1:5
    Petr GASPARIK
    (Růžek)

FB Hurrican Karlovy Vary - ASK TEMPISH Orka Čelákovice 1:5
branky: 53. Petr Gasparik - 17. Jakub Doutnáč, 34. Dominik Haris, 45. Pavel Řehák, 48. Michal Schwan, 51. Michal Schwan; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Leitner 21 - Petr Freiman 24; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Po dvou domácích prohrách to dnes byla jedna velká křeč. Tu deku co na nás leží musíme vyhodit z okna a poctivě se připravit na play down. Komentář trenéra hostů: Soustředěným výkonem jsme si dokráčeli pro vítězství. Klukům velký dík za nasazení. A přejeme domácím hodně štěstí v play down.
59:32 A znovu zbytečný faul domácích. Po kolikáté již dnes?
57:49 Domácí hrají plném počtu.
55:49 Zase zbytečný faul. Tentokrát kapitána Gasparika.
55:01 Karlovým Varům branka pomohla, jsou aktivnější. Ale čas hraje pro tým hostů.
52:21 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #20 Petr Gasparik, asistoval #3 Tomáš Růžek (1:5)
52:21 Až v polovině třetí třetiny střílí Gasparik střílí první gól domácích.
52:07 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
51:35 Karlovy Vary hrají v plném počtu.
50:59 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 0:5
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #7 Pavel Řehák (0:5)
50:59 Orka využívá početní výhody a zvyšuje na 5:0. Ještě půl minuty bude hrát proti čtyřem.
49:35 Černý se nechává zbytečně vylučovat. Vary budou hrát ve třech.
47:11 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 0:4
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #44 Stanislav Urban (0:4)
45:26 Oba týmy jsou teď na nože. Byla vyvolána menší šarvátka. Bude se vylučovat.
44:03 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 0:3
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #7 Pavel Řehák, asistoval #6 Dominik Haris (0:3)
44:03 Karlovy Vary znovu lehce ožily a začaly kousat. Ale skóruje soupeř.
41:30 Od začátku třetí třetiny jsou aktivnější hosté.
39:59 Čelákovice zvýšily aktivitu a odměnou jim za to byl další gól. Střely na branku 6:13
37:01 Vary stále nemohou najít recept na obranu soupeře.
33:43 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #6 Dominik Haris, asistoval #14 Vojtěch Strnad (0:2)
29:03 Čelákovice přesilovku nevyužily.
25:29 Hra je stále vyrovnaná, oba týmy hrají velmi opatrně.
22:20 Druhá třetina začala ve stejném duchu jako ta první, opatrně. Karlovy Vary jsou aktivnější.
19:50 I když jsou Vary mírně aktivnější, vede soupeř. Střely na branku po 1. třetině 8:4.
16:57 GÓL ASK TEMPISH Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #11 Michal Schwan (0:1)
16:57 Naopak udeřil soupeř. Po chybě Kaliny střílí Orka první branku.
15:41 Karlovy Vary moc branku soupeře v přesilové hře neohrozily. Čelákovice hrají v plném počtu.
09:55 Hra je stále vyrovnaná, šance jsou na obou stranách.
07:01 Mírný tlak Varů, tlumí útočná snaha Čelákovic.
03:05 Oba týmy nechtějí udělat chybu, hrají důsledně v obraně.