7:2
    Matěj SVATEK
    (Gasparik)

T.B.C. Králův Dvůr - FB Hurrican Karlovy Vary 7:2
branky: 3. Karel Horký, 25. Radek Križko, 38. Marek Vágner, 41. Patrik Svoboda, 45. Radek Križko, 47. Jan Petrmichl, 51. Karel Horký - 51. Matyáš Kalina, 53. Matěj Svatek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Kryštof Sunkovský 19 - Daniel Körber 27; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:2
60:00 Trenér Karlových Varů František Truhlář se bohužel nevyjádřil k zápasu.
60:00 Nejlepším hráčem hostů se stal hráč s číslem 26 Matěj Svatek. Nejlepším hráčem domácích se stal hráč s číslem 50 Karel Horký.
60:00 Komentář k zápasu trenéra domácích Milana Karšňáka: 'Po loňských Vánocích, kdy jsme zaváhali a ztratili jsme možnost bojovat o postup, jsme letos dali hráčům přes Vánoce individuální plány, které splnili a hned to na dnešní hře a tempu bylo vidět. Byli jsme lepším týmem a vítězství jsme si zasloužili. Jsem rád, že se Kryštof Sunkovský po zranění rozchytal a máme teď dva skvělé gólmany. Děkujeme divákům za podporu, kteří byli znovu úžasní.'
60:00 Vlčákovo ohlédnutí za zápasem: 'Králův Dvůr zaslouženě vyhrál. Po celý zápas byli domácí lepším týmem. Děkuji za pozornost při dnešním online přenosu.'
60:00 Střely celkem: 34:21
60:00 Střely ve třetí třetině: 8:9
59:07 Králův Dvůr už pouze dohrává rozhodnutý zápas. 3 body zůstanou v Králově Dvoře.
58:10 Karlovy Vary nevyužily početní výhodu.
56:10 Vágner nesmyslně zmuchlal Kalinu. Posedí si na trestné.
52:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Matěj Svatek, asistoval #20 Petr Gasparik (7:2)
52:20 Gasparík našel křižnou nahrávkou za obranu Svatka, ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil.
50:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #4 Roman Merhout (7:1)
50:55 Domácí ihned odpovídají. Horký dával do prázdné branky po Merhoutově nahrávce.
50:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #3 Tomáš Růžek (6:1)
50:41 Karlovy Vary se také gólově prosadily. Kalina prostřelil Sunkovského z patnácti metrů.
48:30 Sunkovský se pravděpodobně výborně vyspal. Dnes je to on, kdo dělá pořádek v brankovišti.
46:03 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
46:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #99 Jan Petrmichl, asistoval #4 Roman Merhout (6:0)
46:03 Svoboda našel lobem Merhouta, který nádherně vystřelil ze vzduchu. Míček se odrazil od Körbera k Petrmichlovi, ten zakončil pouze do prázdné branky.
44:56 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #12 Petr Duchek (5:0)
44:56 Duchek nahrál zpoza branky na Križka a ten pouze přehodil ležícího Körbera.
44:00 Petrmichl proběhl několik hráčů v černém, ale nezakončil.
40:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #4 Roman Merhout (4:0)
40:18 Máme tu první využitou přesilovku! Merhout přehrál na druhou stranu na Svobodu, který trefil mezírku mezi nohama hostující gólmana.
40:01 Domácí budou hrát ještě přes minutu přesilovou hru.
40:00 Vlčákovo ohlédnutí za druhou třetinou: 'Karlovy Vary se sice po přestávce výkonostně zvedly, ale Králův Dvůr se začal gólově prosazovat. Domácí mají za zády velmi jistého gólmana Sunkovského, který tasí jeden skvělý zákrok za druhým. Hostující brankář Körber je však i po obrovské chybě v 5. minutě stále hvězdou svého týmu, když zmařil některé tutovky domácích. Další třetina začne přibližně v 19:22.'
40:00 Střely ve druhé třetině: 12:6
39:18 Mosler trošičku víc přimáčknul Horkého na mantinel a na dvě minutky si posedí na trestné lavici.
38:10 Hušák předvedl své atletické dovednosti a po ztrátě balónku u mantinelu se jako blesk vrátil a zabránil nebezpečí.
37:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Marek Vágner, asistoval #12 Petr Duchek (3:0)
37:22 Vágner zakončil přečíslení 3 na 2 úspěšně.
36:59 Duchek velmi lišácky uvolnil Kuberta, ten ale přestřelil.
34:06 Za zvuků Animals od DJ Martina Garrixe rozehrál Halberštát trestný úder po faulu Macka.
32:59 I hosté přečkali početní oslabení bez újmy.
30:59 Mosler osekal Horkého. Domácí si také vyzkouší přesilovou hru.
29:46 Domácí v plném počtu.
27:46 Uvidíme první přesilovku zápasu. Zahrají si jí hosté po nedovoleném bránění Pokorného.
26:30 Brilantní zákrok Sunkovského po střele Bečky. Petrmichl ztratil v přechodu do útoku balónek a hned tři hráči hostí se hnali na domácí beky.
24:32 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #27 Marek Vágner (2:0)
24:32 Hostující brankář Körber udělal obrovskou chybu. Když se snažil vyhodit, tak dostal pravděpodobně zásek a téměř položil balónek na Križkovu čepel, který si vyměnil míček s Vágnerem a pak zakončil.
23:00 Domácí podržel Sunkovský, který má mimochodem mnohem více práce, než v první třetině, po chybě Svobody.
20:16 První střelu druhé třetiny měly na svědomí Karlovy Vary.
20:00 Vlčákovo ohlédnutí za první třetinou: Králův Dvůr zatím kraluje celému hřišti, důkazem může být jejich střelecká aktivita. Karlovy Vary hrozily pouze z protiútoků, kterých avšak bylo pramálo. O brankový rozdíl se postaral ve 3. minutě Karel Horký. Další třetina začne v 18:39.
20:00 Střely po 1. třetině: 14:6
19:55 Kovářík ztratil balónek, čehož využil Macek a vystřelil v posledních sekundách nebezpečnou skákavou střelu, ta skončila na tyčce.
17:58 Další parádní zákrok Körbera po úniku Petrmichla.
16:14 Po dlouhé době nějaká zajímavá situace. Svoboda prověřil z dálky pozornost Körbera, ten předvedl učebnicový zákrok a zavřel radující se ústa domácích diváků.
12:15 Po dlouhé době si vystřelily i Karlovy Vary. Kalina z dvaceti metrů rozchytal Sunkovského.
11:26 Duchek s Križkem si vyměnili několik balónků a první jmenovaný dokonce zakončil. Bohužel pro něj nepřesně.
10:11 Hušák vyslal dělovku z dobrých osmnácti metrů. Körber se na poslední chvíli vytasil s reflexivním zákrokem.
08:00 Králův Dvůr hraje s chutí a nedává Karlovým Varům moc šancí ohrozit Sunkovského.
06:30 Hušák nastřeluje v pořadí druhou tyčku dnešního utkání.
06:15 Bečka zezadu nepříjemně zajel do Kovářík a tomu se to vůbec nelíbilo.
06:00 Králův Dvůr má zatím více ze hry.
04:40 Hostující Novák vystřelil z mírného úhlu. Střela trefila levou tyčku Sunkovského.
03:50 Duchek se dostal do zakončení po pěkné týmové akci, střela mu však nesedla.
02:02 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #51 Filip Šebor (1:0)
02:02 Šebor nahrál po mantinelu na Horkého, jenž vystřelil nad nohu Körbera. Domácí se tedy dostávají do vedení.
01:45 Votava napadl domácí rozehrávku a vybojoval míček pro Pokorného, který vystřelil pouze do protihráče. Zatím největší šance utkání.
01:05 Kovářík ukázkově zastavil karlovarský protiútok.
00:01 Úvodní vhazování vyhrál domácí Králův Dvůr.
00:00 Zdravím Vás u dnešního online přenosu zápasu mezi Královým Dvorem ve žlutomodré kombinaci a Karlovými Vary v černé soupravě. Hráči už nastupují na hrací plochu. Následují pokřiky obou mužstev.