavila Sládečkovou E.. Nepustila ji tak k míčku.
41:13 Vítkovice kombinovaly až do prázdné brány, ale selhaly v zakončení.
39:45 Hráčky se už příliš moc do ničeho neženou. Vyjimka byla snad jen, kdy Zamazalová trefila míčkem Starečkovou od které se málem odrazil do brány.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:09 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #13 Petra Mandátová, asistoval #14 Andrea Pastušková (1:6)
36:04 Pařízková zkoušela křižnou přihrávku na Zamazalovou, ale bohužel na středu hřiště trefila Oháňkovou. Vítkovické hráčky se dostávají k míčku.
34:26 Léblová šla důrazně do souboje s Liškovou, která to neustála a padá na zem.
32:12 Starečková se ohnala pro míček za bránu, ale neúmyslně podrazila Pařízkovou, která se pro něj hnala také. Naštěstí míček dostávají domácí do bezpečí.
31:18 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #21 Klára Kociánová (1:5)
30:46 Pařízkové zklouzl míček od čepele v okamžiku když se chystala do střely.
29:49 Pařízková zastavila střelu Enenkelové.
29:26 Střelu Sládečkové H. tečovala obrana Olomouce. Vítkovice budou rozehrávat z rohu domácích.
27:16 Krásný zákrok Starečkové, která tím zabránila brance hostí.
27:06 Zamazalová už je v pohodě na palubovce. O míček připravila Evu Sládečkovou.
26:15 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #14 Andrea Pastušková (1:4)
24:39 Sklenářová se snažila dát přednost Vysloužilové, která chtěla vyvést míček, ale srazily se a domácí tak přichází o míček
23:59 Zamazalová odskakuje v bolestech na střídačku. Zdravotnice jde zjistit co s ní je.
23:02 Vítkovice sportovně odevzdávají míček Hanačkám.
23:01 Hra přerušena. Lišková po souboji leží na zemi, zdravotnice ji jde ošetřit.
22:35 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #5 Ivana Šupáková bez asistence (1:3)
20:01 Hosté u míčku po zahájení třetiny.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:30 Reimerová vypálila nepříjemnou střelu, kterou nedokázala dostat Kubíčková pod kontrolu.
18:01 Pavlíková posílá míček dopředu. Míček se kutálí po hraně mantinelu a nakonec za něj zapadá. Rozehrávat budou hosté.
15:09 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Reimerová bez asistence (1:2)
15:09 Reimerové se z obtočení kolem brány povedlo vstřelit branku.
12:56 Pařízková zachytila nahrávku Vítkovic a uklidňuje hru.
11:06 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
09:49 Sládečková H. pěkně vypíchla míček Zamazalové.
08:35 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #14 Andrea Pastušková (0:1)
07:59 Léblová zkoušela doklepnout nahození spoluhráčky za záda Starrečkové, ale minula.
07:02 Pavlíková střílí z dobré pozice, ale Vobořilová ji vběhla do střely a míček se tak odráží do rohu hřiště.
05:03 Zamazalová se srazila s Markovou při pokusu jít na bránu.
03:01 Starečková pěkně zakročila proti střele z Vítkovické standartky, i když ji neviděla.
02:32 Starečková vyráží maskou.
01:33 Střela Kamínkové po nahrávce Reimerové. Kubíčková vyrazila střelu do bezpečí.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního 13. kola Extraligy žen, mezi TEMPISH FBS Olomouc a 1. SC WOOW Vítkovice. Dnešním onlinem Vás provede MIchal Struž