• 59 58:33
    2:6
    ()

FBC ČPP BONUSIA Ostrava - Crazy girls FBC Liberec 2:6
branky: 16. Markéta Režnarová, 24. Romana Kiecková - 3. Simona Kabeláková, 33. Martina Dostalíková, 43. Klára Veselá, 43. Zuzana Hubáčková, 48. Michaela Mlejnková, 59. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Kateřina Kouřilová 8 - Alena Vokatá 9; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:4
60:00 Komentář k zápasu trenéra domácích pana Jakuba Robenka : Myslím, že dvě třetiny jsme byly Liberci více než důstojným soupeřem. Bohůžel jsme nezachytily nástup do třetí třetiny, kde Liberec potvrdil svou florbalovou kvalitu i zkušenost. Díky holkám za celou první část sezóny a Liberci přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář k zápasu trenérky hostů paní Lenky Bartošové : Krásný zápas, ve kterém bylo úplně všechno, rychlost, nádherné souboje. Prostě florbal tak jak má být a ještě ke všemu si vezeme 3 body domů. Děkuji celému týmu za výkon
60:00 Nejlepšími hráčkami utkání se staly Michaela Mlejnková za Liberec a Kateřina Kouřilová za FBC Ostrava
60:00 Střely celkem 11 - 13
60:00 Střely ve třetí třetině v poměru 1 - 4
59:00 Utkání sleduje 95 diváků v hale
58:33 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková bez asistence (2:6)
58:33 Do prázdné brány skóruje Mlejnková
58:08 Powerplay Ostravy
55:47 Trenér Robenek plánuje powerplay
54:23 Dostalíková měla před sebou prázdnou bránu, při skluzu ale míček umisťuje vedle tyče
51:30 Dostalíková - Leierová - Dostalíková - Leierová - Kabeláčová a hokejka Viciánové vyráží
50:00 Obranné duo Koníčková - Kabeláková zatápí střelami z dálky
47:47 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:5
47:47 Mlejnková fantasticky umístila střelu k tyči, když jela na Kouřilovou ze strany
46:12 Na středu se přetlačovaly Némethová s Dostalíkovou, první míček vybojovala Dostalíková, poté zpátky Némethová, ale střílela vysoko nad
45:37 Ostrava si nepohlídala standartku Liberce v polovině poloviny a nebyla daleko dalšímu gólu
42:50 Timeout FBC ČPP BONUSIA Ostrava
42:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Zuzana Hubáčková, asistoval #13 Tereza Hubáčková (2:4)
42:50 Liberec využil nekoncentrovanosti Ostravy po buly
42:28 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #12 Hana Uimonen (2:3)
42:28 Koníčková nahrála žabku na Leierovou, která zklepla a vystřelila, tento míček Kouřilová vyráží, na její dorážku už ale nestačila
41:50 Hubáčková Z vybojovala míček a předvedla ukázkový brejk, střela neprošla
41:17 Uvidíme který trenér dal lepší taktické pokyny před třetí třetinou, stav je vyrovnaný, stále je o co hrát
40:00 Střely ve druhé třetině v poměru 6 - 5
38:55 Backhand Némethové v bezprostřední blízkosti Vokaté neprošel
36:09 Mlejnková chtěla akci dovézt až k dokonalosti, že nahraje Kosové do prázdné brány, ale domácí obrana už stihla útok eliminovat
35:11 Theuerová vybojovala míček ve svém rohu a uklidňuje hru
34:19 Neustále se jen bojuje o míček, žádné družstvo ho nemá ani 5 sekund v kuse
32:52 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #2 Martina Dostalíková, asistoval #22 Zuzana Hubáčková (2:2)
32:52 Hubáčková rozehrávala standartku z rohu na Dostaíkovou, stojící na sředu a ta se nemýlila
31:14 Režnarová najížděla na Vokatou ze strany, jemný příklep byl vytěsněn
28:52 Holky z Ostravy mají dnes štěstí, fatály Nguyenové a Viciánové Liberec nevyužil
27:18 Dostalíková se snažila dostat kolem tyčky Kouřilové, ale neúspěšně
25:29 Ostrava se zatím do slibnější šance nedostala
23:24 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #9 Romana Kiecková bez asistence (2:1)
23:24 Kiecková se zjevila na středu, otočila se a střílí za záda Vokaté
23:14 Souboj kapitánek o míček vyhrála Nguyenová
21:26 Leierová poslala kříž na Kosovou, která trefuje z první nohy Viciánové
20:48 Střela z otočky v podání Kieckové, Vokatá chytá do rukou
20:00 Střely v první třetině v poměru 4 - 4
18:29 Némethová v brejku střílí vysoko nad
18:03 Liberec si rozebral ostravskou čtyřku a měl možnost střílet do odkryté kasy, nevyužil ji
15:04 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #12 Markéta Režnarová, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (1:1)
15:04 Režnarová si obehrála hostující obránkyni a zavěsila do víka
12:31 Holky z Ostravy brání srdnatě jak lvice, to bude modřinek
09:03 Utkání mi přijde hodně běhavé, místy až zbrklé, Liberec je však v taktice honem honem úspěšnější
08:36 Nohy Kovalské zastavily táhlou střelu Leierové
06:39 Kahánková poslala na Škopkovou, která sběhla po mantinelu až za hostující obranu, ale střela byla zblokována
05:57 Kosová měla tři šance po sobě, první střelu, pak dvě dorážky, Kouřilová se drží
04:50 Liberec zamkl Ostravu a kombinoval, ke střele se pak dostala Koníčková
03:40 Kiecková přetlačila Koníčkovou na mantinelu a střílí těsně nad břevno
02:45 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #34 Simona Kabeláková, asistoval #12 Hana Uimonen (0:1)
02:45 Všechny z Liberecké pětky se dotkly míčku, který obkroužil obvod hřiště, Kabeláková stála před půlkou, napřáhla a míček skončil v síti
00:27 Ostrava sice vyhrála první buly, ale největší ohrožení brány přišlo z hole Liberce, Viciánová se chystala střílet z beka, Hubáčková Z vybojovala míček, udělala čtyři rychlé kroky a střílí přízemní střelu k tyči, Kouřilová vyráží
00:00 Vážení diváci, omluvte prosím zpožděný start utkání, který byl způsoben zpožděním v předchozích zápasech v hale