1

0

3.

Herbadent Praha 11 SJM - 1. SC WOOW Vítkovice 4:3pn
branky: 12. Kristýna Matoušová, 44. Anet Jarolímová, 50. Anet Jarolímová, N Anet Jarolímová - 11. Klára Kociánová, 56. Andrea Pastušková, 60. Veronika Třinecká; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Kristýna Míková 35 - Hana Ranochová 28; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC WOOW Vítkovice hráč #7 Zuzana Halfarová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč #9 Kristýna Matoušová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC WOOW Vítkovice hráč #24 Denisa Ratajová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč #6 Anet Jarolímová a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC WOOW Vítkovice hráč #21 Klára Kociánová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenérky domácích Šteglové: Škoda, že naše hráčky nejsou schopné dodržovat dané pokyny a proměnovat vyložené šance. Děkuji za bojovnost svým hráčká, které tento zápas vydřely.
65:00 Komentář trenéra hostů Martiníka: Místy spíš boj než nějaký pěkný florbal. Ale vzhledem k vývoji zápasu jsme za vybojovaný bod rádi. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se někdy v play-off.
65:00 Střely celkem: HERBADENT 31 - VÍTKOVICE 38
65:00 Ani 5 minutové prodloužení nerozhodlo, takže budeme svědky trestných střílení.
65:00 Střely v prodloužení: HERBADENT 2 - VÍTKOVICE 6
63:49 Vítkovice teď ostřelují doslova Horňákovou.
62:48 Střela hostující hráčky se jen odrazila před Horňákovou, ale naštěstí pro domácí u ní nikdo nebyl, aby mohl dorazit balonek.
60:01 Jelikož v základní hrací době nebylo rozhodnuto o vítězi, budeme svědky 5 minutového prodloužení.
60:00 Střely ve třetí třetině: HERBADENT 9 - VÍTKOVICE 11
59:28 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (3:3)
59:28 Hosté to zkoušejí v šesti a vyplatilo se jim to.
58:51 Dlouhý pas na Jarolímovou končí beckhandovým plácnutím, které končí u golmanky.
57:57 Ani druhá přesilovka hostujícím nijak nepomohla.
56:58 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
56:58 Slečna hlasatelka nám přejmenovala time-out na odpočinkový čas.
56:58 Sice Vítkovice mají přesilovku, ale Herbadent je více času na balonku.
56:57 Hosté dostávají další šanci v početní výhodě, snad bude k jejich prospěchu.
55:10 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #24 Denisa Ratajová (3:2)
55:10 Ratajová našla křižnou nahrávkou Pastuškovou a na trefuje do prázdné.
55:00 Krupnová zpoza branky trefuje jenom nohu golmanky.
52:54 Sládečková označkovala horní tyčku.
52:00 Šponiarová z dobré střelecké pozice trefuje jenom první hráčku před sebou a tou je Jílková.
49:42 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #29 Tamara Hašová (3:1)
49:42 Jarolímová si bere balonek na půlce, potáhne si ho sama k mantinelu a přesnou střelou opět trefuje horní pravý roh.
48:45 Krupnová opět sama před brankou, ale bohužel pro domácí opět nad.
48:16 Dorážka Jarolímové od střely Ferencové končí nad.
46:59 Niemcová nikým nehlídaná míjí pravý horní roh jen o pár centimetrů.
46:28 Jarolímová si vyběhla oblouk zpoza branky, ale trefuje jen připravenou hokejku hostí.
45:45 Sládečková trefuje jenom boční síťku.
44:57 Standardní situace hostujícího celku z velké blízkosti branky končí neúspěšně.
44:35 Pošťouchnutí od Jarolímové na Hašovou se přesunulo na Klímovou, která střílí nad.
43:47 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #6 Anet Jarolímová bez asistence (2:1)
43:47 Rychlostní souboj Jarolímová - Niemcová vyhrála domácí hráčka a trefuje pravý horní roh.
43:18 Léblová trefuje jen ležící golmanku.
41:44 Krupnová sama před brankou v gólové šanci, ale neposedný míček ne a ne se dopravit do branky.
40:39 Domácí hrají v plném počtu. Během začátku třetiny přeběhly menší komplikace s časomírou, ale vše se vyřešilo a utkání probíhá dále bez dalších problémů.
40:00 Střely ve druhé střetině: HERBADENT 10 - VÍTKOVICE 10
39:46 Máme tady i přesilovku na druhé straně. Uvidíme, zda ji promění. Domácí se zatím statečně drží.
38:33 Přečíslení tentokrát na druhé straně, ale Urbánková ani na dvakrát nepropasírovala balonek za golmanku.
36:44 Urbánková asi nemá dneska svůj den. Zatím většina střel jí jde mimo branku.
35:57 Přečíslení před brankou si Horňáková statečně hasí sama.
35:27 Hašová trefuje horní tyč.
33:23 Jílková našla křižnou nahrávkou Krupnovou, která to zkoušela beckhandem, ale bohužel pro domácí nad.
30:59 Nordin to zkoušela táhlou střelou od mantinelu, ale míček prošel po zemi za branku.
30:04 Vítkovice se usadily opět na útočné polovině a obstřelují branku domácích.
28:40 Pastušková našla před brankou Šponiarová, ale ta trefuje jen hokejku domácí hráčky.
27:40 Hosté sopět získaly balonek, v klidu rozehrály a přesunuly se na útočnou polovinu, ale míček skončil za mantinelem a po rozehrávce z rohu šla Jílková do proti útoku a míjí branku.
26:50 Vítkovice teď začaly s rozvahou rozehrávku od obránců, ale jedna nahrávka nevyšla a u balonku je zpět Herbadent.
25:50 Krupnová vyslala Hašovou samotnou na golmanku, ale ta ji nevyškolila a nezvýšila skóre.
24:30 Omlouváme se za malý výpadek. Technika stávkuje, ale již je vše v pořádku a snad už nebude žádný problém. Během výpadku na hřišti žádná změna.
21:15 Vidíme opatrnost na obou stranách. Střely končí mimo branku nebo trefují první soupeřku.
20:05 Buly ve druhé třetiny vyhrály domácí.
20:00 Střely v první třetině: HERBADENT 10 - VÍTKOVICE 11
19:46 Konec třetiny je trošku drsnější a vidíme ostré souboje.
18:46 Střela Enenkelové končí zpracováním obránkyně.
18:11 Klímová trefuje střelou z půlky jen Kociánovou.
17:27 Utkání zatím odpovídá skóre - vyrovnané, neproměňování šancí na obou stranách.
15:21 Jarolímová faulovaná v rohu, pouze volný úder pro domácí.
14:31 Hosté hrají v plném počtu.
14:05 Druhá přesilovková pětice obstřeluje hostující branku.
12:07 Urbánková v gólové situaci přestřeluje.
11:40 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #9 Kristýna Matoušová z trestného střílení (1:1)
11:40 Pumelenice před brankou hostů končí střestným střílením pro domácí.
10:57 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #21 Klára Kociánová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (0:1)
10:57 Volná Kociánová sama před golmankou a nemílí se přesnou střelou do středu branky.
09:00 Enenkelová ani nadvakrát nepropasírovala balonek za zády Horňákové.
08:21 Hra je momentálně hrozně akční a taková nahoru a dolu.
05:58 Střela Kociánové těsně mimo branku.
05:45 Jílková z otočky střílí nad.
04:25 Pastušková promachuje před Horňákovou.
02:34 Ranochová teď zachránila hosty od inkasovaného golu, když vyrazila střelu Krupnové.
01:40 Herbadent je více na balonku, ale i Vítkovice již měly několik šancí.
00:58 Jarolímová v úniku míjí branku beckhandovým plácnutím.
00:05 Úvodní buly vyhrály Vítkovice.
00:00 Dobrý večer. Vítejte na 18. kole, kde se utká domácí celek Herbadent Praha 11 SJM proti hostujícímu celku 1. SC WOOW Vítkovice. Přeji příjemnou zábavu.