7:5
    Jakub ŠÁRKA
    (Růžek)

FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 7:5
branky: 2. David Šimek, 7. David Šimek, 10. Adam Růžek, 11. Patrik Kieler, 27. Adam Růžek, 48. Vojtěch Zezulka, 60. Jakub Šárka - 12. Jiří Bouška, 25. Radim Křenek, 32. Jiří Curney, 33. Jiří Bouška, 41. Tomáš Chroust; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 266; zásahy brankářů: Jakub Koráb 16 - Jakub Výtisk 11, David Rytych 12; po třetinách: 4:1, 1:3, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Matouška: Vydřené, ale zasloužené vítězství s dobře hrajícím a kvalitním soupeřem. Zápas se musel líbit všem až do poslední minuty, kdy se štěstí zaslouženě přiklonilo na naší stranu.
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 5 - Mladá Boleslav 10.
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: Zápas jsme ztratili v první třetině, přesto jsme se dokázali vrátit do zápasu, ale nedokázali jsme to dotáhnout k bodovému zisku.
59:53 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #88 Adam Růžek (7:5)
59:16 Courney nepřesně, Boleslav zkouší v šesti.
58:26 Timeout Technology Florbal MB
58:26 Po time outu rozehráli standardní situace z hezké vzdálenosti boleslavští jen k obráncům.
57:42 Emoce jsou ze hřiště doslova cítit! (a pot taky...)
56:16 Šimkova střela byla tečovaná mimo hrací plochu.
55:27 Boleslav hraje v plném počtu.
54:48 Čihákovi dvakrát přišla špatná nahrávka, která mu znemožnila vypálit.
51:59 Oba týmy jsou v plném počtu.
50:58 Chlumský 'hasil' přečíslení 2 na 1.
50:29 Koráb zakročil proti střele boleslavského hráče.
49:59 Po souboji Šimka a Kološe míří oba aktéři na trestnou lavici a uvidíme hru 4 na 4.
47:59 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #91 Jakub Šárka (6:5)
47:59 Krááásnou akci zakončil milimetrovou střelou Zezulka!
47:12 Kieler dvakrát úplně sám na středu hřiště, na Rytych nevyzrál.
46:38 Neuvěřitelný Korábův zákrok!
46:12 Ve hře už delší dobu čekáme na výraznější gólovou příležitost.
44:28 Šimek pálil od mantinelu nepřesně.
42:55 Boleslav je po úspěšném vstupu do třetiny 'na koni' a zatím má podstatně více ze hry.
40:58 GÓL Technology Florbal MB! 5:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #40 Jiří Curney (5:5)
40:58 Lépe do třetí třetiny vstoupili boleslavští hráči, kteří bleskurychle srovnali stav utkání.
40:01 Právě vstupujeme do třetí třetiny, od které si všichni slibujeme pohledný florbal!
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 7 - Mladá Boleslav 7.
39:01 Právě sledujeme poslední minutu druhé třetiny.
38:45 Do hry naskočil Aleš Höffer a hned se vrhnul do útoku, kde společně s Mandíkem selhali v situaci 2 na 0.
38:10 Bohemka zatím ukázkově bání svoje oslabení.
36:20 Mandík v dorážce trefil snad jediné možné místo, které neznamenalo gól.
35:01 Atmosféru zde v hale vytváří celkem 266 diváků. Děkujeme!
33:55 Kindl zkusil na Rytych bekhendem, neúspěšně.
32:57 GÓL Technology Florbal MB! 5:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #24 Josef Pluhař (5:4)
32:57 Bouška dorazil míček, na který Koráb už nedosáhl.
32:37 Růžek nadvakrát s prudkou střelou neuspěl.
31:44 Rytych měl překvapivě problémy s přízemním nahozením domácího obránce.
31:05 GÓL Technology Florbal MB! 5:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #29 Radim Křenek (5:3)
31:05 Vzápětí z naprosto totožné situace Korába ale překonal.
30:42 Curney pálil mimo.
30:24 Růžek byl při bránění protihráče příliš důrazný.
29:56 'Hej, šestku' dirigoval Kindl standardku svého týmu. Gólem sice neskončila, ale secvičeně to vypadalo!
29:06 Koráb zasáhl proti střele Nováka.
28:08 Šárka chtěl přehodit ležícího Rytycha po chytré nahrávce Bagina, bohužel míček zamířil těsně mimo.
26:08 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #70 Radek Mandík (5:2)
26:08 Růžek zakončil po asistenci Mandíka ukázkové přečíslení 2 na 1.
25:20 Kielerovi v poslední chvíli utekl míček.
24:14 GÓL Technology Florbal MB! 4:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #7 Tomáš Novák (4:2)
24:14 Střelu Křenka viděl Koráb, až když zapadla za jeho záda,
23:02 Kisugite svou střelou málem škrtnul osvětlení haly.
22:28 Bohemka zachytila rozehrávku Boleslavi na polovině hřiště. Protiútok se ale po individuální chybě nekonal.
21:19 Už i Bohemka v plném počtu.
20:55 Koráb úspěšně zasahuje v přesilovce hostů.
20:01 Do druhé třetiny vstupujeme se čtyřmi hráči na hrací ploše v obou týmech. Bagin a Curney na trestných lavicích.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 18 - Mladá Boleslav 4.
19:11 Kisugite po krosu pálil jen do bránících hráčů.
18:25 Čihák si z boleslavských protihráčů udělal kuželky a potrénoval kličky. Na Zlatou helmu mu chybělo už jen gólové zakončení.
17:33 Koráb podržel svůj tým proti přečíslení Boleslavi.
16:43 Krásná střela Davida Šimka od mantinelu se lehce otřela o branku hostů.
15:11 Zápas velmi brzo nabírá na obrátkách a k vidění je hodně tvrdých soubojů.
13:30 Po souboji na středu hřiště přeletěla něčí hůl polovinu haly.
11:57 GÓL Technology Florbal MB! 4:1
11:57 Jiří Bouška sám před Korábem nezaváhal, na rozdíl od domácí obrany.
10:14 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #5 Martin Kisugite (4:0)
10:14 Střídání brankáře. Nový brankář #30 David Rytych družstva Technology Florbal MB
10:14 Čtvrtý gól vyhnal Výtiska z branky, nastoupil David Rytych, který loňskou sezónu chytal právě za Bohemians.
09:34 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #10 Vojtěch Bagin (3:0)
09:34 Růžek z první vymetl pavučiny ve Výtiskově brance.
08:50 Po několika neuvěřitelných minelách Bohemky se míčku ujali hráči Boleslavi a ne a ne jej pustit.
07:20 Signalizované vyloučení Boleslavi, Bohemka zkouší výhodu využít v šesti hráčích bez brankáře.
06:05 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #5 Martin Kisugite (2:0)
06:05 Tvrdou střelou od mantinelu vystřelil Bohemce dvoubrankové vedení David Šimek!
05:12 Výtisk si zjednal respekt na svém brankovišti a trochu fotbalově sebral míček vysoko nad hlavami ostatních hráčů.
03:38 Krásnou střelu Poláčka Výtisk zlikvidoval.
01:59 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #39 Lukáš Kuncman (1:0)
01:59 Střelu Kuncmana pohotově za záda Výtiska dorazil Šimek a Bohemka se ujímá vedení!
01:02 Bohemka vstoupila do zápasu s velkou vervou a tlačí Boleslav na jejich polovině.
00:01 Obě zahajovací sestavy jsou na hřišti a zápas začíná vítězným buly pro Bohemku.