1:6
    Martina SVOBODOVÁ
    (Valehrachová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokol Židenice EUROCOMPANIES 1:6
branky: 15. Petra Hanáková - 10. Kamila Pravcová, 11. Andrea Dernerová, 29. Andrea Dernerová, 43. Monika Dundelová, 54. Veronika Vývodová, 57. Martina Svobodová; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jana Velčická 12 - Kateřina Kouřilová 18; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:3
60:00 Komentář trenéra hostů, Martina Hájka: Jsem rád, že jsme dnes dodržovali co jsme si řekli, díky tomu jsme vyhráli. Dnešní utkání bylo první, kdy jsme se opravdu nemuseli strachovat o výsledek a zaslouženě vyhráli. Děkuji holkám za předvedený výkon a věřím, že si to přeneseme i do dalších zápasů.
60:00 Komentář trenérky domácích, Magdaleny Kotíkové: Za nás super zahraná obrana, z které jsme bohužel nic nevytěžili. Góly Brna padly po individuálních chybách. Gratulace soupeři k vítězství.
60:00 Střely celkem: SKV - 19, Židenice - 18
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: SKV - 7, Židenice - 7
59:58 Čermáková se může vrátit do hry, která právě končí
59:56 Theimerová zabránila gólu vlastního týmu, když zaclonila střelu spoluhráčky
59:01 SKV se daří držet brněnské daleko od branky
57:58 A jako bychom to přivolali, domácí Čermáková stráví při úspěšné obraně svého týmu téměř celý zbytek utkání na trestné lavičce
57:00 Pořadatel ohlásil poslední tři minuty utkání, ve které jsme ku příkladu neviděli jedinou přesilovou hru
56:27 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 1:6
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #3 Martina Svobodová, asistoval #79 Martina Valehrachová (1:6)
56:27 V pořadí několikátou šanci konečně proměnila Martina Svobodová, zřejmě šlo o její první branku - pořadatelé jsou žádáni o nový míček
53:56 Po páté úspěšné akci na branku domácích si Brno vybral oddechový čas
53:55 Timeout Sokol Židenice EUROCOMPANIES
53:55 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 1:5
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #28 Veronika Vývodová, asistoval #88 Andrea Dernerová (1:5)
53:07 Domácí hráčky to ještě nevzdávají, oporou jim je neunavitelný bubeník, jediný aktivní návštěvník dnešního utkání
52:40 Kotíková si bez problémů poradila se dvěma soupeřkami, které nechala stát daleko za sebou
51:32 Poslední minutu strávily domácí v blízkosti branky Židenic
49:44 Také třetí rozehrávka SKV na polovině Židenic skončila beruškou na těle brněnské hráčky
47:36 Svobodová M. teď nevyzrála na Velčickou, střela, kterou zamýšlela vyslat se jen odkutálela za branku
45:37 Čermáková tvrdě přistála, z rány do hlavy se naštěstí rychle oklepala
42:22 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 1:4
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #16 Monika Dundelová, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:4)
42:22 Ale navzdory slibnému začátku to byly opět domácí hráčky, které inkasovaly další branku
42:07 Také do poslední části utkání vlétl domácí tým velmi aktivně
40:00 Střely na branku v druhé třetině: SKV - 8, Židenice - 6
39:54 Ani další slibnou standardku před brankou hostů SKV nevyužilo
37:13 Velčická teď vytrčila paprčku a zabránila dalšímu zvyšování ze strany Židenic
36:09 Tvrzníková učinila přítrž nadějné brněnské šanci a sama se pokusila ohrozit výsostné území soupeřek. Její tečovaná střela opět provětrala horní vrstvy atmosféry tady v hale.
35:00 Utkání zde v hale sleduje 58 diváků
33:12 Oba týmy se teď přetahují o míček
31:07 V řadách domácího týmu perlí hrající trenérka, Magdalena Kotíková
29:40 A Židenice jsou při chuti, vytrvale obléhají domácí velké brankoviště
28:19 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 1:3
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #28 Veronika Vývodová (1:3)
28:19 Dernerová přidává další branku do domácí sítě
28:02 SKV se opět s obtížemi dostávají z vlastní obranné poloviny
27:23 I když se nejedná o nabídku bufetu, nějaká ta sekaná tu vidět byla
24:56 Ačkoliv v druhé třetině zatím nemá domácí brankářka žádný oficiální zásah, rozhodně se v brance nenudí
24:03 Honzová omrkla stav obutí hráček na brněnské střídačce
22:20 Je to ale převážně Brno, kdo si užívá kontrolou míčku
21:44 Sebevědomý závěr první třetiny si do druhé části zápasu přenesl domácí tým
20:00 Střely v první třetině: SKV - 4, Židenice - 5
18:54 Brněnské hráčky mají s koncem třetiny čím dál tím větší problém udržet domácí tým dostatečně daleko od své branky
15:14 Kouřilová čelila nebezpečnému pokusu Jiříčkové, která byla opravdu kousek od vyrovnání.
14:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Petra Hanáková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:2)
14:20 Nulu na kontě si neodveze ani brankářka hostí. Místo 'mezi betony' trefila Honzová.
13:13 Brno si je při hře s míčkem velmi jisté, což znervózňuje domácí hráčky, které se k míčku dostanou jen sporadicky.
10:53 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 0:2
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #88 Andrea Dernerová bez asistence (0:2)
10:53 Druhý brněnský gól padl po skrumáži na malém brankovišti. Míček se ve změti padajících těl odrazil až za brankovou čáru.
09:47 Tvrzníková počastovala střelou také provozovatele místního bufetu, kteří na hru shlíží z prvního patra
09:07 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 0:1
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #34 Kamila Pravcová, asistoval #39 Martina Indrová (0:1)
09:07 Pravcová se na první branku utkání moc nenadřela, její backhandové usměrnění mířilo do téměř prázdné branky
08:50 SKV se horko těžko prodírá skrz brněnské hráčky k brance hostů, Židenice je na svou půlku nechtějí pustit
08:32 Brno zatím tráví více času s míčkem než domácí tým
07:23 Velčická chytá první ostřejší pokus Židenic
07:00 Prvních sedm minut nepřineslo žádnou výraznější šanci ani na jedné straně hřiště
03:10 Židenice se prvně dlouhodoběji ujaly míčku
01:55 Rozehrávku z výhodné pozice vyslala hráčka SKV pouze do těla soupeřky
01:52 Vinohrady jsou od začátku hodně aktivní
00:01 Jako první se míčku zmocnil domácí tým.
00:00 Dobrý večer, vážení florbaloví příznivci, víteJte u dnešního online přenosu z utkání Extraligy žen mezi TJ Sokol Královské Vinohrady a Sokol Židenice EUROCOMPANIES.