• 60 59:58
    4:12
    (Martinek)

1. FBK Rožnov p/R - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:12
branky: 4. Petr Velech, 23. Petr Krhut, 36. Josef Rýpar, 49. Jan Doležel - 20. Tomáš Kucharič, 26. Petr Sláma, 30. Pavel Palát, 33. Petr Sláma, 37. Martin Pánek, 38. Petr Sláma, 52. Martin Pánek, 53. Petr Sláma, 56. Pavel Palát, 57. Martin Pánek, 59. Alan Juříček, 60. Martin Pánek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Pavel Panaš 29 - Martin Beneš 31; po třetinách: 1:1, 2:5, 1:6
60:03 Komentář trenéra domácích Zbyňka Macury: 'Bude to znít troufale, ale po první třetině jsme odcházeli do kabin jako lepší tým, bohužel od druhé části to byla jízda na horské dráze... pro nás bohužel dolů, kdy Znojmu stačilo pouze trestat naše brutální minely. Soupeři přeji co nejlepší umístění v první čtyřce a my se budeme těšit, kdo si nás vybere.'
60:02 Komentář trenéra hostů Jan Kuchariče: 'Je to naše nejvyšší vítězství v této sezóně, ale nerodilo se lehce. Získali jsme důležité tři body pro účast v první čtyřce. Děkuji hráčům za odvedený výkon, protože jsme museli k tomuto utkání nastoupit bez našich juniorů a trenéra Honzy Šťastníka. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí do dalších bojů.'
60:01 Hráči utkání - Rožnov: 12 Čejpa Josef; Znojmo: 79 Martin Pánek
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině - Rožnov 12:16 Znojmo (konečný stav 35:41)
59:58 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #56 Jakub Martinek (4:12)
58:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #79 Martin Pánek (4:11)
56:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #2 Jiří Salava (4:10)
56:08 Finální K.O. pro Rožnov.
55:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #19 Tomáš Herman (4:9)
53:31 Kucharič odpálil míček do nebeských výšin.
52:07 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
52:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma bez asistence (4:8)
52:07 Sláma si přehodil Panaše a Znojmo už ve 4-brankovém vedení.
51:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:7
51:47 Rožnovu se Znojmo opět vzdaluje.
51:18 Krhut těsně vedle!
49:33 Palát netrefil odkrytou Panašovu bránu!
48:51 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #20 Jan Doležel bez asistence (4:6)
48:51 Doležel se skvěle vymotal ze složité situace a umisťuje míček do znojemské brány!
48:27 Beneš ve výskoky vychytal Velecha.
45:59 Rožnov neustále napadá soupeře, zatím bez kýženého úspěchu.
44:20 Rada si udělal pohodí s Viktoříkem na jednom z mantinelů za branou hostí.
43:11 Rožnov tlačí na znojemskou bránu.
41:43 Panašův skvělý zákrok zachránil navýšení skóre na znojemské straně.
40:46 Rožnov okupuje znojemskou polovinu.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině - Rožnov 11:13 Znojmo (průběžně 23:25)
38:40 Rožnov bude muset hodně zabrat, aby mohl pomýšlet na body.
37:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma bez asistence (3:6)
36:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
36:55 Panaš schytal jesle. Znojmo opět v dvoubrankovém vedení.
35:00 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #5 Josef Rýpar, asistoval #17 Petr Krhut (3:4)
35:00 Rožnov stahuje na 3:4.
33:27 Již třetí rožnovská přesilovka, pro koho bude úspěšná?
32:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (2:4)
32:45 Sláma přesnou střelou navyšuje znojemský náskok.
32:03 Žádné vyložené šance na žádné ze stran.
30:00 Dnešní utkání sleduje 103 diváků. Děkujeme!
29:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #79 Martin Pánek (2:3)
29:32 Znojemské přečíslení vychází, Rožnov inkasuje.
28:18 Krhutovu přesnou střelu vyrazil Beneš hlavou.
25:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #82 Karel Virgl (2:2)
25:52 Ovšem nyní končí v brankové síti.
25:44 Znojemská kombinace končí v ochranné síti za bránou domácích.
24:13 Doležel z otočky míjí.
23:23 Omlouváme se za menší pauzu v online zápisu, řešíme technické problémy na hlasatelském stanovišti.
22:18 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #73 Pavel Barabáš (2:1)
22:18 Rožnov opět ve vedení díky Krhutovi. Benešovi střela proklouzla kolem tyče.
20:00 Střely na bránu v první třetině - Rožnov 12:12 Znojmo
19:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #79 Martin Pánek (1:1)
19:33 Znojmo vyrovnává.
19:13 Barabáš v pořádku na střídačce.
18:24 Stanislav Barabáš za mantinelem sedí za přítomnosti zdravotníka...
17:03 Štamposký minul míček letící okolo znojemské brány.
14:11 Viktoříkova střela vytečována z původní trajektorie.
13:29 Znojemská kombinace nepřekonala rožnovskou obranu.
11:46 Viktořík nyní sám před bránou zakončil, jeho zakončení zneškodnil gólman hostí.
11:16 Polovina hry 4 na 4 za námi, šance jsou na obou stranách.
09:00 Kneblova střela ani Štampoského dorážka neuspěly.
08:06 Menší strkanice v rohu hřiště.
06:37 Kneblova dorážka se zastavila o znojemského gólmana.
05:04 Kucharič hbitě zakončoval, Panaše ale nepřekonal.
03:49 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #12 Josef Čejpa (1:0)
03:49 Velech otevírá skóre dnešního utkání.
03:26 Ukázková znojemská kombinace, která neskončila gólem.
02:13 Výborná střela Velecha z předbrány!
01:02 Panaš vychytal unikajícího Hermana.
00:15 Hanák hned v úvodu v obrovské šanci!
00:00 Vítejte na online zápisu z utkání 20.kola 1. ligy mužů, kdy proti sobě nastoupí domácí tým 1.FbK Rožnov p/R a tým hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ. Začínáme v 19:30.