• 65 64:13
    7:8
    (Pastor)

TJ Sokol Jaroměř - FbC 98 Chomutov 7:8p
branky: 2. Petr Hašek, 7. Petr Hašek, 22. Vojtěch Schwarz, 30. Kamil Munzar, 54. Pavel Kotrč, 57. Pavel Kotrč, 60. Jiří Novotný - 10. Aleš Trávníček, 11. Tomáš Novotný, 44. Petr Pastor, 50. Daniel Fokt, 58. Daniel Fokt, 59. Jan Krajník, 60. Martin Morava, 65. Martin Morava; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Karel Hašek 22 - Zdeněk Burda 21; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:5, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
64:14 Komentář domácího trenéra: Nemám chuť se k tomu vyjadřovat. Škoda dobře rozehraného zápasu, kdy jsme bohužel zcela nezvládli závěr utkání. Děkujeme fanouškům.
64:14 Komentář hostujícího trenéra: Děkujeme rozhodčím a...Supr!
64:14 Počet střel v prodloužení: Jaroměř 2, Chomutov 3
64:13 GÓL FbC 98 Chomutov! 7:8
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #50 Petr Pastor (7:8)
62:00 Domácímu týmu pomohlo štěstí, kdy hráč z Chomutova orazítkoval pouze tyčku
61:50 Dramatické okamžiky přinášejí prodloužení, chomutovští se snaží strhnout vítězství na svou stranu
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Počet střel po třetí třetině: Jaroměř 14, Chomutov 13
59:57 Velice dramatický konec třetí třetiny. Závěr třetí třetiny byl jako na houpačce, kdy domácí obdrželi ve své přesilovce tři goly a tím ztratili dvou brankový náskok
59:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #2 Jakub Kubina (7:7)
59:25 GÓL FbC 98 Chomutov! 6:7
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #99 Daniel Fokt (6:7)
58:49 Timeout TJ Sokol Jaroměř
58:49 GÓL FbC 98 Chomutov! 6:6
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #20 Jan Krajník, asistoval #9 Daniel Jäschke (6:6)
58:49 Domácím evidentně vlastní přesilovky škodí a v krátké době z nich dostali dva goly
57:52 GÓL FbC 98 Chomutov! 6:5
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #99 Daniel Fokt bez asistence (6:5)
57:52 Hanebně nyní chyboval Pavel Kotrč a věnoval tak kapitánu hostí, Danielu Foktovi snížení o jednu branku
56:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Pavel Kotrč, asistoval #15 Leoš Valenta (6:4)
56:24 Střela od Petra Pastora orazítkovala pouze domácí branku
53:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Pavel Kotrč, asistoval #10 Petr Hašek (5:4)
53:32 Domácí uzavřeli chomutovské v jejich třetině. Přesnou krosovou přihrávkou našel Petr Hašek připraveného Pavla Kotrče a ten se při následné střele nemýlí
51:12 Hra se zrychlila, šance na obou stranách
50:08 Dva na nikoho v podání jaroměřských končí za bránou
49:00 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:4
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #99 Daniel Fokt z trestného střílení (4:4)
49:00 Za záchranou brzdu zatáhl Jan Škola a vykoledoval si trestné střílení pro svůj tým, které kapítán hostujícího týmu Daniel Fokt využívá a vyrovnává na 4:4
47:14 Samostatný únik Petra Haška nádherně vychytal Zdeněk Burda
46:11 První, doufejme poslední, zasáhnutí zdravotní služby. Po souboji v rohu končí na zemi zraněný chomutovský hráč Fiala Tomáš
45:24 Chomutov dostává Jaroměř pod tlak
43:52 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #50 Petr Pastor, asistoval #99 Daniel Fokt (4:3)
43:52 Toto pravidlo porušil Petr Pastor a výběhem od mantinelu snižuje na rozdíl jedné branky
43:43 Hra se spíše odehrává u mantinelů a je plná osobních soubojů
42:50 Jaroměřští ve vlastní přesilové hře se spíše honí za balonkem, místo toho, aby tlačili
39:59 Druhá třetina skončila počtem střel: Jaroměř 7, Chomutov 6
37:35 Na hřišti část Kubinovic klanu (Šimon a Jakub), kteří se snaží vítězně zakončit toto utkání ve prospěch svého bratra Adama, který právě teď oslavuje jubilejní třicáté narozeniny. Ke gratulantům se připojuji i já, zapisovatelka, sestra Kira :)
35:30 Hra je vzhledem k častému faulování dosti kouskovaná
32:54 Domácí se zodpovědně vracejí a zatím nedovolují chomutovským kombinovat před vlastní bránou
30:00 Svůj tým dnes přišlo do haly podpořit 87 diváků. Moc děkujeme!!!
29:43 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #99 Kamil Munzar, asistoval #69 Pavel Kotrč (4:2)
29:43 Skvělou práci při clonění předvedl Jan Škola, a umožnil tak padající nahození zapadnout za nereagujícího, nevidícího Zdeňka Burdu
26:54 Během vyloučení si ani jeden z týmů nevytvořil žádnou kloudnou šanci
24:54 Celou cestu od jedné k brance k druhé se Jan Škola s Danielem Foktem okopávali jako mrkvičky, a následné vyloučení bylo za odměnu
21:58 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Schwarz, asistoval #69 Pavel Kotrč (3:2)
21:58 Dvakrát se k Vojtěchu Schwarzovi odrazila jeho vlastní střela, ale až tu třetí dostal za Burdovy záda
21:09 Opět Karel Hašek podržel svůj tým
20:18 Pavel Kotrč zpracovával balonek příliš vysoko, a proto následná branka nemohla být uznána
19:59 Počet střel po první třetině: Jaroměř 5, Chomutov 8
18:05 Trestné střílení družstva FbC 98 Chomutov neproměnil #50 Petr Pastor.
18:05 Poslednímu hráči, Šimonu Kubinovi, nezbývalo nic jiného než zakročit. Za vysokou hokejku byl vykázán na trestnou lavici
16:43 Chumel před hostující brankou
15:12 Padající přihrávku trefil z voleje Vojtěch Schwarz, ale míček plachtil jen pár centimetrů nad brankou
14:54 Již čtyřikrát zazvonila tyč za Burdovými zády
13:45 Karel Hašek rychlým přesunem zabránil tečovanému balonku zapadnutí za svá záda.
11:21 Nepřesnou rozehrávkou přes celé hřiště daroval Kamil Munzar šanci Chomutovu. Tu však nevyužívají
10:17 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #15 Tomáš Novotný bez asistence (2:2)
10:17 Snížení Chomutov nabudilo a rychlou střelou zpoza půlky prostřelil klečícího golmana Tomáš Novotný
09:49 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #48 Aleš Trávníček, asistoval #41 Lukáš Fiala (2:1)
09:49 Skvělý zákrok Karla Haška, míček dostal mimo brankoviště, ale na následnou dorážku již nedosáhl. Chomutovští snižují na rozdíl jedné branky.
06:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #33 Šimon Kubina (2:0)
06:31 Petr Hašek sebral odražený míček od Šimona Kubiny na polovině hřiště a následně bekendem obstřelil golmana Chomutova. Ten si zatím na míček pořádně nesáhl
04:09 Chomutov kombinuje a domácí využívají jejich chyb v rozehrávce
03:50 Jaroměřští většinu času tráví uzavřeni ve své třetině
01:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #99 Kamil Munzar (1:0)
01:13 Domácí Petr Hašek se po nahození z vlastní třetiny nejlépe zorientoval, zpracoval a umisťuje pod padajícího golmana. Otevírá tím tak skóre utkání
00:00 Dobrý večer! Vítáme Vás u 12. kola Národní ligy mužů, kde proti domácímu TJ Sokol Jaroměř nastoupí FbC 98 Chomutov.