• 57 56:18
    8:1
    (Niemcová)

1. SC WOOW Vítkovice - FbŠ 'pipni.cz' Bohemians 8:1
branky: 7. Denisa Ferenčíková, 14. Hana Sládečková, 22. Andrea Pastušková, 33. Veronika Třinecká, 38. Veronika Třinecká, 41. Katarína Klapitová, 55. Hana Sládečková, 57. Denisa Ferenčíková - 36. Hana Poláková; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 16 - Jana Christianová 26; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Veleckého: Dneska velká spokojenost, povedlo se nám úspěšně přenést do hry vše, co jsme si připravovali.
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Kaňkovského: Naprosto tragický výkon vedl k naprosto zaslouženému vítězství Vítkovic. Gratulujume soupeři k vítězství.
60:00 Nejlepší hráčka hostů: Zuzana Jelínková
60:00 Nejlepší hráčka domácích: Lenka Kubíčková
60:00 Střely na branku celkem: Vítkovice 34, Bohemians 17, ve třetí třetině: Vítkovice 10, Bohemians 5
58:52 Vojnarová chtěla snížit brankový rozdíl, ale marně.
57:55 Velmi dobrá nahrávka Paloncyové na Šupákovou, ale ta už nestihla vystřelit.
57:01 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny. Vítkovice jsou při chuti a chtějí vstřelit další branku. Pokoří desítku?
56:18 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #11 Anna Niemcová (8:1)
56:18 Niemcová poslala nahrávku před soupeřovu bránu, kde si ji našla Ferenčíková a je tu další gól.
55:24 Volná Paloncyová před bránou, ale bohužel nezvládla dokonale zpracovat míček, takže střela letěla nad.
54:56 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #18 Hana Sládečková, asistoval #14 Andrea Pastušková (7:1)
54:56 Sládečková vyvezla míček do útoku a bez problémů střílí gól.
53:54 Kociánová se teď nádherně uvolnila, ale míček skončil v rohu.
53:18 Vítkovice teď hodně kombinují za bránou Bohemians.
52:47 Černá opět střílela z poloviny, ale obrana si s těmito střelami umí poradit.
50:05 Ratajová mohla zvýšit skóre, ale Christiánová zachránila.
49:31 Vítkovice jsou dnes velmi dobře připravené, Bohemians stále neví jak na ně.
48:01 V dobré pozici Žůrková, ale střela letěla pouze do nohy Kubíčkové.
46:25 Bohemians mohlo vstřelit branku, ale Vítkovická obrana je k ničmeu nepustí.
44:30 Pěkná rozehrávka Bohemians, ale Kubíčková pozorná.
41:45 Šupáková nejdřív zkusila vystřelit sama a poté nahrávala na volnou Léblovou, která mohla přidat další gól, ale Christiánová byla rychlejší.
40:40 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Katarína Klapitová, asistoval #14 Andrea Pastušková (6:1)
40:40 Klapitová úplně sama na rohu malého brankoviště přidává první branku třetí třetiny.
40:00 Střely na branku: Vítkovice 10, Boheminas 5
39:12 Šupáková vyvezla z poloviny a volná Léblová backhandem mimo.
37:06 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (5:1)
37:06 Enenkelová vybojovala míček na své polovině a překličkovala hřiště a dovezla míček až za záda Christiánové.
35:24 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #25 Hana Poláková, asistoval #17 Dagmar Surá (4:1)
34:21 Utkání sleduje 132 diváků, děkujeme!
32:49 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #14 Andrea Pastušková (4:0)
32:49 Jak jsem psala, Pastušková sama na velkém brankovišti poslala nahrávku na dobíhající Enenkelovou která nedala Christiánové šanci.
32:22 Bohemians nechává prostor před bránou hodně volný. Teď pro změnu v šanci Pastušková.
31:55 Pro změnu Niemcová mohla dorážet, ale míček vyslala mimo bránu.
30:40 Ratajová mohla přidat další branku, ale Christiánová se stihla přesunout.
27:43 Ferenčíková dostala lopatou do hlavy, ale vylučovat se nebude.
26:15 Hyršlová vytáhla míček z obrany a nahrála na Žůrkovou, která ještě poslala na Bočanovou těsně před Kubíčkovou, ale ta zachránila.
23:53 Bohemka je nyní o něco aktivnější nežv první třetině a Lenka kubíčková se již pochlubila několika zákroky.
23:10 Pastušková dostala dlouhý balón a nahrála na střed na Sládečkovou, kterou bohužel vychytala Christiánová.
21:09 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Andrea Pastušková bez asistence (3:0)
21:09 Pastušková ze středu střelou po zemi přidává hned třetí branku.
20:00 Střely na branku: Vítkovice 14, Boheminas 7
19:50 Vítkovice opět málem přidaly další gól, noha Christianové byla rychlejší.
17:48 Křížová ve slušné pozici na středu, ale mimo.
15:15 Sládečková mohla přidat další branku, ale Christiánová si pohlídala.
13:41 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
13:41 A holky z toho těží! Pastušková nahrává z rohu Sládečkové Haně na středu a ta se nemýlí.
12:58 Vítkovice jsou teď velmi nebezpečné, Bohemka se spíše brání než útočí.
09:29 Vítkovické hráčky dnes velmi ukazují své individuální kvality.
09:05 V dobré pozici Vavrečková, ale rameno Kubíčkové bylo pozornější.
06:37 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (1:0)
06:37 A vzápětí se duo Špoinarová a Ferenčíková řítily na bránu, přičemž první střela Špoinarové nevyšla, tak zpoza brány nahrála Ferenčíkové, která střílí první branku tohoto zápasu.
05:31 Šupáková se teď krásně uvolnila ze sevření dvou hráček, pak nahrála na Paloncyovou, která vystřelila, ale Christianová s klidnou hlavou chytá.
04:08 Hra je zatí nahoru dolů, oba týmy si vytvářejí šance a dokazují, že dnes uvidíme velmi vyhrocený zápas.
01:46 Halfarová si poranila kotník.
00:59 První šanci měly Vítkovice, když SLádečková společně s Enenkelovou mířily na bránu, ovšem bez gólu.
00:00 Dobrý den. Vítám Vás u dnešního zápasu mezi Bohemians a Vítkovicemi.