6:8
    Zbyněk HUJER
    (Veselý)

1. FbK Jablonec n.N. A - FBC Plzeň 6:8
branky: 9. Lukáš Veselý, 34. Lukáš Veselý, 41. Pavel Sekyra, 47. Jan Mikula, 55. Daniel Měkota, 60. Zbyněk Hujer - 14. Josef Svoboda, 30. Karel Eichler, 48. Filip Rybnikár, 48. Radek Calta, 50. Filip Rybnikár, 53. Petr Kleiner, 54. Karel Eichler, 58. Karel Eichler; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 19 - Lukáš Palatínus 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:6
60:00 Komentář trenéra domácích Javůrka: Kvůli tříminutovému výpadku ve třetí třetině jsme ztratili celý zápas a pro nás tak důležité tři body.
60:00 Komentář trenéra hostů Strejčka: Celý zápas nás trápila koncovka... Ve třetí třetině nám to tam začalo padat, cíl jsme splnili, vezeme tři body
59:59 Je tu konec utkání. Střely na branku za třetí třetinu Jablonec 14:12 Plzeň.
59:52 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 6:8
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #66 Zbyněk Hujer, asistoval #9 Lukáš Veselý (6:8)
59:52 Veselý padá na zem a hráči byli zmatený zda to nebyl faul, ale rychle se zvedá a přihrává na další gól
57:46 GÓL FBC Plzeň! 5:8
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #28 Petr Linc (5:8)
57:46 Plzeň dává další gól
57:17 Jablonečtí hráči mají stále míček na hokejkách ale gól vstřelit se jim zatím nedaří
55:57 Jablonec stále tlačí víc a víc a snaží se alespoň dorovnat
55:23 Na dnešní zápas se přišlo podívat 45 diváků. Děkujeme
54:02 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 5:7
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #27 Daniel Měkota, asistoval #23 Pavel Sekyra (5:7)
54:02 A domácí se nevzdávají a vstřelují kontaktní branku!
53:12 GÓL FBC Plzeň! 4:7
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #99 Petr Kleiner (4:7)
53:12 Přihrávka sem, přihrávka tam a je tu další gól
52:13 GÓL FBC Plzeň! 4:6
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #69 Matěj Houdek (4:6)
52:13 Nához balónku přes celý hřiště a zakončení ze vzduchu a je tu další gól
49:39 Jablonec si vzal Timeout a uvidíme co trenéři vymyslí
49:38 Timeout 1. FbK Jablonec n.N. A
49:38 GÓL FBC Plzeň! 4:5
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #16 Radek Calta (4:5)
47:43 A je tu srovnaný stav a jedeme od začátku
47:42 GÓL FBC Plzeň! 4:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #26 Filip Rybnikár (4:4)
47:21 GÓL FBC Plzeň! 4:3
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #68 Martin Straka (4:3)
46:13 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 4:2
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #7 Jan Mikula bez asistence (4:2)
46:13 A teď se to podařilo hráči Mikulovi
45:26 Jablonec se snaží vstřelit další branku a dostat se do dvoubrankového vedení ale zatím stále nic
44:20 Plzeň nevyužila svojí první přesilovku v zápase
42:20 A i Plzeň si vyzkouší přesilovku
40:40 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 3:2
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #23 Pavel Sekyra, asistoval #97 Michal Král (3:2)
40:40 Jablonec začal třetinu velmi dobře a dostává se do vedení po krásné střele od mantinelu
39:59 Střely na branku Jablonec 10:9 Plzeň
37:21 Plzeň se dostala po dlouhé době ke střele
36:00 Jablonec má spoustu šancí a dál tlačí Plzeň
33:48 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 2:2
Branku družstva 1. FbK Jablonec n.N. A vstřelil #9 Lukáš Veselý, asistoval #23 Pavel Sekyra (2:2)
33:48 Krásná střela Veselého pod ruku a je tu srovnaný stav
32:42 Přesilová hra byla nevyužita
31:48 Jablonec obléhá branku Plzně a snaží se vyrovnat v přesilovce
29:17 GÓL FBC Plzeň! 1:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #69 Matěj Houdek (1:2)
15:45 Michal Král se natahoval po střele která však byla zblokována
15:12 Florbal je pohledný a Jablonec se stále tlačí do branky i přes to že dostali nečekanou branku
13:55 GÓL FBC Plzeň! 1:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #72 Josef Svoboda, asistoval #26 Filip Rybnikár (1:1)
11:32 Jablonec dále tlačí Plzeň a snaží se utrhnout do většího vedení
08:17 GÓL 1. FbK Jablonec n.N. A! 1:0
08:17 Krásná střela Veselého končí z půlky v brance a Jablenec vede 1:0
05:22 Hra se nám začíná pomalu rozehrávat nahoru a dolů a začíná to být florbal
02:58 Jablonec se dostal do první šance a vůbec nebyla marná
01:23 Plzeň začátek utkání zatlačila Jablonecké hráče na svojí polovinu a Jablonec hledá cestu v před