• 60 59:54
    17:6
    (Čihák)

FbŠ Bohemians B - FBC Kladno B 17:6
branky: 5. Pavel Čihák, 5. Kryštof Blažej, 6. Martin Kisugite, 8. Ondřej Plecháč, 8. Jakub Mulač, 10. Jan Harák, 13. Martin Kisugite, 21. Kryštof Blažej, 35. Kryštof Blažej, 38. Pavel Čihák, 49. Martin Kisugite, 50. Ondřej Erben, 51. Martin Boháč, 55. Ondřej Plecháč, 56. Pavel Čihák, 57. Martin Boháč, 60. Martin Kisugite - 3. Pavel Habada, 4. Adam Hruška, 12. Petr Vlček, 26. Tomáš Kříček, 28. David Hácha, 44. Tomáš Richtr; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 38 - Jan Březina 12, David Kuliha 17; po třetinách: 7:3, 3:2, 7:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes se nám povedlo všechno, na co jsme sáhli. Hotovo bylo již po první třetině. Soupeři kondolujeme.
60:00 Komentář trenéra hostů: Kromě prvních tří minut se nám zápas vůbec nepovedl. Soupeři gratulujeme k vítězství.
59:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 17:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #44 Pavel Čihák (17:6)
56:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 16:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #8 Ondřej Plecháč (16:6)
55:35 GÓL FbŠ Bohemians B! 15:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #8 Ondřej Plecháč (15:6)
54:02 GÓL FbŠ Bohemians B! 14:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #44 Pavel Čihák (14:6)
50:30 GÓL FbŠ Bohemians B! 13:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #21 Jan Harák (13:6)
49:04 GÓL FbŠ Bohemians B! 12:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #14 Ondřej Erben, asistoval #4 Petr Červenka (12:6)
48:56 GÓL FbŠ Bohemians B! 11:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #4 Petr Červenka (11:6)
43:45 GÓL FBC Kladno B! 10:6
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #10 Tomáš Richtr, asistoval #45 Pavel Habada (10:6)
37:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 10:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #5 Martin Kisugite (10:5)
34:49 GÓL FbŠ Bohemians B! 9:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #21 Jan Harák (9:5)
27:14 GÓL FBC Kladno B! 8:5
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #26 David Hácha, asistoval #13 Tomáš Kříček (8:5)
25:17 GÓL FBC Kladno B! 8:4
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #13 Tomáš Kříček, asistoval #14 Adam Hruška (8:4)
20:13 GÓL FbŠ Bohemians B! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #14 Ondřej Erben (8:3)
20:13 Střídání brankáře. Nový brankář #70 David Kuliha družstva FBC Kladno B
12:37 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:3
11:38 GÓL FBC Kladno B! 6:3
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #12 Petr Vlček, asistoval #8 Jan Holý (6:3)
09:42 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #14 Ondřej Erben (6:2)
07:59 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Jakub Mulač, asistoval #14 Ondřej Erben (5:2)
07:44 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #5 Martin Kisugite (4:2)
05:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:2
04:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
04:07 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:2
03:24 GÓL FBC Kladno B! 0:2
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška, asistoval #6 Jan Tuzar (0:2)
02:33 GÓL FBC Kladno B! 0:1
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #45 Pavel Habada, asistoval #16 Petr Hácha (0:1)