6:3
    Klára VESELÁ
    ()

Herbadent Praha 11 SJM - Crazy girls FBC Liberec 6:3
branky: 6. Dominika Steinbachová, 18. Tereza Pilíková, 22. Lucia Jelínková, 41. Eliška Krupnová, 45. Monika Slavíková, 50. Eliška Krupnová - 11. Petra Havlíková, 31. Kristýna Bednářová, 53. Klára Veselá; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Karolína Červová 21 - Alena Vokatá 32; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1
59:59 Vyjádření trenérky hostí Lenky Bartošové: Dokázaly jsme se udržet se soupeřem dvě třetiny, což k bodům nestačilo.
59:59 Vyjádření trenérky domácích Markéty Šteglové: Utkání bylo pěkné a vyrovnané, rozhodly drobnosti a v těch jsme dnes byly malinko lepší. Jednalo se zatím o nejtěžší utkání v sezóně a jsme spokojeny s výsledkem.
59:59 Střely ve třetí třetině: Herbadent - 11, Liberec - 8
59:58 Nejlepší hráčky utkání: Herbadent - Eliška Krupnová, Liberec - Michaela Mlejnková
59:57 Herbadent zvládá další utkání a drží neporazitelnost. Byl to ovšem boj a stálo to velké úsilí. Zajímavým momentem byla především ubráněné dvojnásobné oslabení, což je ve florbale málokdy viděná záležitost.
59:02 Herbadent kontroluje balónek a nedává Liberci šanci.
59:00 Poslední minuta.
57:52 Blíží se konec utkání a o vítězi je zřejmě rozhodnuto.
55:47 Monika Slavíková při návratu zakopla o mantinel a postarala se tak o zábavu pro diváky.
55:46 Herbadent heroicky ubránil dvojnásobné oslabení.
55:09 Skvělé představení Elišky Krupnové, která teď držela balónek asi patnáct vteřin.
54:41 Herbadent poctivě brání a drží se.
53:46 Tady se tedy dějou věci. Hned dvojité vyloučení domácích a obrovská šance pro Crazy girls.
52:57 Svělý zákrok Karolíny Červové, ještě lepší výhoz na Dominiku Šteglovou, která servírovala gólovou nahrávku Zuzaně Hubáčkové, ta však zakončení nezvládla.
52:06 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá z trestného střílení (6:3)
52:06 Po faulu Elišky Krupnové následovalo trestné střílení a s tím naložila Klára Leierová velmi podobně jako před chvílí právě Eliška Krupnová a bez problému proměňuje.
52:01 Dominika Šteglová zkoušela padajícím listem překvapit obranu, ten však až do brány nedoletěl.
51:10 Liberec se pokouší korigovat stav, ale zatím mu není přáno.
49:47 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 6:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #66 Alexandra Ferencová (6:2)
49:47 Z následné standartky navyšuje počet gólů na půltucet Eliška Krupnová.
49:46 Martina Čapková teď byla faulována při střelbě.
48:17 Jiří Uher je zpět, zvrátí jeho tým ještě utkání?
44:54 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 5:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #13 Dominika Steinbachová (5:2)
44:54 Střelecký objev Monika 'Sláva' Slavíková se konečně prosazuje po teči střely od mantinelu. Dokáže přidat ještě další dva aby splnila pomyslnou sázku, kterou prezentovala ve florbalovém médiu Saša Ferencová?
44:22 Na třetí třetinu už nedorazil trenér Uher a na Liberci se to očividně podepsalo.
43:40 Eliška Krupnová teď v dobré šanci přestřelila.
42:52 Herbadent momentálně přehrává své soupeřky, ale Liberec srdnatě bojuje.
40:27 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 4:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová z trestného střílení (4:2)
40:27 Eliška Krupnová s neskutečným přehledem proměňuje.
40:27 Sekera před bránou v podání Barbory Červové. Uvidíme nájezd.
40:01 Třetí třetina zahájena a míček má Herbadent.
39:59 Střely ve druhé třetině: Herbadent - 7, Liberec - 5
39:58 I druhá třetina přinesla velké naszení z obou stran a i do poslední dvacetiminutovky vstoupí s výhodou domácí. Drobnou skvrnkou je zranění Martiny Kleinové, která se zaledovaným kotníkem odpočívá a už se do zápasu nevrátí.
39:47 Na konci třetiny střídá šance šanci, dírkovaný nesmysl ovšem stále nenachází cestu do sítě.
39:00 Dnešní utkání sleduje 70 diváků!
38:38 Trenér hostí Jiří Uher je napomínán rozhodčím za své hlasité protesty.
37:56 Dnešní utkání pro ni již zřejmě skončilo.
37:55 Teď se na hřišti objevila Martina Kleinová. Vypadá to na problém s levým kotníkem.
37:27 S blížícím se koncem třetiny je opět patrná snaha neudělat chybu.
35:21 Michaela Mlejnková zpátky ve hře.
34:19 Zuzana Hubáčková opět prokázala svou rychlost a vybojovala míček pro svůj tým.
32:10 Michaele Mlejnkové se teď u mantinelu rozjely nohy a je v péči zdravotníka.
30:36 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #23 Kristýna Bednářová bez asistence (3:2)
30:36 Naopak z brejku udeřil Liberec. Kristýna Bednářová dlouhou kličkou proměnila svou šanci.
30:01 Herbadent opět v tlaku, ale další gól stále nepřichází.
27:20 Na hřišti se objevuje i Denisa Billá a hned zabránila nadějné akci hostujících děvčat.
26:10 Nepřehlednou situaci v brankovišti opět řeší pozorná Karolína Červová.
23:49 Na hrací ploše se nyní koná festival naivních přihrávek.
21:05 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #27 Dominika Podhráská (3:1)
21:05 Krásná střela od mantinelu v podání Košturiakové zvyšuje vedení domácích. První kanadský bod od návratu na hřiště si připisuje Dominika Šteglová za asistenci.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získaly opět Crazy girls.
19:59 Střely na bránu v první třetině: Herbadent - 10, Liberec - 11
19:58 První třetina končí a domácí vedou, nutno však podotknout, že obraz hry je celkem vyrovnaný a na straně domácích stálo i trochu štěstíčka. Zbytek zápasu nám jistě nabídne zajímavou podívanou.
19:57 Ovšem do konce třetiny už se nic zásadnějšího nestalo.
19:25 Herbadent drží balón a chystá si poslední šanci.
18:23 Karolína Červová likviduje obrovskou šanci Liberce.
17:33 Hra má obrovský spád, přelévá se ze strany na stranu a jen málokdy se přerušuje.
17:01 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #3 Tereza Pilíková, asistoval #68 Martina Kleinová (2:1)
17:01 Tereza Pilíková zkušeně proměňuje přečíslení 2na1 střelou nad nohu Aleny Vokaté. Herbadent zpět ve vedení.
14:19 Utkání se začíná dost přiostřovat, uvidíme kam až to nechají rozhodčí dojít.
12:22 Martina Čapková teď sestřelila Kristýnu Bednářovou, ta se však jen oklepala a pokračuje ve hře.
11:38 Další obrovská šance hostí, ale Karolína Červová ve spolupráci s Eliškou Krupnovou likviduje.
10:36 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Petra Havlíková, asistoval #77 Anna Urbanová (1:1)
10:36 A přichází odměna. Petra Havlíková bezpečně proměňuje svou šanci po krásné křižné nahrávce.
10:15 Liberec teď zavřel Herbadent na jejich půlce.
08:47 Petra Havlíková teď předvedla krásný průnik středem, kýženou brankou to však neskončilo.
07:35 Martina Čapková teď elegantně 'prokoupala' na mantinelu hned dvě soupeřky najednou.
05:45 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (1:0)
05:45 A je tu první gól, po šťastném odrazu se k balónku dostala Dominika Steinbachová a krásnou kličkou uklidila balónek do sítě.
04:32 Zápas se odehrává od prvních minut v dobrém tempu, ale zatím chybí góly.
02:58 Velká šance Kláry Leierové gólem neskončila.
01:00 První minutu strávil v útoku domácí tým, ale jedná se pouze o platonický tlak.
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým.
00:00 Vítejte u svátečního utkání 7.kola extraligy žen. Domácí tým Herbadentu dnes hostí Crazy girls z Liberce. Uvidíme zda domácí prodlouží svou neporazitelnost, nebo zda si hostující hráčky připíšou cenné body z venkovního utkání.