• 60 59:54
    5:7
    (Kramperová)

TEMPISH FBS Olomouc - Tatran Omlux Střešovice 5:7
branky: 2. Tereza Peřinová, 2. Jitka Oháňková, 31. Monika Zamazalová, 52. Monika Zamazalová, 59. Petra Kamínková - 9. Markéta Hrycejová, 12. Lucie Chaloupková, 29. Lucie Murasová, 32. Petra Brotánková, 44. Barbora Zabavská, 51. Barbora Červová, 60. Barbora Zabavská; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Ivana Starečková 13 - Kateřina Blahutová 16; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Pavel Hausner): Pořád jsme málo důslední a důrazní v obranné činnosti a z toho dostáváme zbytečné goly. Dneska takto padly všechny goly. Naprosto zbytečně. Je třeba abychom hráli se stejným nasazením jako posledních 7 minut celý zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí (Luděk Pasecký): Na začátku to vypadalo, že oba týmy přijely na dovolenou. Pořád jsme ještě hrozně nezkušení a spoustu situací nezvládáme dobře. Natrénovanou hrou jsme se dostali do vedení 3:6, ale hloupými chybami a zmatkovitostí jsme soupeře vrátili do hry. Radost za body, naštvání za výkon. Jdeme se chystat na Ostravu.
60:00 Hráčky utkání: Tereza Peřinová - Hana Vermiřovská
60:00 Střely celkem: TEMPISH FBS Olomouc 21 - Tatran Omlux Střešovice 19
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 7 - Tatran Omlux Střešovice 7
59:54 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:7
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #95 Adéla Kramperová (5:7)
58:57 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
58:57 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 5:6
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #12 Petra Kamínková, asistoval #11 Lucie Machů (5:6)
58:47 Zamazalová opět minula odkrytou bránu.
58:10 Brabcová povalila Pavlíkovou. Ta se těžce zvedá a rozhodčí píská volný úder.
57:30 Olomouc stále tlačí na hráčky Střešovic.
56:16 Timeout Tatran Omlux Střešovice
56:16 Hosté byli pod velkým tlakem, a tak si berou oddechový čas.
55:56 Zamazalová minula odkrytou bránu.
55:31 Domácí tvoří tlak na Pražanky, ale vstřelit branku se jim nedaří.
54:48 Tatran drží míček.
53:01 Reimerová potrápila hráčky hostí.
51:48 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová, asistoval #16 Michaela Čechovská (4:6)
51:48 Čechovská se dostala k míčku, trpělivě si počkala na Zamazalovou, které nakonec dala přesnou přihrávku.
50:21 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #77 Barbora Červová, asistoval #18 Adéla Zehrerová (3:6)
46:07 Oháňková se po propadnutí stihla vrátit a zabránit přihrávce Pražanek.
43:56 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #19 Andrea Nemravová (3:5)
43:56 Tatran využívá tlak, kterým zavřel domácí. Odskakuje do dvou brankového rozdílu.
42:55 Krásný zákrok Starečkové.
42:25 Domácí uklidnují hru na vlastní polovině.
40:01 Právě začala třetí třetina.
39:58 Domácí v klidu drží míček na vlastní polovině.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:20 Střela Lišková končí na zakleknuté Veřmiřovské.
34:37 Závan před bránou Hanaček.
31:13 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #89 Petra Brotánková, asistoval #18 Adéla Zehrerová (3:4)
31:13 Tatran našel chvíli po vyrovnávací brance odpověď. Opět jde do vedení
30:23 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová, asistoval #4 Alice Pavlíková (3:3)
30:13 Celkem šest hráček bojovalo na půlce hřiště u mantinelu o míček. Rozhodčí nařizuje buly.
28:51 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #98 Lucie Murasová, asistoval #31 Andrea Tvrzová (2:3)
28:20 Olomouc právě předvedla pěknou kombinační hru s kterou měl Tatran problém.
27:21 Velká šance domácích, bohužel se jim nepodařilo překonat Blahutovou.
26:44 Starečkové vyklouzl míček z ruk, naštěstí nespadl za brankovou čáru.
24:00 Sklenářová trefuje pouze hráčku před sebou.
21:58 Reimerová včas zaklekla do střely hostí.
20:35 Oháňková zkoušela střelu, ale Blahutová chytá s jistotou.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:12 Krásný zákrok Starečkové.
17:12 Machů střílí od půlky, ale míček neprošel přes
15:48 Tatran uklidňuje hru a střídá.
14:29 Denková sekla Starečkovou přes ruce a rozhodčí pískají rozehrávku pro domácí.
13:58 Peřinová netrefila ideálně míček.
11:49 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #71 Lucie Chaloupková, asistoval #22 Hana Veřmiřovská (2:2)
11:49 Střela Chaloupkové propadl za záda Starečkové a máme vyrovnáno.
11:37 Olomouc rozehráva z rohu hostí.
11:02 Tatran přestřeluje a u míčku je Olomouc.
08:07 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #37 Markéta Hrycejová bez asistence (2:1)
08:07 Hrycejová krásnou střelou překonává Starečkovou.
08:01 Čechovská trefuje pouze Blahutovou.
07:01 Další šance domácích. Kamínková nahodila na nabíhající Liškovou, ale ta minula bránu hostí.
05:13 Lišková ve velké šanci, ale nepodařilo se ji vstřelit další branku.
04:45 Hra se nám přelévá ze strany na stranu.
01:33 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #14 Monika Zamazalová (2:0)
01:28 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #5 Tereza Peřinová bez asistence (1:0)
01:28 Chybu v rozehrávce využila Peřinová a otevírá skóre tohoto utkání a připisuje si tak vůbec svoji první Extraligovou branku.