2:5
    Marcela URBANOVÁ
    (Veselá)

EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice - Crazy girls FBC Liberec 2:5
branky: 8. Jana Baladová, 30. Linda Hyksová - 13. Klára Veselá, 19. Kristýna Bednářová, 24. Tereza Hubáčková, 25. Kristýna Bednářová, 54. Marcela Urbanová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Nikola Příleská 21 - Alena Vokatá 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Hájka: Holky v tomto zápase prokázaly, že mají srdíčko a chtějí bojovat, za to jim velice děkuji a jsem na ně hrdý. 1. třetina se nám bohužel nepodařila a od 2. třetiny jsme měli herní převahu. Bohužel se nám nepodařilo proměnit spoustu šancí, kdy balónek skákal po čáře. Určitě jsme se posunuli herně dopředu, protože jsme si vytvořili spousty šancí. Děkuji skvělým divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostí Jaroslava Krále: Po 1. třetině, kdy jsme neproměnili spoustu vyložených šancí jsme rádi, že jsme v Brně vyhráli za 3 body. Od 2. třetiny, kdy soupeř začal hrát osobku a press jsme polevili z tempa a darovali jim šance na druhé straně. Ve 3. třetině se náš výkon zvednul a zaslouženě jsme vyhráli. Děkuji soupeři za hru.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice - 9, Crazy Girls FBC Liberec - 6
59:50 Leierová faulována v rohu hřiště, Liberec v poklidu dohrává zápas
59:19 Dundelová ze střední vzdálenosti přestřeluje hostující branku, domácím se nedaří vypracovat gólovku
58:20 Rána Dernerové trefila v brankovišti do nohy Moťkovou, Vokatá se jen ohlédla, ale naštěstí pro Liberec míček těsně minul její pravou tyčku
57:52 Dernerová končí po souboji s Bartošovou na zemi a liberecká hráčka si odchází odpočinout na trestnou lavici
57:31 Leierová rychle rozehrála volný úder na Koníčkovou, ale její rána k brance neprošla
56:47 Urbanová natáhla opět od půlky jako při gólové střele, tentokrát těsně nad domácí branku
55:01 Po rozehraném volném úderu se opět na brankovišti prosazovala Bednářová, ale Příleská tentokrát její dorážku úspěšně vykopla
54:26 Dundelová vybojovala míček v útočném rohu, našla Drápalovou, ale tu vychytala Vokatá
53:44 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Marcela Urbanová, asistoval #10 Klára Veselá (2:5)
53:44 Velký závar Liberce na domácím brankovišti končí odpáleným míčkem k půlce, kde se ho zmocňuje Urbanová a propaluje vše co jí stojí v cestě
53:20 Leierová chytře zkoušela dorážet obloučkem přes Příleskou, ale přehodila celpou domácí branku
52:31 Na druhé straně obdobně hledala Švecová Dernerovou, ale střela mířila jen do Koníčkové
51:12 Bednářová našla z rohu Leierovou na hraně brankoviště, ale její střelu bez přípravy ještě stihla zblokovat Kusáková
50:32 Od pravého mantinelu to zkusila Hubáčková, ale jen do náruče připravené Příleské
48:38 Vránová se prosadila na brankovišti mezi dvěma libereckými hráčkami, ale její střela už přece jen neměla dost razance, aby Vokatou zaskočila
48:20 Dernerová se teď omlouvá klečící Dostalíkové, pravdpěpdobně jí při došvihu zasáhla do obličeje
46:52 V situaci 3 na 2 našla Leierová Bednářovou, ale té míček v poslední chvíli uskočil a akce končí za domácí brankou
46:11 Dernerová pálí jen do dobře postavené Bartošové
46:08 Malá domů od Koníčkové a je tu nebezpečný volný úder pro domácí
45:32 Vránová našla zpoza branky žabičkou Hyksovou, ale ta ve velkém brankovišti osamocena promáchla
44:12 Další závar před hostující brankou, ale Vokatá proti dorážkám Vránové a Hyksové uhájila svou branku
43:21 Na druhé straně doklepávala Fízeľová nahození Theimerové jen do boční síťky
43:02 Kosová prudkou ránou bez přípravy jen těsně minula vzdálenější tyčku domácí branky
42:49 Drápalová promáchla při střele a bolestivě zasáhla Leierovou do ruky
42:06 Na druhé straně z volného úderu Moťková na Bartošovou, ale ta minula levou tyčku domácí brnaky
41:44 Nebzepečný volný úder domácích rozehrála Vlaehrachová na Dernerovou, ta už zvedala ruce nad hlavu, ale Vokatá se včas přesunula
41:11 Humlová neuvěřitelně netrefila míček skákající 10cm před brankovou čárou
40:32 Urbánová vyslal od pravého mantinelu první střelu třetí třetiny, Příleská v pohodě kryje
39:19 Po krásné přihrávce Bartošové běžela zcela osamocena na Příleskou Bednářová, při snaze o kličku narazila do Příleské, obě končí v neflorbalové pozici na zemi a rozhodčí nařizují vhazování
38:51 Na druhé straně Svobodová ve vlastním brankovišti velmi důrazná proti dorážející Mlejnkové
38:23 Nahození Svobodové doklépává Vránová, ale opět těsně mimo hostující branku
37:56 Dernerová teď namazal Hubáčkové, ta pohotově vypálila, ale výborný zákrok vytáhla Příleská
35:32 Vránová z ostrého úhlu netrefila na dlouhou ruku odkrytou branku hostů
34:42 V největší šanci až po přesilovce Dernerová, když dorážela střelu Švecové, ale Vokatá teď drží Liberec
34:12 Vokatá si teď smlsla na nahození Federselové
33:45 Liberec zatím úspěšně blokuje střely domácích ze střední vzdálenosti
32:32 Dernerová v situaci 3 na 2 volí střelu ze středu, ale Vokatá je úspěšnější i proti dvěma následným dorážkám. Vzápětí je Dernerová za brankou faulována Urbanovou a je tu první přesilovka domácích
31:47 Dundelová si v situaci 2 na 2 hezky seběhla před odkrytou branku, ale Miklíková jí adresovala přihrávku na paty
30:58 Kusáková z volného úderu dobře našla osamocenou Hyksovou, ale ta vysoko přestřeluje hostující branku
30:38 Valehrachová našla u mantinelu Dernerovou ta bez přípraví střílí jen do připravené Vokaté
29:36 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice! 2:4
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #61 Tereza Mášová (2:4)
29:36 Vránová krásně našla od mantinelu Hyksovou, ta už se ve velkém brankovišti nemýlila a nad padající Vokatou snižuje
29:02 Bednářová protáhla ranou od mantinelu Příleskou, ale ta bezpečně sbírá
28:00 Grufíková tvrdou ránou příklepem těsně míjí levou tyčku hostující branky
26:28 Po průniku Miklíkové šla Dundelová sama na Vokatou, ale ta dobře zmenšila střelelcký úhel a ramen vytlačila míček mimo tři tyče
24:41 Drápalová se dostala ke skákavému míčku u velkého brankoviště hostí, ale koníčkem těsně přestřelila
24:10 Timeout EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice
24:10 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #23 Kristýna Bednářová, asistoval #10 Klára Veselá (1:4)
24:10 Vzápětí opět nedůraz domácích v brankovišti a k dorážce se tentokrát už úspěšně dostala Bednářová
23:47 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #13 Tereza Hubáčková, asistoval #8 Markéta Kosová (1:3)
23:47 Situaci 3 na 1 vyřešila Kosová přihrávkou na Hubáčkovou a ta nekompromisně zamířila do bližší šibenice domácí branky
23:05 Příleská vyrazila dobrou ránu Leierové, k dorážkám se protlačily Mlejnková s Bednářovou, ale domácí gólmanka teď Židenice podržela
22:27 Na zemi zůstává v neflorbalové pozici Fízeľová, evidentně otřesena s hlavou v dlaních opouští hřiště v doprovodu zdravotníka
21:41 Mlejnková rychle přiťukla Bednářové, ale té na poslední chvíli zaklekla do střely Federselová
20:25 Sérii dorážek v brakovišti domácích, ukončuje až hvizd rozhodčího a na zemi ležící Bednářová
20:00 Střely na branku v 1. třetině: EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice - 5, Crazy Girls FBC Liberec - 10
19:49 A opět Dostalíková při dalším protiúotku Židenic na poslední chvíli vypíchla přihrávku Miklíkové na osamocenou Dundelovou
18:33 Švecová přihrála v situaci 2 na 1 mírně na paty Dernerové a její střelu tak stihla zblokovat vrcející se Dostalíková
18:06 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:2
18:06 Leierová našla od mantinelu žabičkou Bednářovou, která osamocena na malém brankovišti, dokázala propasírovat míček za záda Příleské
16:56 Humlová běžela po nezištném přiťuknutí Vránové chvílí osamocena k Vokaté, volila střelu, ale mířidla jsou zatím nepřesné
15:46 Dostalíková uvolnila zadovkou Hubáčkovou, ta si míček připravila ke střele, ale minula vzdálenější tyčku domácí branky
14:58 Po přímočaré akci Liberce pálila aktivní Leierová, ale v dobré pozici trefila jen clonící Bednářovou
13:32 Mlejnková hezky oslovila Leierovou, ta to zkoušela bez přípravy do protipohybu Příleské, ale těsně přestřelila
12:44 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #23 Kristýna Bednářová (1:1)
12:44 Bednářová našla zpoza branky zcela osamocenou Leierovou, která z velkého brankoviště propálila Příleskou
11:57 Příleská na druhé straně stejně v pohodě sbírá zblokovanou ránu Bartošové
11:15 Dundelovou nikdo nepodpořil v útočném snažení a s její lehkou střelou od mantinelu si Vokatá bez problému poradila
09:54 Bartošová bekhendovou střelou jen těsně míjí pravou tyčku domácí branky
09:15 Židenice gól probudil, Vránová se hezky uvolnila u levého mantinelu a dobře hledala prostor na vzdálenější tyčce, Vokatá vytáhla pohotový zákrok
08:31 Na druhé straně se vytáhla Vokatá proti ráně Dernerové
08:18 Leierová pálí ze středu bez přípravy, ale jen do pozorné Příleské
07:17 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice! 1:0
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice vstřelil #9 Jana Baladová, asistoval #88 Andrea Dernerová (1:0)
07:17 První šance Židenic hned končí gólem, Dernerová v situaci 2 na 1 hledala v brankovišti postavenou Švecovou a té se míček od nohy odrazil za záda Vokaté
06:10 Domácí špatně střídali při rozehrávce Liberce, ale Dostalíková nedokázala potrestat
05:34 Leierová krásně našla v situaci 3 na 2 Mlejnkovou, ale tu v největší šanci zápasu vychytala Příleská
05:05 Veletová vypíchla míček jen ke Kosové, ale ta ze středu střílí nad domácí branku
03:23 Kosová se snažila protlačit do zakončení, ale Fízeľová byla proti a liberecká hráčka končí na zemi
02:15 Mlejnková dostala na střed nabito od Leierové, ale z první minula domácí branku
00:58 Mlejnková vykroužila od levého mantinelu, ale trefila jen před bránou clonící Bednářovou
00:00 Domácí mají Liberci určitě co vracet, v prvním letošním zápase totiž podlehli svému dnešnímu soupeři na severu Čech 2:15. Oba týmy už mají jistotu postupu do play off a tak je denšní zápas pro oba spíše přípravou na rozhodující fázi sezóny. Uvidíme, kdo bude dnes úspěšnější.
00:00 Vítejte u 21. kola Extraligy žen, ve kterém přivítají domácí EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice, okupující 8. příčku zajišťující postup do play off, hostující Crazy Girls FBC Liberec, hájící 6. místo extraligové tabulky.