2:6
    Monika SLAVÍKOVÁ
    (Čapková)

Crazy girls FBC Liberec - Herbadent Praha 11 SJM 2:6
branky: 10. Hana Uimonen, 59. Hana Uimonen - 23. Denisa Billá, 26. Barbora Stará, 39. Denisa Billá, 55. Lucia Jelínková, 58. Eliška Krupnová, 60. Monika Slavíková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Alena Vokatá 35 - Karolína Červová 24; po třetinách: 1:0, 0:3, 1:3
60:00 Komentář trenérky domácích Lenky Bartošové: Po individuálních chybách nám soupeř nadělil dáreček k prvnímu adventu. Zlom nastal ve třetíb třetině kdy nám došly síly.
60:00 Komentář trenérky hostů Markéty Šteglové: Zápas byl vyrovnaný a ve vysokém tempu, jsme rádi, že si vezeme domů tři body. Ve třetí třetině jsme si vytvořily gólový náskok a už jsme to nepustily.
60:00 Střely po třetí třetině Liberec 5, Herbadet 17
59:17 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:6
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #25 Martina Čapková (2:6)
58:22 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #10 Klára Veselá (2:5)
57:51 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:5
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (1:5)
57:30 Liberec se opravdu snaží dát gol, ale Herbadent je proti a kontroluje balonek
56:10 Krupnová míjí bránu jen o pár milimetrů.
55:40 Liberec se snaží vyrovnat, ale dělá chyby v přihrávkách a nabízí tak šanci Herbadentu
55:30 Z přemíry snahy dostává Livberec další gol
55:30 Koníčková minula prázdnou bránu
54:52 Timeout Crazy girls FBC Liberec
54:52 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:4
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #66 Alexandra Ferencová (1:4)
52:30 Herbadent zase rozklrpal boční síť
50:50 Herbadent je zatím v poklidu kombinuje
49:20 Na poslední chvíli teď Havlíková sebrala Krupnové balonek. Na hranici faulu
38:24 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (1:3)
38:01 Leierová těsně před bránou nastřeluje pouze obránkyně Herbadentu.
36:50 Havlíková střílí hodně vysoko...
36:22 Mlejnková končí po souboji za mantinelem
34:50 Anička Urbanová nádherně vystřelila. Golmanka Herbadentu v poslední chvíli zasahuje rukou.
33:36 Herbadent drží balonek a snaží se střílet z dálky
32:20 Mlejnková zase v šanci. Přihrávku zpoza brány bohužel nenasměrovala do golu
30:20 Mlejnková v úniku nastřeluje golmanku
29:20 Mlejnková se nebojí kličkovat na středu hřiště naneštěstí jí míček sjel a končí u mantinelu
28:50 Urbanová Marcela v samostatném úniku... střílí vedle.
27:30 Marková dostala zásah čímsi do obličeje...
26:30 Liberec se snaží dostat z tlaku, ale chybuje.
25:28 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #32 Barbora Stará, asistoval #68 Martina Kleinová (1:2)
24:20 Krupnová teď z úhlu orazítkovala masku golmanky Vokaté
23:30 Teď je při chuti Herbadent. Drží balonek a kombinuje.
22:27 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #24 Lucia Jelínková (1:1)
21:12 Herbadent je aktivnější a obstřeluje libereckou bránu. Liberci se daří blokovat.
20:01 Herbadent hned na začátku ve velké šanci po standartce z rohu. Dorážka naštěstí pro LIberc skončila mimo tyčky
20:00 počet střel po první třetině Liberec 14, Herbadent 11
19:30 Herbadent opatrně rozehrává útok, Vokatá zasahuje nohama.
18:37 Herbadent ve velké šanci míjí bránu.
18:00 Hra se teď přelévá nahoru dolu ve vysokém tempu.
17:30 Diváci se probudili a fandí na obou stranách.
16:26 Koníčková se pokusila překvapit Herbadent výpadem zpoza brány. Obránkyně míček srážejí
15:26 Mlejnková střílí aUrbanová doráží, slibnou šanci likviduje golmanka Herbadentu
14:30 Herbadent má standartku v rohu, secvičený signál jim vyšel, ale Vokatá maskou vyráží
13:30 Utkání se přitvrzuje na obou stranách, hráčky padají za mantinely.
12:20 Liberec je při chuti a dál ohrožuje soupeřovu branku
10:00 Steinbachová střílí z otočky, Vokatá chytá.
09:49 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #6 Petra Havlíková (1:0)
08:20 Leierová zkusila uklidit míček zpoza brány za tyčku, balonek ale záhadně neskončil v bráně
07:30 Stará na poslední chvíli odpálila míček před Mlejnkovou, která už už zakončovala.
05:15 Koníčková teď dorážela jen do tyčky, v zápětí protiútok Herbadentu končí střelou mimo bránu.
04:50 Kosová velmi důrazně zastavila soupeřku u mantinelu, zatím jí to prošlo.
04:20 Střela Leierové byla zblokována
03:30 Vokatá asahuje ve skrumáži před brankou
01:12 Hra je zatím opatrná.
00:01 A zápas začíná, vhazování vyhrál Herbadent
00:00 Hráčky vcháejí na hřiště
00:00 Dobrý večer vítáme vás u 12.kola extraligy žen, dnešní on-linem vás bude provázet Dostalíková.