7:10
    Petr HOFMAN
    ()

FBC Liberec - Technology Florbal MB 7:10
branky: 1. Jan Šoltys, 5. Jan Příhoda, 43. David Šklíba, 44. David Šklíba, 52. Jan Příhoda, 55. Lukáš Tovara, 58. Lukáš Tovara - 6. Jakub Bína, 7. Petr Hofman, 8. Petr Machač, 21. Tomáš Pešek, 26. Jakub Bína, 31. Patrik Rozkovec, 41. Dominik Emlar, 45. Petr Hofman, 50. Daniel Štěrba, 60. Petr Hofman; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Štěpán Mrázek 16 - Dominik Pech 13, Martin Knotek 1; po třetinách: 2:3, 0:3, 5:4
60:00 Komentář trenéra týmu hostí Technology Florbal MB, Petra Pánka: Dvě třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli. Ve 3.třetině došlo k sebeuspokojení. Soupeř ucítil šanci a až do konce zápasu bojoval o pěkný výsledek. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v playdown.
60:00 Komentář trenéra domácího týmu FBC Liberec, Jakuba Ježka: K výhře v utkání nestačí hrát 15 min lépe než soupeř. Hosté byli dvě třetiny lepším týmem. Závěrečný tlak nám k zisku bodů nestačil. Děkuji soupeři za zápas
60:00 Střely celkem: D 20, H 26.
60:00 Střely na branky: D 13, H 11.
59:24 GÓL Technology Florbal MB! 7:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #10 Petr Hofman bez asistence (7:10)
57:03 GÓL FBC Liberec! 7:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Lukáš Tovara, asistoval #61 Jan Šoltys (7:9)
57:03 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Knotek družstva Technology Florbal MB
57:03 Střídání gólmanů týmu hostí. Do brány nastupuje Martin Knotek.
56:30 Šoltys trefuje tyč.
54:33 GÓL FBC Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Lukáš Tovara, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:9)
54:20 Timeout FBC Liberec
51:50 GÓL FBC Liberec! 5:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jan Příhoda bez asistence (5:9)
49:06 GÓL Technology Florbal MB! 4:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #20 Daniel Štěrba, asistoval #16 Dominik Emlar (4:9)
49:02 Rozkovec prověřuje Mrázka - ten vyráží.
47:32 Liberec nevyužil přesilové hry.
46:32 Jakoby to nebyla přesilová hra.
45:32 Po střelecké eufórii, má Liberec výhodu v přesilové hře, uvidíme jak se předvede.
44:18 GÓL Technology Florbal MB! 4:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #10 Petr Hofman, asistoval #20 Daniel Štěrba (4:8)
43:45 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #82 David Šklíba, asistoval #10 Jan Bitman (4:7)
42:18 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #82 David Šklíba, asistoval #42 Jan Příhoda (3:7)
40:55 GÓL Technology Florbal MB! 2:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Dominik Emlar, asistoval #10 Petr Hofman (2:7)
40:55 Ještě před gólem šel Hofman sám na Mrázka - ten ho vychytal.
40:00 Střely na branky: D 3, H 8. Druhou třetinu můžeme shrnout ku prospěchu hostí.
39:50 Žádné důležité zákroky.
38:00 Na balónku opět Boleslav a klasické nahravky obránců.
37:36 A liberec se po delší době ujímá balónku, Šoltys ho dostal až do pravého rohu soupeřovic poloviny. Odtamtud má rozehrávku opět Boleslav.
36:00 Na míčku je stále Boleslav.
35:00 Liberecké obraně to dnes nebrání...
33:00 Liberci o nic nejde. Vůbec se nesnaží a když ano, nechá si balónek sebrat.
30:06 GÓL Technology Florbal MB! 2:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #40 Vojtěch Hrůza (2:6)
29:00 Emlar zkouší Mrázka backhandem.
27:54 Žagan dal křižnou na právé mantinely ke Kořínkovi. Kořínek dává Šoltasovi - ten míjí branu o pár centimetrů.
27:00 Boleslav útočí a drží si balónek pro sebe i na půlce domácích. Liberec spí.
25:30 GÓL Technology Florbal MB! 2:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #69 Jakub Kopecký (2:5)
25:30 Clona uskočila, gól padl.
24:15 Díky zakroku Zváry má Liberec rozehrávku těsně před brankou hostí. Bitman trefuje vnější síťku.
22:00 Tovara využil chyby Zakonova a nahrál nabíhajícíu Šoltysovi, ten se propletl mezi obranou hostí a vystřelil těsně nad branku.
20:23 GÓL Technology Florbal MB! 2:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #87 Tomáš Pešek, asistoval #10 Petr Hofman (2:4)
20:23 Hofman to dal za sebe na Peška, to Mrázek nečekal a balónek mu přeskočil levou nohu.
20:00 Střely na branky: D 5, H 7.
19:58 Kosák vystřelil jen tak tak na oznámení konce, ale balón mu stejně sjel z hokejky.
19:00 Liberec se v poslední minutě ujímá balónku.
18:00 Kosák zbytečně vyčkával, Kořínek dostal nahrávku příliš pozdě a bránu přestřelil.
17:00 Boleslav na půlce Liberce. Zřejmě chce dát Liberci do šatny ještě jeden gól.
16:00 Na míčku stále Boleslav.
15:10 Boleslavští se hodně točí na postech.
14:00 Boleslav se probouzí ze zimního spánku a do hry vnáší tlak a rychlost.
12:00 Žagan ve dvou šancích. První měl, když čekal na přihrávku od Příhody. Dostal křižnou a zkusil vystřelit na Pecha. V druhé si zpracoval míček od Kosáka, ale svou střelou třefuje tělo gólmana.
11:34 Liberec přežil oslabení.
07:20 GÓL Technology Florbal MB! 2:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #12 Petr Machač bez asistence (2:3)
06:12 GÓL Technology Florbal MB! 2:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #10 Petr Hofman, asistoval #96 Vilém Nonn (2:2)
05:09 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #8 Filip Zakonov (2:1)
04:17 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jan Příhoda bez asistence (2:0)
04:17 Příhoda, který byl přímo před brankou, vystřelil na nikým nebráněného Pecha. S dorážkou dává druhý gól domácích.
04:00 Klasická symbióza Tovary a Kořínka.
03:16 Po cca minutě se Liberec konečně ujímá balónku.
02:00 Boleslav zatím netlačí na domácí Liberec.
00:53 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #67 Lukáš Kořínek (1:0)
00:53 A Liberec vstupuje do zápasu krásnou první brankou. Nebýt, řekněme, clonícího Tovary, gól by nepadl.
00:00 Dobrý večer, Vítáme Vás u 20.kola G2 ligy juniorů.