2

0

2.

Wizards DDM Praha 10 - Fortel TJ Sokol Kobylisy 5:4pn
branky: 9. Jan Heller, 28. Karel Smutný, 58. Ondřej Policar, 59. Karel Smutný, N Jiří Šrámek - 15. Jan Hrdlička, 30. Lukáš Panenka, 39. Lukáš Janů, 54. Šimon Paldus; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 24 - Ladislav Vavřínek 30; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč #56 Jiří Šrámek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy hráč #17 Lukáš Janů , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč #25 Karel Smutný a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy hráč #3 Ondřej Kočí , ale gól nevstřelil.
65:00 Komentář trenéra hostů: Dobrý zápas a děkujeme soupeři za rychlý florbal.
65:00 Komentář vedoucího domácích: Hezký zápas, kde jsem musel hráčům promluvit do duše, aby konečně začali hrát. Ještě jsou na vánočních svátcích.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 Střely v prodloužení: Wizards 2 - Kobylisy 5
64:50 Vávra zlikvidoval samostatný únik Kočího. Poslední m,inuta prodloužení přinesla spoustu šancí.
64:05 Vávra hasí na poslední chvíli co mu síli stačí
62:30 Kobylisy skrumáž před Vávrou nevyužili.
61:45 Prodloužení je prozatím z obou stran nervózní
59:59 Střely ve třetí třetině: Wizards 15 - Kobylisy 7
59:12 Timeout Fortel TJ Sokol Kobylisy
58:06 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (4:4)
58:06 Karel Smutný se prosadil po křižné přihrávce Hellera. Tlak domácích přináší ovoce. Vypadá to na dlouhý nedělní večer s prodloužením.
57:05 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #44 Ondřej Policar, asistoval #56 Jiří Šrámek (3:4)
57:05 Zasloužený gól Policara dramatizuje tento zápas
56:05 Ošetření hostujícího brankáře přináší herní přestávku
55:00 Velkou šanci zazdil Karel Smutný
53:15 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:4
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus, asistoval #9 Jakub Zíka (2:4)
53:15 Pěknou kombinací navyšují Kobylisy vedení na 4:2
51:48 Wizards potřebují dotáhnout jednobrankovou ztrátu. Bohužel vyloučení jim určitě nepomůže.
49:20 Ani Šrámek se Zothem neprotlačili balonek za vynikajícího hostujícího brankáře
48:05 Pěknou akci předvedla dvojice Smutný - Heller. Zakončení druhéh jmenovaného se nevešlo mezi tyče.
45:20 Nepřesnou rozehrávku hostů využil k nebezpečné střele Smutný. Golman byl připraven. Následně se neprosadil ani agilní Vašíček.
44:00 Krásnou křižnou přihrávku od Zotha promáchl Čechovič
43:23 Smutný s Vašíčkem neví, že hrají spolu. Právě proti sobě absolvovali souboj o balon.
41:00 Wizards se snaží tlačit od začátku třetiny do zakončení.
39:59 Střely v druhé třetině: Wizards 9 - Kobylisy 8
38:33 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:3
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #17 Lukáš Janů, asistoval #31 Tomáš Křenek (2:3)
38:33 Janů vyběhl z rohu hřiště a nedal Vávrovi sebemenší šanci proti jeho střele zasáhnout.
38:15 Heller převedl povedenou střelu z tlaku domácích. Brankář výborně vyrazil maskou.
35:13 Domácí sic ostřelovali hostující klec, ale bez valného výsledku.
33:13 Šrámek byl nešetrně falouván při výběhu. Uvidíme jakým způsibem naloží domácí se svou první přesilovou hrou v utkání.
29:43 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:2
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:2)
29:43 Po sérii střel hostujících hráčů byl nakonec Vávra pokořen
28:55 Rychlé zakončení z otočky od Svrčka pokryl dobře postavený Vávra
27:13 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #15 Jan Vašíček (2:1)
27:13 Karel Smtný si vybrečel přihrávku od Vašíčka a zakončil přesně do vzdálenějšího rohu branky.
26:30 Domácí Wizards v druhé třetině zatím nepředvedli nic ze svého čarodějnického umu.
23:20 Efektivní napadaní hostů přínáší ovoce. Dvě zakončení z bezprostřední blízkosti ale gólem neskončili. Vávra podržel domácí.
19:59 Střely na branku v první třetině: Wizards 8 Kobylisy 8
19:05 Wizards oslabení prozatím zvládají s bravurou, což v průběhu sezony nebývalo zvykem
16:30 Vašíček mířil vší silou za balonkem, ale mezi dvěma protihráči pouze tvrdě dopadl na zem. Rozhodčí nechali hru pokračovat.
14:40 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 1:1
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:1)
10:03 Čestný Vašíček se přiznal k teči baloku a domácí branka byla hned ohrožena. Kobylisy ani z dorážky nedali gól.
08:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller bez asistence (1:0)
08:18 Kvalitní zakončení ze vzduchu od Hellera skončilo až v hostující síti
07:10 Po sedmi minutách hry se i hosté konečně prezentovali nebezpečným zakončením, pohotový zákrok předvedl Vávra.
04:18 Heller z rychlé akci trefil pouze konstrukci branky. Dorážku bravurně pokryl golman
03:30 Wizards s devíti lidmi do pole budou zjevně celý zápas pečlivě bránit polovinu hřiště
02:51 První nebezpečná střela zápasu od Káji Smutného končí na hrudi hostujícího brankáře
01:11 Čechovič ihned v druhé minutě leží na zemi, ale vypadá v pořádku a bude pokračovat. Hráč obdržel úder zezadu do oka.