11:5
    Zuzana MACUROVÁ
    (Kotíková)

Crazy girls FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:5
branky: 9. Kristýna Bednářová, 21. Klára Veselá, 21. Klára Veselá, 24. Michaela Mlejnková, 28. Klára Veselá, 36. Michaela Mlejnková, 40. Michaela Mlejnková, 46. Marcela Urbanová, 47. Michaela Mlejnková, 49. Nikola Bursová, 50. Michaela Mlejnková - 10. Aneta Nigrinová, 31. Natálie Bartošová, 37. Eliška Čermáková, 41. Aneta Nigrinová, 55. Zuzana Macurová; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 17 - Anna Macháčková 20; po třetinách: 1:1, 6:2, 4:2
60:00 Komentář hostí (Magdalena Kotíková): Zlepšuje se se v moha ohledech. Bohužel nás srazily školácké chyby na začátku druhé třetiny a tím jsem dostaly soupeře na koně. Komentář trenérky domácích Lenky Bartošové : první třetinu jsme nebyly schopné hrát svou hru, každopádně jsme utrpěly výhru.
60:00 Konečné střely: Liberec: 31 , Vinohrady: 22
60:00 Střely po třetí třetině: domácí: 10 , hosté: 7
60:00 Nejlepšími hráčky utkání: domácí: Bursová Nikola , hosté: Kotíková Magdaléna
59:10 Leierová nastřelila tyč.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:47 Kosové se balonek zamotal pod nohy a tím pádem nedokázala vystřelit na bránu.
55:47 Loudové střela byla zblokovaná.
54:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 11:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Zuzana Macurová, asistoval #15 Magdalena Kotíková (11:5)
54:04 Marková neuhlídala Macurová a byl z toho další gol do liberecké branky.
53:50 Vinohrady se snaží tlačit Liberec na jejich polovině.
51:05 Komorousová vystřelila na Štěpánovou, ta ale ji vynikajícím zákrokem vychytala.
50:15 Mlejnková vystřelila ,ale Kutnarová ji vychytala.
49:10 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
49:10 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 11:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #10 Klára Veselá (11:4)
48:11 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 10:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Nikola Bursová z trestného střílení (10:4)
48:11 Bursová proměnila trestné střílení. Vstřelila si svůj první gol v extralize žen.
48:11 Mlejnková běžela do samostatného úniku a Strejcovská ji faulovala. A pojede se trestné střílení.
46:55 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 9:4
46:00 Vinohrady si dávají hodně nepřesné přihrávky.
45:17 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 8:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Marcela Urbanová bez asistence (8:4)
45:17 Urbanová běžela od mantinelu na střed a její střela mířila přesně do vzdáleného rohu.
44:46 Liberec v přesilové hře nic nevymyslel.
44:45 Vinohrady hrají v plném počtu.
40:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #15 Magdalena Kotíková (7:4)
40:32 Bursová se dostala do první vážné velké šance třetí třetiny. Ale netrefila bránu.
40:01 Úvodní bul vyhrály hosté.
40:00 Střely po druhé třetině: domácí: 12 , hosté: 9
39:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:3
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:27 Leierová překazila rozehrávku hostí.
36:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Eliška Čermáková, asistoval #14 Barbora Reichová (6:3)
36:28 Červová neuhlídala Čermákovou, která dává třetí branku hostů.
35:34 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:2
34:00 Loudová vyslala prudkou a hlavně přesnou nahrávku na Mlejnkovou, ale nacvičená akce ztroskotala právě na Mlejnkové.
33:15 Dnešní zápas sleduje 65 diváků. Děkujeme.
30:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Natálie Bartošová, asistoval #15 Magdalena Kotíková (5:2)
30:36 Vinohrady napadají. A přináší jim to ovoce v podobě golu.
29:16 Vinohrady mají standartní situaci, ale ta byla nevyužita.
27:53 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #7 Nikola Bursová (5:1)
27:53 A máme tu hattrik Leierové! Bursová nahrála na sice obsazenou Leierovou, ale ta si s tím dokázala poradit a dát gol.
25:43 Červová vyslala střelu na bránu. Honzlová její střelu zachytila a sama se pustila do běhu na libereckou bránu, bez výsledně.
23:34 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #22 Veronika Loudová (4:1)
23:34 Loudová vystřelila a Mlejnková její střelu dorazila.
22:58 Vinohrady mají pár střel na libereckou bránu. Ale nedokáží se prosadit.
21:00 Vypadá to, že Liberec si o přestávce vyjasnil několik věcí. A vypadá to, že to pomohlo.
20:55 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #66 Michaela Mlejnková (3:1)
20:17 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
20:01 Úvodní bul vyhrály domácí hráčky.
20:00 Střely po první třetině: domácí: 9 , hosté: 6
19:52 Na závěr třetiny se Čermáková snažila vystřelit, ale liberecké hráčky střelu zablokovaly.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:34 Vinohrady tlačí Liberec na jejich polovině, Liberec se zatím dokáže bránit.
16:56 Liberec si dává spoustu nepřesných přihrávek. Vinohrady toho dokáží využívat.
15:40 Libereckým hráčkám se nedaří dostat před bránu vinohrad.
14:20 Liberecké hráčky ztratily míček a Javorská se dostala do samostatného úniku, ale Štěpánová ji dokázala vychytat.
13:27 Bursová se dostala k odražené střele, snažila se dorážet, ale nedostala míček do branky.
12:30 Bednářová nahrála na Urbanovou M., ale její střela byla zablokovaná.
10:56 Liberecké branka je těžce obstřelovaná.
09:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (1:1)
08:34 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #26 Kristýna Bednářová, asistoval #15 Nikola Marková (1:0)
08:34 Marková vystřelila, její střela šla pouze do mantinelu. Bednářová doběhla její střelu a zkusila vystřelit a se štěstím se její střela odrazila od hostující golmanky.
07:08 Vinohrady si zatím nedokázaly vytvořit žádnou větší šanci.
05:27 Závar před bránou Vinohrad, z které liberec nedokázal nic vytěžit.
05:10 Leierová zkusila vystřelit, střela ji nesedla.
01:36 Zápas se přesouvá z jedné strany na druhou.
01:00 První velkou šanci zápasu si vytvořila Bursová, ale její střela minula těsně tyčku.