11:5
    Libor TŮMA
    ()

FK Slovan Jindřichův Hradec - TJ Centropen Dačice B 11:5
branky: 5. Michal Hřebíček, 7. Jakub Šmíd, 15. Michal Hřebíček, 17. Michal Hřebíček, 24. Jakub Florek, 26. Jan Holoubek, 26. Jan Holoubek, 29. Jakub Šmíd, 30. Jakub Šmíd, 37. Jakub Šmíd, 43. Libor Tůma - 7. Václav Smrčka, 15. Vít Kamaryt, 18. Václav Smrčka, 28. Radek Kameník, 39. Tomáš Karásek; rozhodčí: Jiří Vrána - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Josef Filip ?, David Tetiva ? - Jiří Sedláček ?; po třetinách: 3:2, 6:2, 2:1
42:15 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 11:5
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #17 Libor Tůma bez asistence (11:5)
40:00 Poslední zápas dnešního dne, poslední třetina a posledních 5 minut hry. A už teď je téměř jasné, že Slované budou oslavovat druhou výhru!!!...i přes pár kapek krve
38:33 GÓL TJ Centropen Dačice B! 10:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #14 Tomáš Karásek, asistoval #33 Daniel Holeček (10:5)
36:39 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 10:4
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #6 Jakub Šmíd, asistoval #3 Michal Camrda (10:4)
35:51 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Tetiva družstva FK Slovan Jindřichův Hradec
32:15 Timeout TJ Centropen Dačice B
29:55 pěti gólový náskok Slovanu, avšak vyloučení Kryštofa Illeho trochu dramatizuje poslední třetinu
29:23 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 9:4
28:08 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 8:4
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #6 Jakub Šmíd, asistoval #4 Michal Hřebíček (8:4)
27:37 GÓL TJ Centropen Dačice B! 7:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #9 Radek Kameník, asistoval #1 Jiří Sedláček (7:4)
25:30 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 7:3
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Holoubek, asistoval #18 Kryštof Ille (7:3)
25:00 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 6:3
23:50 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 5:3
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #11 Jakub Florek, asistoval #9 Jan Holoubek (5:3)
17:18 GÓL TJ Centropen Dačice B! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #3 Václav Smrčka, asistoval #9 Radek Kameník (4:3)
16:52 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 4:2
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček bez asistence (4:2)
14:34 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 3:2
14:16 GÓL TJ Centropen Dačice B! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #11 Vít Kamaryt, asistoval #9 Radek Kameník (2:2)
06:39 GÓL TJ Centropen Dačice B! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #3 Václav Smrčka, asistoval #11 Vít Kamaryt (2:1)
06:22 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 2:0
04:18 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #13 Jakub Mrkvička (1:0)