1:4
    Jana BALADOVÁ
    (Obrovská)

TEMPISH FBS Olomouc - EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice 2:4
branky: 23. Barbora Pařízková, 59. Petra Kamínková - 3. Ivana Miklíková, 15. Andrea Dernerová, 46. Lucie Šebestová, 59. Jana Baladová; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Ivana Starečková 14 - Nikola Příleská 23; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:2
60:00 Hráčky utkání: TEMPISH FBS Olomouc Starečková - EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice Miklíková
60:00 Komentář trenéra domácí (Pavel Hausner): 'Tři týdny jsme se připravovali na tento zápas, věděli jsme, že jediné z čeho Židenice dávají góly jsou brejky. Přes to jsme z nich dostali všechny branky v utkání. Měli jsme také smůlu v tom, že ve finální fázi nám uskakovali míčky a to co jindy končí v brance tak dneska neskončilo. Pro nás to ale nic nemění, protože musíme vyhrát i další utkání. Dokud jen teoretická šance na play-off žije, budeme se rvát.'
60:00 Komentář trenéra hostí (Martin Hájek): 'Děkuji holkám za bojovnost, kterou předvedly v tomto utkání. Bylo vidět že do hry vložily srdíčko a rvaly se až do konce. Jsem rád, že naše výkonost zápas od zápasu stoupá. Děkuji našim fanouškům za podporu.'
60:00 Střely celkem: TEMPISH FBS Olomouc 25 - EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice 17
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 11 - EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice 4
58:26 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #12 Petra Kamínková, asistoval #13 Barbora Podešvová (2:4)
58:00 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice! 1:4
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice vstřelil #9 Jana Baladová, asistoval #98 Regina Obrovská (1:4)
58:00 Olomouc zkouší hru v šesti a inkasuje.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
55:06 Krásná střela Pařízkové, bohužel golmanka Židenic vyráží hrudí.
54:54 Obě družstva současně střídají, ale u míčku jsou stále hosté.
54:11 Střela Podešvové končí v dlaních brankářky hostí.
51:38 TEMPISH FBS Olomouc hraje v plném počtu.
51:03 Kamínková odpaluje míček do bezpečí.
49:48 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
49:18 Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Oba týmy si tvoří šance, ale na obou stranách zasahují dobře chytající golmanky.
47:32 Hra je přerušena. Zdravotnice ošetřuje hráčku hostí.
45:32 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice! 1:3
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice vstřelil #44 Lucie Šebestová, asistoval #21 Ivana Miklíková (1:3)
44:55 EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice hrají v plném počtu.
42:01 Domácí v šanci. Zamazalová ale prošvihla a míček směřuje k Podešvové.
40:01 Třetí třetina nám začala a u míčku jsou Hanačky.
39:42 Golmanka hostí podcenila střelu Vysloužilové. Míček málem zapadl do brány.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:41 Olomouc rozehrála standartku a následně zatlačila hráčky hostí.
35:56 Sklenářová faulovaná při úniku, ale rozhodčí nepíská a nechá hru plynout.
34:02 Zkrumáž před bránou hostí. Několik hráček v souboji. Následná hromada zalehla Reimerovou. Rozhodčí Olomouci dává volný úder.
33:31 Zákrok hráčky Židenic na Vysloužilovou, mohl být klidně na dvouminutový trest. Rozhodčí ale nařizuje volný úder.
32:43 Machů zkloul míček od čepele při střele. Velká škoda.
31:33 TEMPISH FBS Olomouc hraje v plném počtu.
27:31 Sklenářová zkoušela tečovat před bránou hostí míček. Golmanka hostí se nenechala překvapit.
27:23 Lišková krásně zasekla míček a dostala tak ze zad hráčky Židenic, které ji tím pádem předběhly.
24:23 Hra je přerušena. Hráčky Židenic rozešláply míček.
22:37 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #8 Barbora Pařízková, asistoval #9 Lucie Mašíková (1:2)
22:37 Krásně zahraná situace před bránou.
20:02 Třetina nám začala a u míčku jsou opět hosté.
19:52 Olomouc už jen v klidu dohrává tuto třetinu.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:59 TEMPISH FBS Olomouc hraje v plném počtu
18:29 Židenice si zkouší utvořit šanci. Hanačky jim v tom však statečně brání.
15:23 Starečková vyráží maskou.
14:45 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice! 0:2
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #98 Regina Obrovská (0:2)
13:09 Machů střlí, ale golmanka vyráží.
11:11 EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice hraje v plném počtu.
11:01 Chyba v rozehrávce Olomouce. Hráčky umožnily Židenicícm střelecký prostor. Starečková kryje.
10:20 Rozhodčí přerušují hru. Příleská leží v bolestech.
09:11 Trestné střílení družstva TEMPISH FBS Olomouc neproměnil #2 Tereza Reimerová.
09:11 Příleská chytila míček unikající hráčce domácích mimo brankoviště. Rozhodčí signalizuje trestné střílení.
08:56 Vysloužilová kryje střelu Švecové a následně dělá otočku o 360 stupňů, aby našla míček.
08:03 Theimerová vyslala nebezepčnou střelu po zemi. Naštěstí střela míjí bránu Hanaček.
07:19 Židenice u míčku.
06:28 Machů vyslala střelu na bránu hostí, ale golmanka na tuto střelu krásně viděla, tudiž míček bez problému chytá.
03:59 Vysloužilová čistě odstavila od míčku Theimerovou.
02:37 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice! 0:1
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #4 Lucie Buvalová (0:1)
02:37 MIklíková nechala za sebou Vysloužilovou a následně vstřeluje první branku utkání.
00:01 Vážení diváci utkání nám prváě začalo. U míčku se jako první ocitly hráčky hostí.
00:00 Vážení diváci vítáme Vás u dnešního 18. kola Extraligy žen, kde se spolu střetne domácí TEMPISH FBS Olomouc a jako hosté se představí EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice. Dnešním onlinem Vás provede Michal Struž.