59
  • 59 58:38
    Petr PASTOR

FbC 98 Chomutov - FBC DDM Kati Kadaň A 7:4
branky: 4. David Dudek, 25. Tomáš Fiala, 30. Marek Chocholoušek, 34. Jakub Štěrba, 41. Daniel Jäschke, 44. Ondřej Bejček, 57. Tomáš Novotný - 10. Aleš Limberg, 31. Radek Zelinka, 47. Erik Štěrba, 53. Michal Malý; rozhodčí: Lukáš Procházka - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 412; zásahy brankářů: Zdeněk Burda 14 - Robin Ciota 25; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:2
59:59 Ohlasy trenérů: CHOMUTOV - Děkujeme moc divákům za rekordní návštěvu, věřím, že se jim zápas líbil. Kadaň hrála velmi bojovně a s tímhle výkonem by měla bojovat o příčky play-off, pro nás důležité vítězství a věřím, že budeme pracovat na tom aby náš výkon byl stále lepší. KADAŇ - První třetinu jsme konečně zahráli dobře, protože vždycky jsme začali hrát až za stavu 0:3 a dnes to bylo 1:1, ale ve druhé části se projevilo, že Chomutov má lepší tým a to prokázal, pak se na výsledku projevily i p
59:59 Střely za celé utkání: CHOMUTOV - 32 KADAŇ - 18
59:59 Střely po třetí třetině: CHOMUTOV - 9 KADAŇ - 10
59:00 Poslední minuta zápasu.
58:38 Trestné střílení družstva FbC 98 Chomutov neproměnil #50 Petr Pastor.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
56:40 GÓL FbC 98 Chomutov! 7:4
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #15 Tomáš Novotný, asistoval #21 Tomáš Fiala (7:4)
56:40 Novotný si to nechal až na závěr a dává chomutovským klid na hokejky po zvýšení na 7:4.
56:19 Tyč domácí branky a halou to jen zahučelo.
56:10 Domácí hrají v plném počtu.
54:15 Nyní se Chomutov musí 5 minut před koncem bránit dalšímu oslabení po vyloučení Novotného. Je zaděláno na pěkné drama ke konci.
53:44 Burda nyní podržel svůj tým při brejku hostů a zlikvidoval jasnou gólovou příležitost.
52:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 6:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #22 Michal Malý, asistoval #10 Aleš Limberg (6:4)
52:28 Kadaň využila přesilovou hru a stav stáhla na dvoubrankové manko.
49:58 Pastor si pohrál s hráči hostů a předložil Chocholouškovi před prázdnou branku, ale ten trefil pouze tyčku.
49:30 Hosté hrají v plném počtu.
48:40 Domácí hrají v přesilové hře velice aktivně a vytváří si velké množství šancí.
46:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 6:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #23 Martin Žemlička (6:3)
46:30 Domácí hrají v plném počtu.
44:30 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň A neproměnil #10 Aleš Limberg.
43:22 Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
43:22 GÓL FbC 98 Chomutov! 6:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #77 Jakub Štěrba (6:2)
43:22 Další branka Chomutova a nyní Ondřej Bejček si vychutnal brankáře poté co ho nekompromisně prostřelil.
40:38 GÓL FbC 98 Chomutov! 5:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #50 Petr Pastor (5:2)
39:59 Střely druhé třetiny: CHOMUTOV - 8 KADAŇ - 5
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23 Hosté hrají v plném počtu.
33:05 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #77 Jakub Štěrba, asistoval #15 Tomáš Novotný (4:2)
33:05 Dobrá střela z hokejky Štěrby a od nohy brankáře se míček odrazil do horního růžku a je to 4:2 pro domácí.
30:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #15 Radek Zelinka, asistoval #22 Michal Malý (3:2)
30:59 Se štěstím a hlavně po dvou odrazech se nakonec míček dostal do branky a Kadaň snižuje na 3:2
29:43 GÓL FbC 98 Chomutov! 3:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #97 Marek Chocholoušek, asistoval #99 Daniel Fokt (3:1)
29:43 Další branka Chomutova na 3:1, Chocholoušek pozdravil pavouky v růžku.
29:32 V zápase se začíná přiostřovat a máme tu i pár prvních vyloučení, po velice zákeřných faulech.
28:09 Domácí v plném počtu
24:56 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #21 Tomáš Fiala, asistoval #97 Marek Chocholoušek (2:1)
24:56 Druhá branka domácích v podání mladých juniorů
22:07 Chomutov zase ze začátku třetiny zavřel Kadaň a vytváří si brankové příležitosti.
19:59 Střely po první třetině: CHOMUTOV - 15 KADAŇ - 5
19:00 Poslední minuta 1.třetiny.
17:42 Chocholoušek to zkoušel sám, ale brankáře nepřehodil.
13:58 Dudek vyslal dělovku na branku hostů, ale brankář střelu se štěstím vyrazil.
13:43 Velice vyrovnaná bitva pokračuje šancemi na obou stranách.
09:16 GÓL FBC DDM Kati Kadaň A! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil #10 Aleš Limberg, asistoval #11 Roman Faldus (1:1)
09:16 Vyrovnávací branka o kterou se postarali Faldus s Limberg, druhý jmenovaný se postaral o dorážku a vyrovnal.
09:02 Burda znovu podržel svůj tým! Skvělá střela Malého, ale Burda měl ruku na pravém místě.
07:34 Erik Štěrba nyní prověřil Burdu v bráně, ale brankář byl připraven.
05:48 Tyč po samostatném úniku 'kadaňského' Jakuba Štěrby!
05:03 Chomutov zavřel Kadaň v jejím obraném pásmu a vytváří si příležitosti.
03:18 GÓL FbC 98 Chomutov! 1:0
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #28 David Dudek, asistoval #84 Ondřej Šarša (1:0)
03:18 Skvělý důraz na brankovišti se domácím vyplatil a vedou 1:0
00:00 Dobrý večer ze sportovní haly v Chomutově. Hlásíme se vám ze zápasu 17.kola mezi domácím Chomutovem a hostující Kadaní, která se nyní drží na předposledním místě tabulky Národní ligy. Chomutov se prozatím drží na prvním místě tabulky s náskokem 6 bodů před Královým Dvorem a 12 bodů na třetí České Budějovice. Hráči se nyní připravují na palubovce a za 40 minut nám utkání vypukne.
00:00 Oba týmy jsou již připraveny k nástupu na hrací plochu.