• 60 59:57
    6:9
    (Trhlík)

TJ Sokol Jaroměř - FBC Plzeň 6:9
branky: 14. Jakub Jarkovský, 42. Adam Kubina, 46. Jiří Novotný, 47. Vojtěch Schwarz, 51. Vojtěch Schwarz, 58. Jiří Novotný - 3. Petr Kleiner, 6. Petr Kleiner, 17. Radek Calta, 26. Matěj Houdek, 30. Paul Válka, 38. Karel Eichler, 47. Filip Rybnikár, 56. Paul Válka, 60. Filip Rybnikár; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 1:5; diváků: 140; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 21, Karel Hašek 8 - Ondřej Trhlík 24; po třetinách: 1:3, 0:3, 5:3
59:59 Počet střel po třetí třetině: 14:8
59:59 Komentář domácího trenéra Kamila Munzara: Bohužel jedna kvalitně odehraná třetina v této soutěži nestačí, naštěstí výsledky ostatních zápasů nám nahrály, takže máme jistotu play-off a to je jednoznačně splněný cíl této sezóny. Díky čau!
59:59 Komentář hostujícího trenéra Strejčka: Pro nás důležité vítězství pro lepší pozici v play-off. Zápas jsme celou dobu kontrolovali až na zaváhání ve třetí třetině. Děkujeme hlasateli a divákům za pestrou kulisu.
59:57 GÓL FBC Plzeň! 6:9
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #34 Ondřej Trhlík (6:9)
59:30 Poslední půl minutka dnešního zápasu nevypadá vůbec dobře pro domácí tým
57:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #2 Jakub Kubina (6:8)
57:49 V závěru zápasu se nám strhla se nám roztrhl pytel s góly
57:21 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #69 Pavel Kotrč.
55:41 GÓL FBC Plzeň! 5:8
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #60 Paul Válka, asistoval #16 Radek Calta (5:8)
55:11 Opět Plzeň přesilovku využívá a odskakuje o tři branky
54:05 Další přesilovka pro Plzeň následuje po odehrání balonku rukou od Jana Hrobského
52:32 Rybička domácího golmana Karla Haška zachránila situaci na hřišti
50:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Schwarz, asistoval #69 Pavel Kotrč (5:7)
50:26 Chumel před brankou Plzně. Nejdůraznější Vojtěch Schwarz snižuje na rozdíl dvou branek
48:21 Krev! Krev! Rozražené obočí hostujícího hráče
46:13 GÓL FBC Plzeň! 4:7
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #10 Daniel Nicklas (4:7)
46:13 Domácí obránce Kamil Munzar nabídl Filipu Rybnikárovi navýšení skóre
46:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Schwarz, asistoval #2 Jakub Kubina (4:6)
46:06 Dobrá práce Jakuba Kubiny u zadního mantinelu a následně vybojovaný balonek před nabíhajícího Vojtěcha Schwarze snižuje skóre
45:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #99 Kamil Munzar (3:6)
45:22 Jirka 'Boris' Novotný neuvěřitelně získal míček na půlce a i přes dvě sekyry se dostal k zakončení a snižuje na 3:6
41:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Adam Kubina, asistoval #17 Dominik Haž (2:6)
41:26 Dominik Haž nalezl bravurně Adama Kubinu, který nekompromisně zakončuje
39:59 Počet střel po druhé třetině: 7:20
38:56 Další velmi hrubý zákrok, kdy musela zakročit zdravotní služba. Tvrdě atakovaný Jan Škola
37:52 GÓL FBC Plzeň! 1:6
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #69 Matěj Houdek (1:6)
37:52 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Karel Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř
37:31 Krásný zákrok domácího golmana Lukáše Flégla
35:32 Tyčku označkoval Pavel Kotrč
32:05 Timeout TJ Sokol Jaroměř
32:04 Domácí trenér uznal za vhodné uklidnit hru, následuje timeout
30:00 Dnešní zápas v hledišti sleduje krásných 140 diváků. Děkujeme!!
29:37 GÓL FBC Plzeň! 1:5
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #60 Paul Válka, asistoval #19 Karel Eichler (1:5)
29:37 Početní výhodu 5 na 3 plzeňští využívají
28:05 Opět zvednutá ruka rozhodčích, Jaroměř půjde do čtyř po bránění Pavla Kotrče
25:49 GÓL FBC Plzeň! 1:4
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #69 Matěj Houdek, asistoval #19 Karel Eichler (1:4)
25:49 Plzeňští svou druhou přesilovou hru opět využili a odskakují na rozdíl tří branek
24:43 Domácí jdou opět do čtyř.
24:09 Jaroměř neustále běhá bez balonku
23:01 Adam Kubina se nyní po přihrávce od Jana Hrobského dostal do velké šance, ale z nultého úhlu bohužel míček nedostal za záda golmana
21:21 Plzeň začala třetinu opět aktivně a Jaroměř má s nimi plné ruce práce
19:59 Počet střel po první třetině vyrovnaný 9:9
19:32 Poslední vteřiny první třetiny
16:35 GÓL FBC Plzeň! 1:3
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #16 Radek Calta bez asistence (1:3)
16:35 Přesilovku hostí využívají. Hokejkou ve výšce pasu skóruje z brankoviště Radek Calta
13:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Jakub Jarkovský bez asistence (1:2)
13:52 Následně hostující udělali chybu v rozehrávce a 'namazali' Jakubovi Jarchovskému, který nekompromisně zakončuje
13:22 Leoš Valenta, domácí obránce, byl hodně tvrdě poslán za mantinel, všem zatrnulo, nezvedal se zpoza mantinelu, ale naštěstí přispěchala zdravotní služba. Snad je vše v pořádku
12:00 Plzeň vystrkuje růžky. Hra je hodně tvrdá
10:00 Střela
07:45 Domácím se přesilová hra vůbec nepovedla. Nedostali se ani k jedné střele
05:44 Na půlce hřiště si Kleiner pomohl sekáním a vysloužil si tak dvě minuty na trestné lavičce
05:42 GÓL FBC Plzeň! 0:2
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #19 Karel Eichler (0:2)
05:42 Domácí tým nepohlídal brankoviště a sbíhající Kleiner Petr střílel do prázdné brány, domácí golman již nemohl nic dělat
04:23 Jan Škola se dostal do dobré šance po přihrávce Pavla Kotrče, ovšem v koncovce zasáhl pouze připraveného golmana Ondřeje Trhlíka
02:39 GÓL FBC Plzeň! 0:1
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #28 Petr Linc (0:1)
02:39 Hned druhá střela Plzně končí za zády domácího golmana Lukáše Flégla
01:45 Jaroměř nyní musela čelit dvojitému tlaku od plzenských
01:00 První vteřiny ve velmi svižném tempu
00:00 Hezký večer dámy a pánové, vítáme Vás u onlinu 21. kola Národní ligy mužů, kde se proti domácímu celku TJ Sokol Jaroměř se postaví tým FBC Plzeň. Jedná se o poslední domácí zápas Jaroměře v základní části