Zuzana HUBÁČKOVÁ
    ()
3

TEMPISH FBS Olomouc - Herbadent Praha 11 SJM 0:5
branky: 10. Monika Slavíková, 23. Monika Slavíková, 25. Monika Slavíková, 36. Alexandra Ferencová, 38. Zuzana Hubáčková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Jarmila Davidová 19 - Zdislava Pilařová 6; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:0
60:00 Hráčky utkání: Petra Kamínková - Zdislava Pilařová
60:00 Komentář trenérky hostí (Markéta Štéglová): Jsem ráda že i v tak malém počtu moje děvčata dokázala hrát agresivní florbal. Domácí po celou dobu byli vyrovnaný soupeř. Zápas v dobrém tempu.
60:00 Komentář trenéra domácích (Pavel Hausner): Spíše než výsledek nás mrzí předvedená hra směrem dopředu, když jsme nepředvedli v podstatě nic. Z holek šel vidět přehnaný respekt ze soupeře a z toho vyplývající přílišná pasivita. Směrem dozadu se nedokážeme vyvarovat hluchým místům v zápase. Díky soupeři za lekci.
60:00 Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 6 - Herbadent Praha 11 SJM 24
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 1 - Herbadent Praha 11 SJM 5
59:01 Zamazalová úspěšnější v souboji s Hubáčkovou.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
55:02 Olomouc reklamuje faul u rozhodčích.
53:35 Kabeláková byla podražena Ferencovou, ale rozhodčí to posoudil pouze jako volný
51:05 Pantělejevová ve velké šanci, ale bohužel toho nevyužila.
50:30 Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu.
46:21 Lišková ošetřovaná. V souboji obdržela úder do hlavy.
45:42 Davidová chytá střelu Ziminy.
44:18 Kamínková před bránou minula míček.
43:01 Domácí mají volný úder.
40:01 Právě začala třetí třetina.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:20 Herbadent Praha 11 SJM hraje v plném počtu.
37:58 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 0:5
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #2 Zuzana Hubáčková bez asistence (0:5)
35:50 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 0:4
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #66 Alexandra Ferencová, asistoval #5 Eliška Krupnová (0:4)
35:31 Šance domácích nevyužita.
34:58 Lišková nahazovala na bránu Pražaček. Brankářka byla pohotová a střelu chytila bez problému.
33:02 Stará vyslala nahrávku na Ferencovou, ta se ale s míčkem dostává za bránu Olomouce.
30:46 Zamazalová spálila šanci, když se sama ocitla před bránou hostí. Trefila pouze golmanku.
29:05 Janošová trefuje tyč.
28:35 Davidová opět vychytala pokus Herbadentu.
24:17 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 0:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #68 Martina Kleinová (0:3)
24:17 Slavíková dokončuje hattrick.
24:08 Davidová vyráží střelu Košturiakové.
23:15 Hostí rozehrávají na domácí polovině.
22:29 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 0:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #25 Martina Čapková (0:2)
22:29 Tečovaný míček končí v bráně domácích.
22:01 Ferencová střílí. Její střela ale končí v rohu hřiště.
20:01 Třetina začala a na míčku jsou hráčky Herbadentu.
19:54 Pantělejevová mohla na závěr třetiny do úniku, ale nevyšlo ji zpracování míčku.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:41 Stará přestřeluje. Rozehrávat bude Olomouc.
17:55 Hubáčková se snažila prokličkovat přes střed, ale hráčky Olomouce ji to nedovolily.
16:42 Hra opět přerušena. Steinbachová ošetřovaná zdravotnicí. Vypadá to na problém s kotníkem.
16:01 Pantělejevová obrala o míček Čapkovou. Rozhodčí viděl faul a tak přerušuje.
15:16 Slavíková zkoušela obhodit Davidovou, ale to se ji nepovedlo.
14:30 Hubáčková faulovala. Volný úder pro Olomouc.
12:18 Kamínková včas zabránila střele Krupnové.
09:58 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 0:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková bez asistence (0:1)
09:39 Vysloužílová v souboji poslala k zemi Hubáčkovou. Rozhodčí signalizuje volný úder.
06:39 Davidová opět vyráží. Tentokrát střelu Košturiakové.
06:15 Pavlíková odpaluje míček na půlku hostí. Chce tak uklidnit hru.
04:48 Ferencová se nenechala odtlačit Kabelákovou. Její následná střela míjí bránu.
02:57 Pantělejevová prokličkovala přes hráčky Herbadentu, ale dostala se ze střeleckého úhlu.
02:49 Davidová vyráží střelu Krupnové.
00:49 Hráčky Herbadentu kombinují na své polovině.
00:01 Utkání začalo a u míčku jsou domácí.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního 4. kola Extraligy žen. V dnešním utkání proti sobě nastoupí domácí TEMPISH FBS Olomouc a jako hostí Herbadent Praha 11 SJM. Herbadent v minulém kole porazil vysoko Židenice. Olomouc dotahovala utkání s Bohemians, ale nakonec prohrála. Dnešním utkáním Vás provede Michal Struž. Utkání můžete sledovat i prostřednictvím TVcom.cz